Prievidza – Bardejov 1:13 (kon.) | Spišská N. Ves – Detva 2:7 (kon.) | Topoľčany – Lipt. Mikuláš 2:3 (po pr.)
Pov. Bystrica – Michalovce 1:8 (kon.) | Senica – Prešov 2:1 (kon.)
HC Dukla Senica
2:1 (0:1, 2:0, 0:0)
PHK Prešov
sk Středa 05.11.2014, 18:001. liga (SR)

Po tretinách 0:1,2:0 a 0:0 ostávajú tri body na Záhorí. Posledná tretina bola infarktová, najmä záver.
    S týmto konštatovaním sa s vami lúčim a pri hokeji zo Senice dovidenia opäť v piatok. (20:14:52)

60:00

59:51
    Hostia točili v útočnej tretine, domácich oslobodzuje aj za cenu zakázaného uvoľnenia Jurák.

59:33
    Oddychový čas domácich.

59:13
    Kalináč puk zaviezol do rohu v útočnej tretine. Neviem prečo nestrieľal.

58:43
    Jurák vybojoval puk, ale Kalináčovi po prihrávke puk preskočil čepel.

58:33
    Hostia odvolali brankára a skúsia power play. Vyrovanjú alebo naopak inkasujú?

58:33
    Oddychový čas hostí.

58:33
    Peksa nahodený puk zachytil a pre istotu puk podržal.

57:57
    Kalináč sám pred bránou, ale trafil len brankára. Mohlo byť rozhodnuté.

57:10
    Zakázané uvoľnenie hostí, hra sa opäť sťahuje pred bránu hostí. Napínavé minúty.

56:25
    Hostia nepríjemne hryzú. Domáci čakajú na chyby, ako aj teraz Jurák zachytil nepresnú rozohrávku. Ale so strelou dlho váhal až premeškal najlepší moment na strelu.

55:25
    Pekarčík nahral z pravej strany na ľavú korčuľujúcemu Kivaderovi, ten ale prestrelil svätyňu domáceho tímu.

54:26
    Perfektnú prihrávku do pravého kruhu dostal osamotený Lantoš, z gólu sa však tešiť nemôže. Proti jeho radosti bol brankár Riečický.