Kladno – Chomutov 3:5 (kon.) | Šumperk – Kadaň 3:1 (kon.) | Havlíčkův Brod – Most 4:6 (kon.)
Litoměřice – Havířov 1:0 (kon.) | Prostějov – Motor ČB 3:7 (kon.) | Třebíč – Benátky n/J 1:2 (1:2 po s.n.)
Jihlava – Ústí n/L 5:2 (kon.)
DRACI PARS ŠUMPERK
3:1 (0:0, 2:0, 1:1)
SK Trhači Kadaň
Sobota 15.11.2014, 17:00 • Zimní stadion Šumperk • 1. liga (ČR)

Nejlepšími hráči zápasu byli vyhlášeni:

SK Kadaň – Darek Hejcman
    Salith Šumperk – Patrik Moskal (19:24:59)

Hosté v úvodu třetí třetiny dokázali snížit stav utkání na 2:1 po gólu Chlouby. Kadaň si pak vytvořila ještě několik nebezpečných akcí, které ale dokázal pochytat Vladislav Koutský. Svou výhru Šumperk potvrdil trefou do prázdné branky v devětapadesáté minutě.
    Již v pondělí čeká oba soupeře další vzájemný duel v rámci odloženého utkání.

60:00

59:00
    Draci právě vstřelili branku!
    Sedlák vyhodil puk do středního pásma, tam se ho zmocnil Brunec, který již mohl zakončovat puk do prázdné klece, ale ten ještě celou akci vyšperkoval a nahrál ho PATRIKU MOSKALOVI, který si tak připisuje svou osmou trefu v této sezóně. Asistence: Tomáš Brunec, Tomáš Sedlák.

58:24
    Hanuljak zůstává na střídačce!

58:24
    Kadaň si vyžádala oddechový čas.

58:24
    Střelu Lukáše Nováka schoval Koutský do lapačky.

58:00
    Domácí posílají puk do středního pásma a odjíždí střídat.

57:54
    Po buly se k puku dostal na modré Holík, jeho střela tahem končí ve výstroji Hanuljaka.

57:44
    Bruncovo nahození od mantinelu podržel Hanuljak ve své lapačce.

57:24
    Žálčík přenechal puk u pravého kruhu Vachutkovi, ten se napřáhl ke střele, která skončila ve výstroji hostujícího gólmana.

56:41
    Velecký s Vávrou odstavili od puku Tona, ten se hnal do nebezpečné šance.

56:08
    Puk se dostal na modrou k Novotnému, tomu střela ale vůbec nesedla a skončila až v ochranné síti.

55:44
    Chlouba na ledě, Kadaň v plném počtu.

55:27
    Žálčíkovu střelu schoval Hanuljak do své lapačky.

55:19
    Moskalova střela sražena, hosté vyhazují.

54:51
    Domácí kombinují v útočném pásmu...

53:59
    Kadaň opět vyhodila a hráči odjíždí střídat.

53:46
    Hosté posílají puk až za bránu Koutského.

Kateřina Glogarová

Branky a nahrávky: 27. Vrdlovec (Brunec, Plášek), 36. Vrdlovec (Žálčík), 59. Moskal (Brunec, Sedlák) – 43. Chlouba (Hammerbauer)

DRACI PARS ŠUMPERK: Koutský (Zelenka) – Holík, Drtil, Sedlák, Gewiese, Novotný, Slavík, Bail, Piegl – Haas, Velecký, Vávra – Staněk, Moskal, Žálčík – Brunec, Plášek, Vrdlovec – Kužílek, Vachutka, Cink
    SK Trhači Kadaň: Hanuljak (Mouček) – Bartejs, Stehlík, Opalek, Pavlas, Trefný, Sathmary, Mazanec – Ton, Chlouba, Jíra – Hlava, Račuk, Kadlec – L. Novák, Hejcman, J. Novák – Hammerbauer, Berlev, Lehnert

Rozhodčí: Šutara – Černý, Reich