Nacional – Benfica 1:2 (kon.) | Boavista – Penafiel 1:0 (kon.) | Moreirense – Belenenses 0:1 (kon.)
Setúbal – Marítimo 1:0 (kon.) | Sporting – FC Ferreira 1:1 (kon.) | Estoril – Porto 2:2 (kon.)
GD Estoril Praia
2:2 (1:1)
FC Porto
Neděle 09.11.2014, 21:15 • Estádio António Coimbra da Mota • Portugalská Primeira Liga

To je pro tuto chvíli z portugalské Primeira Ligy vše. Děkuji Vám za pozornost a zase někdy u online přenosu na shledanou. (23:21:33)

Ofsajdy 2 – 3

Hlavní sudí Dias odpískal konec utkání mezi Estorilem a Portem.
    Domácí byli na začátku lepším týmem, ale Porto se postupně ujímalo taktovky. První branku vstřelil ve 20. minutě po pěkné individuální akci Brahimi, následně však v minutě 27. vyrovnal Kuca.
    V druhém poločase byli hosté mnohem lepším týmem, vypracovali si mnoho příležitostí, ale jakoby ponechali střeleckou formu v šatně. V 81. minutě tak byli potrestán, když po faulu brankáře Fabiana proměnil pokutový kop sám faulovaný Tozé. Porto svého soupeře v posledních minutách zatlačilo, z čehož pramenila vyrovnávací branka těsně před posledním hvizdem, po prodloužení Martíneze se totiž prosadil Torres. Další branka už nepadla a tak bylo utkání ukončeno za stavu 2:2.

90+5
    Závěrečná šance Martíneze.

90+5
    Draci mohli okamžitě po vyrovnání vsítit rozhodující gól. Martínez pěkně vystřelil, ale Kieszek podržel svůj tým výborným zákrokem.
    TORRES - 2:2

90+4
    Porto právě vstřelilo branku!
    Neuvěřitelné se stalo skutečným! Portu se podařilo v poslední minutě vyrovnat! Martínez hlavou prodloužil míč za obranu, kde se nacházel ÓLIVER TORRES, ten si v pohodě obešel obránce a střelou k tyči vyrovnal.

90+3
    Frustrovaný kapitán hostí Jackson Martínez se dopustil zbytečného faulu. Hosté tak pomalu ale jistě ztrácí naději na získání alespoň jednoho bodu.

90+1
    Po souboji s Danilem upadl na zem jako závora střelec první branky Kuca.

90
    Hlavní sudí Dias nastavil nad rámec základní hrací doby 5 minut.

89
    Quintero se pokoušel překvapit Kieszeka krouceným přímým kopem. Brankář domácích byl pozorný a míč ukryl ve svých rukavicích.

88
    Poslední výměna hráčů na straně Estorilu. Přišel Tozé, odešel Nascimento.

87
    Hosté mají posledních přibližně 5 minut na to aby s výsledkem ještě něco udělali. Budou to však mít obtížné, jelikož Estoril brání v desíti hráčích.

86
    Domácí se řítili na branku Porta, avšak střídající Fernandinho situaci vyřešil špatně. U míče jsou tak opět hosté.

83
    A střídají také domácí. Fernandinho nahradil vyčerpaného Sebá.

82
    Hosté reagují na dění střídáním. Odešel Maicon, přišel Torres.
    TOZÉ - 2:1

81
    Estoril právě vstřelilo branku!
    Domácí se dostávají do vedení 2:1! Pokutový kop rozehrál sám faulovaný TOZÉ a střelou do šibenice překonává Fabiana.