Kladno – Chomutov | 3:5 (kon.) | | | Šumperk – Kadaň | 3:1 (kon.) | | | Havlíčkův Brod – Most | 4:6 (kon.) |
Litoměřice – Havířov | 1:0 (kon.) | | | Prostějov – Motor ČB | 3:7 (kon.) | | | Třebíč – Benátky n/J | 1:2 (1:2 po s.n.) |
Jihlava – Ústí n/L | 5:2 (kon.) |
Philadelphia – Columbus | 3:4 (kon.) | | | Washington – New Jersey | 0:1 (kon.) | | | Toronto – Pittsburgh | 1:2 (kon.) |
Detroit – Chicago | 4:1 (kon.) | | | Florida – NY Islanders | 3:4 (1:2 po s.n.) | | | Vancouver – Arizona | 0:5 (kon.) |
Boston – Carolina | 2:1 (kon.) | | | Dallas – Minnesota | 1:2 (kon.) | | | Los Angeles – Anaheim | 3:2 (po pr.) |
Čeljabinsk – Nižněkamsk | 6:2 (kon.) |
Vienna Capitals – Znojmo | 1:4 (kon.) |
Klášterec nO – Bílina | 8:3 (kon.) | | | Řisuty – Vrchlabí | 6:5 (kon.) | | | Mor. Budějovice – Jablonec n/N | 0:5 (kon.) |
Poruba 2011 – Přerov | 3:4 (po pr.) | | | Nový Jičín – SHK Hodonín | 4:3 (kon.) | | | Technika Brno – Frýdek-M. | 10:4 (kon.) |
Břeclav – Vsetín | 3:5 (kon.) | | | Val. Meziříčí – Opava | 2:3 (kon.) | | | Kolín – Trutnov | 1:2 (po pr.) |
Klatovy – Kobra | 0:4 (kon.) | | | Sokolov – Jindř. Hradec | 6:2 (kon.) | | | Pelhřimov – Žďár n/S | 3:2 (po pr.) |
Děčín – Nymburk | 0:4 (kon.) |
Vsetín – Olomouc | 1:5 (kon.) | | | Hr. Králové – Mladá Boleslav | 2:1 (po pr.) | | | Chomutov – Kladno | 6:1 (kon.) |
Pardubice – Sparta | 1:4 (kon.) | | | HC Litvínov – PZ Kladno | 4:0 (kon.) | | | Poruba 2011 – Havířov | 1:3 (kon.) |
Písek – Jihlava | 1:3 (kon.) | | | Letňany – Slavia | 3:5 (kon.) | | | Kometa Brno – Vítkovice | 4:2 (kon.) |
Liberec – Č. Budějovice | 4:2 (kon.) | | | HC Plzeň – K. Vary | 3:4 (kon.) | | | Třinec – Zlín | 2:6 (kon.) |
Kladno – Mladá Boleslav | 3:5 (kon.) | | | Kometa Brno – HC Litvínov | 8:2 (kon.) | | | HC Plzeň – Liberec | 4:1 (kon.) |
Třinec – Olomouc | 7:1 (kon.) | | | Slavia – Jihlava | 2:1 (kon.) | | | Sparta – Č. Budějovice | 4:5 (po pr.) |
Pardubice – Chomutov | 3:4 (2:3 po s.n.) | | | Vítkovice – Zlín | 7:3 (kon.) |
Třinec – Vsetín | 7:1 (kon.) |
K. Vary – Almaz | 4:3 (kon.) |
Stadion Cheb B – Trstěnice | 4:11 (kon.) | | | Mar.Lázně – Vřesová | 7:11 (kon.) | | | Cheb – Nejdek | 0:7 (kon.) |
Černošice – Slaný | 9:5 (kon.) | | | Žirovnice – Č. Krumlov | 6:9 (kon.) | | | Humpolec – Písek | 5:2 (kon.) |
Tábor B – David Servis | 2:3 (0:1 po s.n.) | | | Milevsko – Strakonice | 5:0 (kon.) | | | Veselí nLuž. – Hluboká n.V. | 7:3 (kon.) |
