Boston – Florida 2:1 (po pr.) | Philadelphia – Edmonton 4:1 (kon.) | Washington – Calgary 3:4 (po pr.)
Columbus – Carolina 2:4 (kon.) | New Jersey – St. Louis 0:1 (kon.) | Montreal – Chicago 0:5 (kon.)
Ottawa – Detroit 3:1 (kon.) | Minnesota – Pittsburgh 1:4 (kon.) | Winnipeg – Nashville 3:1 (kon.)
Dallas – Los Angeles 1:3 (kon.) | Colorado – Vancouver 2:5 (kon.) | Arizona – Toronto 3:2 (kon.)
Washington Capitals
3:4 (1:1, 2:1, 0:1 - 0:1)
Calgary Flames
Středa 05.11.2014, 01:00 • Verizon Center, Washington • NHL

Díky za pozornost, přeji příjemný zbytek této noci. (04:02:33)

3. Nicklas Backström (WSH) 0+2

Dnešní utkání sledovalo ve Verizon Center 18 506 diváků.

Střely na branku v zápase:

Washington Capitals – Calgary Flames 34:23.

Máme hotovo. Washington sice prohrál popáté v řadě, ale aspoň si připsal bod za prohru po prodloužení. Domácí přitom byli lepším týmem, střelecky aktivnějším, jenže hraje se na góly a těch tentokrát vstřelilo více Calgary. Flames tak pokračují v zázračném vstupu do sezony a vyhrály potřetí v řadě.

Sean MONAHAN - 3:4

64:18
    Calgary právě vstřelilo branku!
    Při Calgary dnes stáli všichni svatí. Z mála totiž vytěžili v prodloužení vítěznou branku. SEAN MONAHAN nabral rychlost a najel do útočného pásma, tam si vyměnil puk s Joorisem a do poloprázdné branky vstřelil rozhodující gól. Asistence: Josh Jooris.

64:03
    Brodieho teč před Holtbym šla těsně vedle.

63:42
    A opět skvělý Hiller. Vyhrál i další souboj s Wardem, který před ním stanul zcela sám před brankou.

63:27
    Proti senzačnímu Hillerovi neuspěl ani Ward, hraje se ve velkém tempu.

63:03
    Stále se v prodloužení nepřerušovalo, dvě šance Capitals zůstaly bez využití.

62:31
    Tohle už byla tutovka! Burakovsky vnesl do útočného pásma spoustu pohybu, nabídl kotouč pro Carlsona, jehož teč skončila nad brankou.

61:30
    Rychlou akci domácích zakončoval Johansson, zamířil však pouze do připraveného Hillera.

61:10
    Oba týmy střídají, Giordano čeká s rozehrávkou na své spoluhráče.

60:37
    Zajímavý pokus Granlunda elegantně vykopl Holtby.

60:01

Radek Barkman

Branky a nahrávky: 11. Backström (Ovečkin, Wilson), 32. Johansson, 35. Ward (Backström, Ovečkin) – 10. Bouma (Russell, Wideman), 31. Giordano (Brodie), 55. Granlund, 65. Monahan (Jooris)

Washington Capitals: Holtby – Carlson, Orpik, Niskanen, Alzner, Green, Schmidt – Wilson, Backstrom, Ovečkin (C) – Brouwer, Kuzněcov, Johansson – Ward, Burakovsky, Chimera – Beagle, Latta, O´Brien. Trenér: B. Trotz.
    Calgary Flames: Hiller – Brodie, Giordano (C), Wideman, Russell, Engelland, Šmíd – Jones, Monahan, Glencross – Hudler, Mar. Granlund, Bouma – Setoguchi, Byron, Bärtschi – Gaudreau, Jooris, Bollig. Trenér: B. Hartley.

Rozhodčí: O'Halloran, Lemelin – Racicot, Nowak

Diváci: 18 506