Vsetín – Olomouc 1:5 (kon.) | Hr. Králové – Mladá Boleslav 2:1 (po pr.) | Chomutov – Kladno 6:1 (kon.)
Pardubice – Sparta 1:4 (kon.) | HC Litvínov – PZ Kladno 4:0 (kon.) | Poruba 2011 – Havířov 1:3 (kon.)
Písek – Jihlava 1:3 (kon.) | Letňany – Slavia 3:5 (kon.) | Kometa Brno – Vítkovice 4:2 (kon.)
Liberec – Č. Budějovice 4:2 (kon.) | HC Plzeň – K. Vary 3:4 (kon.) | Třinec – Zlín 2:6 (kon.)
Královští lvi Hradec Králové
2:1 (0:1, 0:0, 1:0 - 1:0)
BK Mladá Boleslav
Sobota 15.11.2014, 12:00 • Zimní stadion v Hradci Králové • Extraliga staršího dorostu

Domácí tedy v dnešním zápase vítězí 2:1 v prodloužení. Ve třetí třetině i v prodloužení byli svěřenci trenéra Slabého lepším týmem. Obě branky Hradce vstřelil kapitán Tomáš Zahradník. Z Hradce Králové se s Vámi loučí Rudolf Bernart. (14:11:54)

62:19
    Hradec právě vstřelil branku!
    Hradec využívá přesilovku a připisuje si tak bonusový bod! Filip Hronek našel TOMÁŠE ZAHRADNÍKA, který jako správný kapitán rozhoduje dnešní utkání střelou nad rameno! Asistence: Filip Hronek, Radovan Pavlík.

62:01
    Přesilovku 4 na 3 Hradec sehrává skvěle! Krofta se má co ohánět.

61:36
    Jakub Planý jde za sekání na dvě minuty na trestnou lavici.

60:13
    Groh tlumí nahození od červené čáry.

60:01

Základní hrací doba vítěze neurčila, následuje tedy pětiminutové prodloužení.

60:00

59:38
    Tomáš Zahradník se dral před branku, ale puk mu byl odebrán.

58:38
    Groh si připisuje další zákrok po střele Prokopa.

58:20
    Radovan Pavlík operoval v útočném pásmu, ale při přihrávce mu kotouč sjel z čepele. Boleslav zakládá protiútok.

57:08
    Úmyslný ofsajd Boleslavi dává Hradci možnost vhazování ve středním pásmu.

56:24
    Souhru Hradce ve středním pásmu zachytila hostující obrana.

55:11
    Dominik Groh vyráží střelu z úhlu.

54:15
    Vhazování ve středním pásmu.

53:37
    Zahradník střílel z rohu kluziště. Krofta hokejkou srazil za branku. Domácí to zkouší z každé pozice.

52:56
    Nepřesná přihrávka v útočném pásmu Hradce znamená protiútok hostů.

Rudolf Bernart

Branky a nahrávky: 43. Zahradník (Pavlík), 63. Zahradník (Hronek, Pavlík) – 5. Skořepa (Rypar, Mlčoch)

Královští lvi Hradec Králové: Groh (Vomáčka) – Havránek, Lier, Fanderlík, Luštinec, Hronek, Hroudný, Veselý – Exner, Matouš, Zahradník (C), Hofman, Moník, Hnik, Matějček, Hidveghy, Chalupa, Pavlík, Šmída, Kynčl, Hejna
    BK Mladá Boleslav: Krofta (Marek) – Řečinský, Tichý, Chládek, Kalus, Marček, Mlčoch, Mattis, Tesař – Prokop (C), Kroni, Vajsejtl, Straka, Bohanos, Rypar, Kalaš, Planý, Skořepa, Uřidil, Dančišin

Rozhodčí: Barek – Budinský, Svoboda