Nacional – Benfica 1:2 (kon.) | Boavista – Penafiel 1:0 (kon.) | Moreirense – Belenenses 0:1 (kon.)
Setúbal – Marítimo 1:0 (kon.) | Sporting – FC Ferreira 1:1 (kon.) | Estoril – Porto 2:2 (kon.)
Vitória FC Setúbal
1:0 (1:0)
CS Marítimo
Neděle 09.11.2014, 17:00 • Estáddio do Bonfirm • Portugalská Primeira Liga

To je z mé strany vše a u dalších fotbalových přenosů brzy neshledanou! (19:02:18)

Statistiky dnešního zápasu -

Držení míče – STL 44%, MAO 56%
    Střely – STL 12, MAO 9
    Střely na branku – STL 4, MAO 3
    Rohové kopy – STL 5, MAO 3
    Žluté karty – STL 3, MAO 2

Máme za sebou velmi napínavý zápas, který končí výhrou domácích. První poločas byl jasně v režii domácích, kteří hosty k ničemu nepustili. Navíc vstřelili vedoucí branku zásluhou Giovaniho. V druhém poločase byla hra vyrovnanější, ale Marítímo si nedokázala vytvořit nějakou vážnější situaci pro vstřelení branky. Také proto domácí své vedení uhájili a připisují si důležité 3 body!

90+4

90+4
    Pedro si připisuje další střelu, ale opět mimo! Zdá se, že domácí už své vedení uhájí!

90+4
    Sousa se objevil osamocen na pravé straně, ale obrana hostí byla pozorná a jeho postup včas zastavila.

90+3
    Schmidt vystřelil, ale Salin byl pozorný.

90+3
    Žlutou kartu dostává Pereira (CS Marítimo).

90+2
    Žlutou kartu dostává Advincula (Vitória FC Setúbal).

90+1
    Žlutou kartu dostává Sousa (CS Marítimo).

90
    Hosté měli k dispozici další rohový kop, ovšem bez úspěchu.

90
    Další střela hostů! Tentokrát střílel Weeks Lewis, opět mimo!

87
    Žlutou kartu obdržel domácí Pedro!

86
    Další střela Sousy (MAO), ta už vypadala lépe, ale domácí obrana jeho pokus zablokovala.