Cambuur – Ajax 2:4 (kon.) | Dordrecht – Twente 0:4 (kon.) | Arnhem – Feyenoord 0:0 (kon.)
Heracles – Eindhoven 1:2 (kon.)
Heracles Almelo
1:2 (1:1)
PSV Eindhoven
Neděle 09.11.2014, 16:45 • Polman stadion • Nizozemská Eredivisie

S tímto konstatováním se s Vámi loučím a přejí hezký zbytek nedělního večera. (18:59:22)

PSV Eindhoven si naopak udržel čtyř bodový náskok na prvním místě před Ajaxem Amsterdam a pokračuje tak ve skvělých výkonech v této sezóně a určitě se bude rvát o titul.

Domácí Heracles zůstává po dnešním utkání stále na předposlední 17.pozici, když ztrácí na 15.místo, které zaručuje možnost vyhnout se baráži 6 bodů.

Utkání nakonec zná vítěze, když si ho připisuje favorit z Eindhovenu po tuhém boji až do konce zápasu. Pojďme, ale popořádku. V prvním poločase poslal domácí do vedení jejich nejlepší střelec Bryan Linssen dorážkou z bezprostřední blízkosti, hosté reagovali v závěru prvního poločasu brankou de Jonga. Poločasový výsledek byl tedy 1:1. Ve druhém poločase mělo PSV převahu, nastřelilo i břevno, ale nakonec s k nim štěstí přeci jen přiklonilo, když v hektickém závěru se po rohovém kopu ve druhé nastavené minutě prosadil obránce Karim Rekik a tak poputují všechny tři body do Eindhovenu.

90+4

90+3
    Žlutou kartu dostává Telgenkamp (Heracles Almelo).
    REKIK - 1:2

90+3
    PSV právě vstřelilo branku!
    PSV se dočkalo kýžené vedoucí branky! Rohový kop nedůrazně vyboxoval brankář Telgenkamp a v závaru před brankou do míče ťukl obránce KARIM REKIK a protlačil míč do sítě.

90
    Hlavní rozhodčí Liesvedl nastaví utkání o 4 minuty.

89
    Další tutovka PSV. de Jong vysunul Adama Mahera (PSV) ten střílel osamocen z velkého vápna, ale perfektní Telgenkamp vyráží na roh.

87
    Střídání v týmu Heracles Almelo: ze hřiště odchází Bruns, přichází Sibum.

86
    Další veliká šance pro PSV! Memphis Depay (PSV) prošel sám od poloviny hřiště a svoji ránu namířil o pár centimetrů mimo branku.

85
    Do třetice přímý volný kop pro PSV, tentokrát se rozehrávky ujal Maher (PSV), ale obrana Heraclesu drží nadějný výsledek a odvrací do bezpečí.

84
    Na následující rohový kop si vyskočil pro změnu de Jong (PSV), ale jeho hlavička mířila mimo tři tyče.

83
    Další centr poslal Winjaldum (PSV) do vápna a k hlavičce se vyšrouboval obránce Rekik (PSV), ale Telgenkamp perfektně zasáhl.

82
    Hosté zahrávali přímý volný kop z velké dálky, ale Winjaldum (PSV) poslal krásný centr do ohně, kde si domácí málem srazili míč do vlastní sítě.

81
    Tannane (HRC) teď zahrozil obraně PSV, když se dostal k odraženému míči a střelou velkého vápna trefil boční síť branky PSV.

80
    Arias (PSV) fauloval při útočné snaze a rozehrávat z vlastní poloviny budou domácí.

77
    PSV mohlo jít do vedení! Depay (PSV) krasným obloučkem našel na penaltě de Jonga, ten se z první opřel do míče a orazítkoval břevno domácí branky!