Rapid – Austria 2:3 (kon.) | Rheindorf Altach – Salzburg 4:1 (kon.)
4:1 (1:0)
FC Red Bull Salzburg
Neděle 09.11.2014, 17:00 • CASHPOINT Arena • Rakouská Bundesliga
    Fanoušek Celticu se těší na hladkou výhru svého týmu v Evropské lize

V dnešním zápase se nám zrodilo velké překvapení. Domácí tým SC Rheindorf Altach dokázal porazit rozdílem třídy favoritovaný Salzburg 4:1. I když to po prvním poločase moc nevypadalo na gólové hody a ani na to že domácí dnes vyhrají, hosté totiž byli lepším týmem. V druhém poločase dokonce dokázali vyrovnat na 1:1 když se trefil Bruno, potom ale dávali góly pouze domácí a z dnešního zápasu si zcela zaslouženě odnáší 3 body do tabulky.

Držení míče : 39% – 61%
    Střely celkem : 22 – 16
    Střely na branku : 11 – 7 (18:53:23)

90+3

90+2
    Hosté s tímto výsledkem už nic neudělají, neboť Soriano byl přistižen v ofsajdu.

90+1
    Hosté se ještě snaží vstřelit nějaký gól, ale domácí obrana dnes pracuje velmi dobře a hosty k ničemu nepouští.

89
    Domácí fanoušci na stadionu nyní slaví a už je jasné že domácí si připíší důležitou výhru nad favoritem celé soutěže a to rozdílem třídy.

87
    Sabitzer si vykoledoval ještě žlutou kartu.

87
    Domácí se nyní dostávají úplně bez problémů přes hostující obránce a ti si tak koledují o další branky.
    Louis NGWAT-MAHOP - 4:1

85
    Rheindorf Altach právě vstřelil branku!
    Tak toto už je debakl! Kovacec prošel po levé straně až do vápna, poté našel úplně volného LOUISE NGWATA-MAHOPA a ten zakončil přímo pod břevno Gulácsiho branky.

83
    Domácí střídají potřetí. Hřiště opouští Aigner a místo přenechává Gërçaliuovi.
    Ivan KOVACEC - 3:1

81
    Nejdřív se do úniku po pravé straně dostal Salomon, ten ale gól nedal a Gulácsi míč vyrazil k Ramalhovi ten míč nedokázal odkopnout pryč a přihrál ho přímo na nohu IVANU KOVACECOVI a ten zakončil přímo k pravé tyči branky.

77
    K hlavičce se ve vápně dostal Schmitz, jeho hlavička byla ale velmi slabá a brankář Kobras míč v klidu chytá.

76
    Schiemer dostává žlutou kartu za tvrdý faul zezadu.
    Další tutovka Ngwat-Mahopa

75
    Ngwat-Mahop se dostal do úniku sám na brankáře, ale jen trestuhodně gól nedal a skóre tak zůstává 2:1!