Vsetín – Olomouc 1:5 (kon.) | Hr. Králové – Mladá Boleslav 2:1 (po pr.) | Chomutov – Kladno 6:1 (kon.)
Pardubice – Sparta 1:4 (kon.) | HC Litvínov – PZ Kladno 4:0 (kon.) | Poruba 2011 – Havířov 1:3 (kon.)
Písek – Jihlava 1:3 (kon.) | Letňany – Slavia 3:5 (kon.) | Kometa Brno – Vítkovice 4:2 (kon.)
Liberec – Č. Budějovice 4:2 (kon.) | HC Plzeň – K. Vary 3:4 (kon.) | Třinec – Berani Zlín 2:6 (kon.)
HC Oceláři Třinec
2:6 (2:1, 0:3, 0:2)
Berani Zlín
Sobota 15.11.2014, 18:00 • Werk aréna • Extraliga staršího dorostu

Zápas tedy končí poměrně jasným vítězstvím hostů, kteří v závěrečné části přidali další dvě branky. (20:06:40)

60:00

59:50
    Z ledu se jen těžce zvedá Adámek po faulu Krejčiříka, ten je vyloučen na dvě minuty za podražení.

59:45

58:42
    Domácí mají velký problém se zakončením svých šancí.

58:10
    Probíhají poslední dvě minuty třetí třetiny.

57:45
    Mikulec si odpyká dvě minuty za podražení.

57:33
    V ponechané výhodě byl blízko gólu Sztwiertnia, ten ale branku o pár centimetrů minul.

56:25
    Třinečtí mladíci se snaží alespoň snížit nepříznivý stav, to se jim ale nedaří.

55:19

54:55
    Oceláři dnes mají neuvěřitelnou smůlu. Ze samostatného úniku se neprosadil ani Hrehorčák.

53:59
    Zlín právě vstřelil branku!
    A nabídnutou dvojnásobnou výhodu zlínští hráči využívají. Rychlou kombinaci zakončil střelou do odkryté branky NICOLAS WERBIK. Asistence: Vojtěch Krejčiřík, Jakub Sirota.

53:19
    Kofroň je vyloučen za podražení a domácí jdou na minutu a půl do tří.

52:51
    Za brankou Zlína došlo k bitce mezi Sztwiertniou a Kosorinem a navrch měl jednoznačně domácí útočník. Sztwiertnia vyloučen na dvě + dvě minuty za hrubost, Kosorin taktéž za hrubost, ale jen na dvě minuty. Hosté si zahrají přesilovku.

51:47
    Hra se přelévá z jedné strany hřiště na druhou bez větších šancí.

51:10
    Po nahození jednoho z hostů raději přeruší Loubal hru.

50:13

48:38
    Třinečtí sice drží pásmo, ale s jejich střeleckými pokusy nemá hostující obrana příliš práce.

48:13
    Za hákování si dvě minuty odpyká Váňa.

Martina Sikorová

Branky a nahrávky: 5. Švaňa (Sztwiertnia, Hrachovský), 6. Kofroň (Poruba) – 13. Gago (Gazda, Kosorin), 21. Werbik (Krejčiřík, Stiksa), 29. Fryšara (Stiksa), 34. Chytil (Strmiska, Mikulec), 48. Stiksa (Krejčiřík), 54. Werbik (Krejčiřík, Sirota)

HC Oceláři Třinec: Loubal (Hlaváč) – Hrachovský, Valíček, Haman, Radzienciak, Adámek, Imrich, Bartko, Janiczek – Kaukič, Švaňa, Mach, Flok, Hrehorčák, Kofroň, Poruba, Sztwiertnia, Roman
    Berani Zlín: Ling (Odložilík) – Padrnos, Sirota, Váňa, Dvořáček, Kosorin, Fridrich, Budil, Gazda – Fryšara, Strmiska, Chytil, Mikulec, Krejčiřík, Stiksa, Karafiát, Gago, Werbik

Rozhodčí: Mikula – Vengřín, Gančarčík