HC Vimperk – Soběslav | 4:1 (kon.) | | | Uh. Hradiště – Boskovice | 6:3 (kon.) | | | Kroměříž – Blansko | 6:4 (kon.) |
Rosice – Uničov | 0:0 (odl.) | | | H. Benešov – Krnov | 4:2 (kon.) | | | Kopřivnice – Orlová | 3:4 (kon.) |
Rožnov p. R. – Studénka | 6:3 (kon.) | | | HC Rokycany – Kaznějov | 12:6 (kon.) | | | Žižkov Praha – Roudnice | 7:4 (kon.) |
Kobra – Letňany | 2:3 (kon.) | | | Příbram – Poděbrady | 3:2 (kon.) | | | Mladá Boleslav B – Lev Benešov | 1:3 (kon.) |
Vel. Meziříčí – Uh.Ostroh | 0:1 (0:1 po s.n.) | | | Chotíkov – Třemošná | 6:2 (kon.) | | | Hvězda Praha – Lomnice n/P | 2:2 (kon.) |
Mělník – Vlašim | 3:2 (kon.) | | | Čerti Ostrov – Kadaň | 3:15 (kon.) | | | Jesenice – Rakovník | 4:3 (1:0 po s.n.) |
Kralupy n. Vltavou – V.Popovice | 3:5 (kon.) | | | ZH Pardubice – Hlinsko | 4:5 (kon.) | | | Zbraslav – Louny | 6:3 (kon.) |
Olympik – Bohemians | 1:6 (kon.) |
Děčín – Ústí n/L | 5:6 (kon.) |
Znojmo – Lublaň | 7:3 (kon.) |
konec
Traktor Čeljabinsk
6:2
(0:2, 5:0, 1:0)
Neftěchimik Nižněkamsk
Alan Šrámek
Branky a nahrávky:
21. Glinkin (Piganovič), 22. Růžička, 23. Popov (Pestunov), 27. Panov (Piganovič, Čistov), 35. Čistov (Panov), 59. Kondratěv (Čistov, Quint) – 19. Milovzorov, 20. Sexton (Stapleton, Milovzorov)
Rozhodčí: Gusev, Dejev – Birin, Čubykin
Diváci:
Neproměněná penalta:
Traktor Čeljabinsk:
Garnett (Demčenko) – Quint, Borodkin, Davydov, Katičev, Aťjušov, Kondratěv, Piganovič – Popov, Pestunov, Glinkin, Osnovin, Zavaruchin, Čistov, Růžička, Gubarev, Bulis, Panov, Kokujov, Penkovskij, Veličkin
Náhradníci:
Trenér:
Neftěchimik Nižněkamsk: Kolppanen (Sudnicin) – Kalašnikov, Berezin, Kosmačjov, Eronen, Jevsejenkov, Amirov – Stanislav Alševskij, Hennessy, Kulikov, Nikulin, Stapleton, Mnichovič, Rybin, Sexton, Chochrjakov, Milovzorov, Polygalov, Ivanov, Jaroslav Alševskij, Zdunov
Náhradníci:
Trenér:
Náhradníci:
Trenér:
Neftěchimik Nižněkamsk: Kolppanen (Sudnicin) – Kalašnikov, Berezin, Kosmačjov, Eronen, Jevsejenkov, Amirov – Stanislav Alševskij, Hennessy, Kulikov, Nikulin, Stapleton, Mnichovič, Rybin, Sexton, Chochrjakov, Milovzorov, Polygalov, Ivanov, Jaroslav Alševskij, Zdunov
Náhradníci:
Trenér:
Rozhodčí: Gusev, Dejev – Birin, Čubykin
Diváci:
Jan Bulis (Čeljabinsk) 0+0, 4 střely, čas na ledě 16:32
Martin Růžička (Čeljabinsk) 1+0, 3 střely, čas na ledě 7:36 (15:25:55)