Hradec Králové – Liberec | 0:0 (kon.) | | | Jihlava – Plzeň | 2:1 (kon.) | | | Slovácko – Sparta | 0:2 (kon.) |
Žižkov – Kolín | 4:0 (kon.) | | | Znojmo – Opava | 1:1 (kon.) | | | Varnsdorf – Vlašim | 2:0 (kon.) |
Tottenham – Stoke | 1:2 (kon.) | | | Sunderland – Everton | 1:1 (kon.) | | | West Brom – Newcastle | 0:2 (kon.) |
Swansea – Arsenal | 2:1 (kon.) |
Malaga – Eibar | 2:1 (kon.) | | | Sevilla – Levante | 1:1 (kon.) | | | Espanyol – Villarreal | 1:1 (kon.) |
Valencia – Bilbao | 0:0 (kon.) | | | Real Sociedad – Atlético | 2:1 (kon.) |
Wolfsburg – Hamburg | 2:0 (kon.) | | | Dortmund – Mönchengladbach | 1:0 (kon.) |
Cagliari – Janov | 1:1 (kon.) | | | Chievo – Cesena | 2:1 (kon.) | | | Empoli – Lazio | 2:1 (kon.) |
Juventus – Parma | 7:0 (kon.) | | | Palermo – Udinese | 1:1 (kon.) | | | Fiorentina – Neapol | 0:1 (kon.) |
Inter – Hellas | 2:2 (kon.) | | | AS Řím – Turín | 3:0 (kon.) |
Lyon – Guingamp | 3:1 (kon.) | | | Remeš – Lille | 2:0 (kon.) | | | Saint-Étienne – Monaco | 1:1 (kon.) |
PSG – Marseille | 2:0 (kon.) |
Senica – Slovan Bratislava | 2:1 (kon.) |
Admira Praha – Bohem. Pr. | 1:2 (kon.) | | | Jirny – Chrudim | 3:0 (kon.) | | | Čáslav – Chomutov | 2:1 (kon.) |
Štěchovice – Vyšehrad | 0:1 (kon.) | | | Benešov – Písek | 2:0 (kon.) | | | Zápy – Louňovice | 2:2 (3:1 po pen.) |
Uničov – HFK Olomouc | 0:3 (kon.) | | | Zlín B – Slovácko B | 2:3 (kon.) | | | Opava B – Orlová | 1:2 (kon.) |
Trnava B – Slovan Bratislava U21 | 2:0 (kon.) | | | Sereď – Skalica | 0:2 (kon.) | | | MFK Košice B – Bardejov | 2:3 (kon.) |
Cambuur – Ajax | 2:4 (kon.) | | | Dordrecht – Twente | 0:4 (kon.) | | | Arnhem – Feyenoord | 0:0 (kon.) |
Heracles – Eindhoven | 1:2 (kon.) |
Gent – Anderlecht | 0:2 (kon.) | | | Club Bruggy – Westerlo | 5:0 (kon.) | | | Genk – Standard | 0:2 (kon.) |
Lokeren – Waasland-Beveren | 3:0 (kon.) |
Nacional – Benfica | 1:2 (kon.) | | | Boavista – Penafiel | 1:0 (kon.) | | | Moreirense – Belenenses | 0:1 (kon.) |
Setúbal – Marítimo | 1:0 (kon.) | | | Sporting – FC Ferreira | 1:1 (kon.) | | | Estoril – Porto | 2:2 (kon.) |
Rapid – Austria | 2:3 (kon.) | | | Rheindorf Altach – Salzburg | 4:1 (kon.) |
Dynamo – CSKA Moskva | 1:0 (kon.) | | | Ufa – Rostov | 0:0 (kon.) | | | FK Krasnodar – Kazaň | 2:0 (kon.) |
Spartak – Arsenal Tula | 2:0 (kon.) |
Dvůr Králové – Benátky n. J. | 2:3 (kon.) |
konec
AS Řím
3:0
(2:0)
Turín FC
Petr Král
Branky:
8. Torosidis (Totti), 27. S. Keita, 58. Ljajić
Rozhodčí: Banti – Musolino, De Pinto
Diváci:
Karty: 10. Totti (ASR) – 22. Quagliarella (TUI), 60. Glik (TUI)
Neproměněná penalta:
AS Řím:
De Sanctis – Cole, Yanga-Mbiwa, Manolas (77. Nainggolan), Torosidis – Pjanić, De Rossi, S. Keita (84. Strootman) – Ljajić, Totti (C) (71. Destro), Gervinho.
Náhradníci: Skorupski – Somma, Calabresi, Nainggolan, Strootman, Iturbe, Paredes, Uçan, Emanuelson, Destro, A. Sanabria.
