Lyon – Guingamp 3:1 (kon.) | Remeš – Lille 2:0 (kon.) | Saint-Étienne – Monaco 1:1 (kon.)
PSG – Marseille 2:0 (kon.)
AS Saint-Étienne
1:1 (0:1)
AS Monaco
Neděle 09.11.2014, 17:00 • Stade Geoffroy-Guichard (Saint-Ètienne) • Francouzská Ligue 1 Uber Eats

Já děkuji za pozornost, přeji příjemný zbytek dnešního večera a u dalších on-line přenosů na shledanou. (18:59:33)

Červené karty: 0 – 1

Tak i druhý poločas nabídl jeden gól, znovu do stejné brány, ovšem s tím rozdílem, že tentokrát v ní stál brankář Monaca. Sice byl ofsajdový, ale domácím rozhodčí několikrát upřeli šanci vinou ofsajdu, který nebyl. Tak či tak, řekl bych, že remízový výsledek je spravedlivý, domácí hráli posledních dvacet minut přesilovou hru poté, co byl po druhé žluté vyloučen Bakayoko, ale na pozornou obranu soupeře už recept najít nedokázali.

90+4

90+3
    Dnes už několikátý ofsajd zastavil domácí tým ve velké šanci, tentokrát je třeba říct, že rozhodnutí pomezního arbitra nebylo správné.

90+3
    Už běží poslední minuta, míč drží v rukách Subašič.

90+2
    Střídání v týmu AS Monaco FC: ze hřiště odchází Nabil Dirar, přichází Uwa Echiejile.

90+2
    Na druhé straně mohl ohrozit hostující svatyni Mollo, avšak do balónu se trefil hodně nešťastně a poslal jej vedle pravé tyče.

90+1
    A hosté mohli jít zpět do vedení, míč po takové polostřele, polopřihrávce projel pokutovým územím a skončil u postranní čáry.

90+1
    Nastavovat se budou tři minuty.

89
    Sám před brankářem se sice ocitl Erdinç, ale nepohlídal si své postavení a byl chycen do ofsajdové pasti.

88
    Znovu svým spoluhráčům pomáhá Subašič, jenž schovává centr z levé strany do rukavic.

87
    Střídání v týmu AS Saint-Étienne: ze hřiště odchází Ricky van Wolfswinkel, přichází Yohan Mollo.

86
    Ofsajd zastavuje útočnou snahu Saint-Étienne.

85
    Docela kuriózní situace, Lemoine sice tvrdou ránu soupeře zablokoval, ale zároveň u toho poškodil povrch míče a ten vypustil duši. To musela být opravdu pořádná střela, když ji chudák míč nepřežil.

83
    Subašič musel ven z brány, aby schoval letící míč do náruče. Jeho tým v posledních chvílích jen brání a hostujícího brankáře tak zřejmě čekají ještě perné chvíle.

81
    Držení míče: 58 % – 42 %.

80
    Lemoine to zkusil sice z hodně velké dálky, ale jeho rána byla pro Subašiče dost nepříjemná, jen o kousek minula horní roh jeho brány. Pěkný pokus.

Petr Frömel

Branky: 58. van Wolfswinkel (Hamouma) – 17. Traoré (Toulalan)

Karty:   28. Tabanou (SET), 42. Bayal Sall (SET) – 34. Bakayoko (ASM), 42. Raggi (ASM), 44. Carvalho (ASM)   71. Bakayoko (ASM)

AS Saint-Étienne: Ruffier – Théophile-Catherine, Bayal Sall, Pogba, Tabanou – Clément, Diomande (77. Erdinç) – Hamouma, Lemoine, Monnet-Paquet (64. Gradel) – van Wolfswinkel (87. Mollo).
    Náhradníci: Moulin – Brison, Baysse, Gradel, Mollo, Erdinç.

AS Monaco: Subašič – F. Tavares, Raggi, Carvalho, Kurzawa – Toulalan, Bakayoko – Dirar (90+2. Echiejile), Moutinho, Germain (64. Ocampos) – Traoré (75. Kondogbia).
    Náhradníci: Stekelenburg – Abdennour, Echiejile, Silva, Kondogbia, Ocampos, Martial.

Rozhodčí: S. Lannoy – J. Aube, D. Benech