Vsetín – Olomouc 1:5 (kon.) | Hr. Králové – Mladá Boleslav 2:1 (po pr.) | Chomutov – Kladno 6:1 (kon.)
Pardubice – Sparta 1:4 (kon.) | HC Litvínov – PZ Kladno 4:0 (kon.) | Poruba 2011 – Havířov 1:3 (kon.)
Písek – Jihlava 1:3 (kon.) | Letňany – Slavia 3:5 (kon.) | Kometa Brno – Vítkovice 4:2 (kon.)
Liberec – Č. Budějovice 4:2 (kon.) | HC Plzeň – K. Vary 3:4 (kon.) | Třinec – Zlín 2:6 (kon.)
HC RT TORAX Poruba 2011
1:3 (0:1, 1:1, 0:1)
AZ Havířov
Sobota 15.11.2014, 13:30 • ZS Poruba • Extraliga staršího dorostu

Přestože Porubští předvedli velmi dobrý výkon, dobře bruslili a vyhrávali i osobní souboje, pořád se trápí v koncovce. Nevyužité šance budou hodně mrzet.
    Havířov naopak může být po dvou zápasech, kdy nevsítili žádnou branku nadmíru spokojeni

Děkujeme za pozornost a zároveň zveme na večerní utkání porubských mužů s Přerovem.

Přejeme hezké odpoledne a krásný podzimní víkend. (15:33:07)

60:00

59:38
    Hra přerušena, jelikož se košíky do sebe zasekli porubský Irgl a havířovský Macuh.

58:21
    Havířov právě vstřelil branku!
    A ten vyústil v třetí gól. Porubský obránce si sice lehal do střely KAMILA WRÓBELA, ale puk tak dostal rotaci a obloučkem se dostal za záda Škody. Asistence: Daniel Kurovský a Jaroslav Mrowiec.

57:03
    AZet dostal Porubu opět pod tlak.

56:58

56:05
    Havířov má ve třetí třetině asi díry v holích. Již po několikáté jim kotouč nedokázal na čepelích zůstat. Připravili se díky tomu i o pásmo.

54:58
    Stachovi se puk postavil na hranu a při jeho vyhození se trefil mimo hrací plochu, za což jsou dvě minuty.

54:50
    Škoda vymrštil pravý beton proti střele Peterky a zasloužil si potlesk.

53:40
    Nepřesnost a podivně odražený puk od bruslí zastavily havířovské přečíslení tří na jednoho. Puk získávají domácí a snaží se o přenesení hry, což není jednoduché.

52:30
    Kosina donutil Škodu přerušit hru. Střela sice mířila nad bránu, ale bylo třeba zklidnit hru.

52:09
    Pažický s Holubem se moc snažili udržet puk ve třetině, ale musí se rychle vracet a zastavit havířovskou ofenzívu.

51:30
    Teď si hraje v útočné třetině Poruba. Gerža musí po střele Dohnala přerušit hru.

50:38
    Kurovský nahrával do jízdy Wróbelovi, ale ten to měl na dlouhou hůl.

49:10
    Nyní se hraje nahoru dolů.

47:21

47:12
    Prepsl zachraňuje útočné pásmo.

46:54
    Domácí se snaží vyrovnat. Šustalovi sjíždí puk, takže o něj musí opět bojovat.

45:21
    Jenže v dalším souboji u mantinelu si Kurovský počínal nedovoleně a dostal dvě minuty za držení.

Gabriela Juříková

Branky a nahrávky: 36. Horváth (Šustala, Csabala) – 9. Němec (Wróbel, Langer), 36. Kurovský (Mrowiec, Dudek), 59. Wróbel (Kurovský, Mrowiec)

HC RT TORAX Poruba 2011: Škoda (Dobečka) – Široký, Bijota, Boháč, Skokan, Prepsl, Pažický – Csabala, Horváth, Šustala – Irgl, Dohnal, Dang – Holub, Stach, Žídek – Konečný, Veselý
    AZ Havířov: Gerža (Velička) – Trombík, Frojda, Dudek, Hudeček, Kiss, Spálovský, Mrowiec – Moravčík, Wróbel, Stružík, Langer, Peterka, Hendrych, Kurovský, Němec, Macuh, Kosina, Cihlář

Rozhodčí: Mrkva – Ganger, Rožánek