Philadelphia – Columbus 3:4 (kon.) | Washington – New Jersey 0:1 (kon.) | Toronto – Pittsburgh 1:2 (kon.)
Detroit – Chicago 4:1 (kon.) | Florida – NY Islanders 3:4 (1:2 po s.n.) | Vancouver – Arizona 0:5 (kon.)
Boston – Carolina 2:1 (kon.) | Dallas – Minnesota 1:2 (kon.) | Los Angeles – Anaheim 3:2 (po pr.)
Philadelphia Flyers
3:4 (1:2, 1:2, 1:0)
Columbus Blue Jackets
Sobota 15.11.2014, 01:00 • Wells Fargo Center, Philadelphia • NHL

To je z mé strany vše a u dalších přenosů z NHL se těším brzy nashledanou. (03:47:05)

Využití přesilovek : 2/3 – 3/4

Hosté si dnes z Wells Fargo Centrem odváží všechny tři body! velmi překvapivý výsledek! Hosté vedli již po první třetině po brankách Wisniewskiho a Foligna, za domácí snížil Giroux. V násleudjící třetině sice domácí vyrovnali, ale hosté dalíšmi dvěma brankami určili skóre po druhé třetiny na 4:2. Na začátku třetí třetiny napřáhl Del Zotto a krásnou střelou dal domácím naději. Ta trvala celou třetinu, neboť se domácím nepodařilo ten kýžený gól vstřelit. Dnes tedy vítězí Columbus a ten tak utnul sérii 10-ti pořážkách v řadě.

60:00

59:54
    Voráček zavezl puk do pásma aposílal ho před branku, tam střílel Schenn, ale netrefil branku.

59:39
    Hosté u puku a vyhazují tak, aby to nebylo zakázané uvolnění!

59:24
    Oddechový čas pro domácí a zakázané uvolnění hostů, vhazování před brankou Columbusu.

59:05
    Ale domácí byli vyhnáni z útočného pásma a musí znovu od své branky.

58:46
    Mason pryč z branky, domácí v šesti!

58:22
    Domácí teď velmi účinně napadají a nakonec puk získali.

58:11
    Zakázané uvolnění domácích!

58:00
    Poslední dvě minuty základní hrací doby!

57:21
    Před brankou se snažil dorážet Simmodns po střele Grossmana, ale obrana domácích mu to nedovolila.

57:07
    To vypadalo na ofsajd domácích, ale rozhodčí hru nechává.

56:45
    Mason raději přikryl puk, bude následovat vhazování v obraném pásmu domácích.

56:15
    Coutier střílel od modré, jeho projektil ale prosvištěl mimo!

Jan Havlovic

Branky a nahrávky: 13. Giroux (Streit, Voráček), 24. Voráček (Simmonds, Giroux), 42. Zotto (Giroux) – 9. Wisniewski (Johansen, Erixon), 18. Foligno (Erixon, Johansen), 30. Foligno (Foligno, Johansen), 34. Wisniewski (Johansen)

Philadelphia Flyers: Mason (Emery) – Streit (A), Grossman, Colaliacovo, Coburn, Chultz, Del Zetto – Voráček, Giroux (C), Simmonds (A) – Read, Couturier, Umberger – Akeson, Lecavalier, Schenn – VandeVelde, Bellemare, Rinaldo.
    Columbus Blue Jackets: McElhinney (Bobrovsky) – Savard, Tyutin (A), Wisniewski, Erixon, Prout, St.Denis – Foligno, Johansen, Gibbons – Atkinson, Jenner, Hartnell – Tropp, Wennberg, Cracknell – Boll, Chaput, Tyrell.

Rozhodčí: Rooney, Skilliter – Cherrey, Nansen.