Rapid – Austria 2:3 (kon.) | Rheindorf Altach – Salzburg 4:1 (kon.)
2:3 (0:2)
FK Austria Vídeň
Neděle 09.11.2014, 14:30 • Ernst Happel Stadion • Rakouská Bundesliga

Já se s vámi pro dnešek loučím a přeji příjemný nedělní večer. (16:27:12)

Je za námi 311. Vídeňské derby a dnes hostující Austria bere tři body za vítězství 2:3. V druhém poločasu nejdříve udeřil střídající Royer a zdálo se, že je hotovo, jenže po brance Alara a snížení Beriće v druhé minutě nastavení bylo ze zápasu ještě velké drama, které však nakonec hosté zvládli a udrželi těsné vítězství.

90+5

90+5
    Další žlutá karta pro Šikova (AUV), ale hosté už tento zápas udrží.

90+5
    Na možná poslední volný kop domácích běžel do vápna i brankář Novota, ale obrana Austrie sice z námahou, ale zvládla situaci!

90+3
    Žlutou kartu ještě vidí Heinz Lindner, který si pustil pusu našpacír.
    BERIĆ - 2:3

90+2
    Rapid právě vstřelil branku!
    Koncovka zápasu ubude ještě hodně zajímavá! Lindner si vyběhl pro míč, který mu však vypíchl ROBERT BERIĆ a domácí útočník bez problému zakončil do prázdné brány.

90+2
    Hlavní rozhodčí chvíli váhal, ale nakonec přisoudil míč Austrii.

90+1
    První minuta nastavení je za námi a Rapid se dostal jen k centru z nohy Starkla, který sebral gólman Lindner.

90
    Hlavní rozhodčí se rozhodl nastavit pět minut a domácí tak mají dost času na zkorigování výsledku!

90
    Naposledy střídají i hosté. Střelce dvou branek Damariho nahrazuje Tarkan Serbest.

88
    Po dalším rohovém kopu Rapidu se k zakončení dostal střídající Starkl, ale ten namířil svůj pokus vysoko nad.

88
    Poslední střídání Rapidu. Floriana Kainze nahrazuje Dominik Starkl.

87
    Pokus o vysunutí Damariho zastavuje asi dvoumetrový ofsajd izraelského útočníka.

86
    Rozhodčí vrátil hru k původnímu přestupku a hosté poté rozehráli volný kop do rukavic brankáře Austrie Vídeň.

85
    Na hřišti je vidět hodně emocí a po strkanici mezi Rotpullerem (AUV) a Alarem vidí žlutou kartu překvapivě jen hostující obránce.
    ALAR - 1:3

83
    Tak domácí přeci jen snižují! Dlouhý míč za obranu Austrie se dostal k DENI ALAROVI, který z první přehodil Lindnera a snížil na 1:3