Tottenham – Stoke 1:2 (kon.) | Sunderland – Everton 1:1 (kon.) | West Brom – Newcastle 0:2 (kon.)
Swansea – Arsenal 2:1 (kon.)
Swansea City
2:1 (0:0)
Arsenal FC
Neděle 09.11.2014, 17:00 • Liberty Stadium, Swansea • Anglická Premier League
    Bafétimbi Gomis vystřelil Swansea výhru, po které se posouvá na 5. místo tabulky Barclays Premier League před Arsenal.

Arsenal se ujal po bezbrankovém prvním poločase v 63. minutě vedení, když se prosadil Alexis Sanchez. Během závěrečné čtvrthodiny ale Gunners dvakrát inkasovali v rozmezí pouhých 3 minut, když se z volného přímého kopu nejprve prosadil Gylfi Sigurdsson a obrat v zápase poté obstaral Bafétimbi Gomis. Konečný výsledek. Swansea 2 Arsenal 1. (18:56:13)

90+5

90+4
    Jack Wilshere se ještě mohl dostat do obrovské šance, ta ale nepřišla a Swansea vítězí nad Arsenalem 2:1!

90+3
    Alexis Sanchez vypálil pravačkou zpoza šestnáctky, jeho střela ale byla zablokována.

90+1
    Nad rámec zápasu byly nastaveny 4 minuty.

90
    Střídání v týmu Arsenal FC: ze hřiště odchází Calum Chambers, přichází Yaya Sanogo.

90
    Žlutou kartu dostává Madou Barrow (Swansea City).

89
    Madou Barrow se snažil prosadit na pravém křídle, kde ho fauloval Kieran Gibbs.

87
    Střídání v týmu Swansea City: ze hřiště odchází Thomas Carroll, přichází Leon Britton.

86
    Žlutou kartu dostává Alexis Sánchez (Arsenal FC).

83
    Jefferson Montero napřáhl ze střední vzdálenosti ke střele, která směřovala přesně do pravého horního rohu, Wojciech Szczesny ji ale dokázal fantastickým zákrokem zneškodnit!

82
    Na opačné straně rozehrál rohový kop střídající Madou Barrow, jeho centr ale žádného z jeho spoluhráčů nenašel.

81
    Santi Cazorla rozehrál rohový kop, ten ale v pohodě stáhl ze vzduchu připravený Lukasz Fabianski.

79
    Střídání v týmu Arsenal FC: ze hřiště odchází Mathieu Flamini, přichází Jack Wilshere.
    Marvin EMNES - 2:1

78
    Swansea právě vstřelila branku!
    BAFÉTIMBI GOMIS otáčí vývoj zápasu a posílá Swansea do vedení!! Jefferson Montero přesprintoval na levém křídle svého protihráče a poté na přední tyči našel Marvina Emnese, který hlavou zamířil přesně do levého horního rohu.