Cambuur – Ajax 2:4 (kon.) | Dordrecht – Twente 0:4 (kon.) | Arnhem – Feyenoord 0:0 (kon.)
Heracles – Eindhoven 1:2 (kon.)
FC Dordrecht
0:4 (0:4)
FC Twente
Neděle 09.11.2014, 14:30 • GN Bouw Stadion • Nizozemská Eredivisie

Skončil druhý poločas ve kterém branka nepadla. V této druhé části šlo hlavně o to zápas dohrát, a bylo to na výkonech obou týmů znát. Každopádně první poločas nám nabídl zajímavých situací dost, a tak může být divák, alespoň s touto částí spokojen. Tímto se s Vámi loučím a užijte si krásný zbytek nedělního podvečera. (16:19:56)

87
    Centr z levé strany prolétl pokutovým územím, ale Mokotjo neměl k míči daleko.

86
    Zápas se dohrává a něktří fanoušci již jsou na odchodu ze stadionu.

85
    Další rohový kop poslal Ziyech na nohu Borvena, který netrefil bránu.

82
    Twente drží míč, ale šance nepřichází.

80
    Deset minut do konce a vše je jasné. Twente si připíše tři body a pokud Vitesse s Feynoordem budou hrát 0:0 jako dopusud pak se posune na třetí příčku tabulky.
    Corona ve velké šanci

79
    Corona běžel sám na brankáře, ale jeho lob končí mimo bránu. Tohle byla velká šance na navýšení skóre.

78
    Střídání v týmu FC Twente: ze hřiště odchází Castaignos, přichází Borven.

76
    Rohový kop zahrál Mokthar, ale nic nevytěžil.

75
    Střídání v týmu FC Twente: ze hřiště odchází Ebecilio, přichází Kusk.

74
    Rohový kop pro Twente.

73
    Střídání v týmu FC Dordrecht: ze hřiště odchází Lieder, přichází Meulens.
    Ojedinělá šance domácích

71
    Výjmečně se do šance dostanou i domácí. Lieder hlavičkoval v dobré pozici doprostřed brány, ale Marsman s mírnými obtížemi střelu zachytil.