Trenér:
Turín FC: J-F. Gillet – Maksimović, Glik, Moretti – Gazzi, Peres, Darmian, El Kaddouri (76. Martínez), Farnerud (46. J. Mino) – Vives (43. Nocerino), Quagliarella.
Náhradníci: Castellazzi, D. Padelli – Molinaro, P. Jansson, S. Gastón, Masiello, R. Pérez, Nocerino, J. Mino, Martínez, Amauri, Larrondo.
Trenér:
Náhradníci: Skorupski – Somma, Calabresi, Nainggolan, Strootman, Iturbe, Paredes, Uçan, Emanuelson, Destro, A. Sanabria.
Trenér:
Turín FC: J-F. Gillet – Maksimović, Glik, Moretti – Gazzi, Peres, Darmian, El Kaddouri (76. Martínez), Farnerud (46. J. Mino) – Vives (43. Nocerino), Quagliarella.
Náhradníci: Castellazzi, D. Padelli – Molinaro, P. Jansson, S. Gastón, Masiello, R. Pérez, Nocerino, J. Mino, Martínez, Amauri, Larrondo.
Trenér:
Rozhodčí: Banti – Musolino, De Pinto
Diváci:
Aktivní křídelník AIDEM LJAJIĆ se dostal k odraženému míči před pokutovým územím. Poté se příliš nerozmýšlel a z otočky umístil přesně míč do horní poloviny branky. Na jeho pokus byl Gillet krátký! Při následné gólové oslavě utišoval prstem před ústy Ljajić své kritiky.
Tipovací soutěž
Tipovat můžete do začátku 2. poločasu.
SEYDOU KEITA si našteloval míč na svoji levačku a poté uklidil kulatý nesmysl přesně k levé tyči. Brankář Gillet se za jeho přízemní střelou jen marně natahoval!
Domácí ze svého tlaku vytěžili i úvodní branku! Totti poslal do pokutového území střílenou přihrávku, na kterou si naběhl VASSILIOS TOROSIDIS, jenž utaženou placírkou uklidil míč přesně k tyči!
AS Řím: De Sanctis – Cole, Yanga-Mbiwa, Manolas, Torosidis – Pjanić, De Rossi, S. Keita – Ljajić, Totti (C), Gervinho.
Náhradníci: Skorupski – Somma, Calabresi, Nainggolan, Strootman, Iturbe, Paredes, Uçan, Emanuelson, Destro, A. Sanabria.
Turín FC: J-F. Gillet – Maksimović, Glik, Moretti – Gazzi, Peres, Darmian, El Kaddouri, Farnerud – Vives, Quagliarella.
Náhradníci: Castellazzi, D. Padelli – Molinaro, P. Jansson, S. Gastón, Masiello, R. Pérez, Nocerino, J. Mino, Martínez, Amauri, Larrondo.
Rozhodčí: Banti – Musolino, De Pinto.
Tipovací soutěž
Tipovat můžete do začátku 1. poločasu.
V loňské sezóně vzájemné souboje nabídly vždy pohledný a především vyrovnaný fotbal! Nejprve se v Turíně zrodila remíza 1:1 (Cerci – Strootman), která pro AS znamenala první bodovou ztrátu. Jarní odvetu pak zvládl lépe favorizovaný celek, který doma zvítězil 2:1 (Destro, Florenzi – Immobile).
Turín se pohybuje ve středu tabulky, kde mu nyní patří průběžné 12. místo. Po loňské sezóně, jenž byla pro turínský klub nejlepší v jeho historii, je to určitě zklamání. Ale není se čemu divit, neboť tým FC opustili dvě největší opory – Cerci a Immobile. Jejich herní přínos a především branky v letošním ročníku hodně chybí. Tyto lídry kabiny nahradila nová útočná dvojice ve složení Quagliarella – Amauri, jenž zůstává zatím daleko za očekáváním. Tým trenéra Ventury se trápí především na hřišti soupeřů, a tak ho večer nečeká na hřišti silného soupeře nic snadného. Navíc se lodivod Turína bude muset obejít bez zraněných Glika, Bova, Molinara a Bashy.
Do nedělního utkání jde domácí tým z aktuálně druhé příčky. Nicméně svěřenci trenéra Garcii se s druhým místem nechtějí spokojit a právě proto musí potvrdit své kvality a porazit nebezpečného soupeře z Turína. AS se zatím pyšní na domácí půdě 100% bilancí, při které ještě ani jednou neinkasoval! Jenže z pohledu "vlků" to není v posledních týdnech žádná hitparáda! Vše odstartoval debakl v rámci Ligy mistrů, kdy římané podlehli Bayernu 1:7! Od té doby následovaly herní výpadky na hřištích soupeřů (0:0 v Sampdorii, 0:2 v Neapoli). Navíc mají domácí problémy s obranou, když jsou mimo hru stabilní členové základní jedenáctky – Cástan, Maicon, Astori a dlouhodobě i Balzaretti.