Kladno – Mladá Boleslav 3:5 (kon.) | Kometa Brno – HC Litvínov 8:2 (kon.) | HC Plzeň – Liberec 4:1 (kon.)
Třinec – Olomouc 7:1 (kon.) | Slavia – Jihlava 2:1 (kon.) | Sparta – Č. Budějovice 4:5 (po pr.)
Pardubice – Chomutov 3:4 (2:3 po s.n.) | Vítkovice – Zlín 7:3 (kon.)
HC Sparta Praha
4:5 (1:1, 3:2, 0:1 - 0:1)
HC Motor České Budějovice
Sobota 15.11.2014, 16:00 • Tipsport arena • DHL Extraliga juniorů

České budějovice vítězí nad Spartou 5:4 v prodloužení, ve kterém trefil výhru hostů Emil Švec. Náš onlajn přenos končí, těším se někdy příště na shledanou. (18:13:40)

61:59
    České Budějovice právě vstřelily branku!
    Prodloužení rozhodl střelou příklepem z mezikruží EMIL ŠVEC. Langerovi kotouč prošel někde nad betonem. Asistence: Ladislav Marek a Petr Škopek.

61:36
    Petr Litera vyloučen na 2 minuty za podražení, velká příležitost pro Motor!

61:14
    Po střele Brejchy střílel backhandem na Mazúcha Augustin, puk minul levý horní roh.

60:29
    Vokurka střílel z pravého kruhu těsně mimo levé tyče.

60:01

V závěru třetí třetiny měla Sparta obrovský tlak umocněný ještě další přesilovou hrou, ale Mazúch všechny střely pochytal a posílá svůj tým zatím s jistým jednobodovým ziskem do prodloužení.

60:00

59:52
    Augustin dorážel odražený kotouč, ale Mazúch svůj tým podržel.

58:39
    Milan Břečka ve snaze co nejdříve osvobodit svůj tým od tlaku vyhodil kotouč mimo hřiště, takže Sparta bude hrát přesilovku.

58:33
    Po zákroku Mazúcha končí kotouč v ochranné síti. Vhazuje se po levici budějovického brankáře.

56:07
    Březina neudržel puk na modré čáře a Motor se osvobozuje.

55:08
    Emil Švec oslabuje zbytečně svůj tým, když v útoku podrazil jednoho ze sparťanů.

54:50
    Sparta v ofsajsajdovém postavení, jmenovitě Krudenc.

52:47
    Gól je na spadnutí, otázkou však je, na které straně. Oba týmy zapomněly na obranu a útočí, co to jde.

52:18
    Schwamberger se dostal přes dva obránce až do zakončení, ale v rozhodující fázi upadl.

Tomáš Lichnovský

Branky a nahrávky: 18. Litera (Krudenc, Vokurka), 26. Vokurka (Győri, Győri), 28. Vokurka (Augustin, Schwamberger.), 29. Litera (Arnošt, Schwamberger) – 12. Marek (Švec), 21. Marek, 34. Marek (Matoušek, Pašek), 44. Bárta (Ruda, Šulek), 62. Švec (Marek, Škopek)

HC Sparta Praha: Langer (Slyusarchuk) – Kalina, Vacek, Knobloch, Kadeřávek, Vokurka, Bláha, Březina, Slavíček, Mikliš – Augustin, Arnošt, Litera, Schwamberger, Svoboda, Havel, Győri, Pulkrab, Polesný, Krudenc (C), Brejcha
    HC Motor České Budějovice: Mazúch (Kadlec) – Škopek (C), Kachyňa, Malovec, Matoušek, Břečka, Křikava, Kutiš – Sladký, Ruda, Šuhaj, Marek, Točík, Šulek, Švec, Vácha, Panáček, Bárta, Opava, Pašek, Suchánek

Rozhodčí: Kostourek – Špůr, Šmika