Vsetín – Zlín 2:5 (kon.) | Chomutov – K. Vary 0:3 (kon.) | Třinec – Poruba 2011 10:1 (kon.)
Letňany – Kladno 5:3 (kon.) | Písek – Mladá Boleslav 1:0 (po pr.) | Havířov – Vítkovice 0:1 (1:2 po s.n.)
PZ Kladno – Slavia 3:5 (kon.) | HC Plzeň – HC Litvínov 4:1 (kon.) | Č. Budějovice – Sparta 5:4 (kon.)
Hr. Králové – Liberec 3:2 (kon.) | Pardubice – Jihlava 2:3 (1:2 po s.n.) | Kometa Brno – Olomouc 1:4 (kon.)
VHK ROBE Vsetín
2:5 (1:0, 1:0, 0:5)
Berani Zlín
Pondělí 17.11.2014, 12:00 • Zimní stadion Na Lapači • Extraliga staršího dorostu

58:32
    jen skvělý zákrok vsetínského brankáře proti Werbikovi zabránil další pohromě ve vsetínské síti.

56:20
    Zlín právě vstřelil branku!
    Kapitán zlínského mužstva NICOLAS WERBIK z velkého úhlu našel skulinku nad Bechného ramenem a zvyšuje na rozdíl tří branek. Asistence: Filip Stiksa.

52:59
    Tak to je kruté! Další branka Zlína na sebe nenechala dlouho čekat. JAN MIKULEC napřáhl na modré čáře a propálil vše co mu stálo v cestě. Asistence: Zdeněk Fridrich, Petr Strmiska.

50:26
    Nedůslednost vsetínských hráčů končí fiaskem. Ve vlastní přesilovce se nechali zamknout ve svém pásmu, kde následně inkasovali z hole PETRA STRMISKY. Asistence: Štěpán Fryšara.

49:00
    Kosorin a Werbik ve vlastním oslabení ujížděli dva na jediného vsetínského obránce, ale na Kosorinovu přihrávku Werbik nedosáhl.

48:44
    Karafiát nedovoleně bránil unikajícího Gharibyara a už míří na lavici hanby.

44:52
    A je vyrovnáno. Hned z další šance se dostal do zakončení DAVID PEŠKA, který uklízel puk do odkryté klece, po parádní akci Petra Strmisky. Asistence: Petr Strmiska, Martin Padrnos.

43:46
    Obrovská chyba vsetínského obránce, který poslal zpětnou přihrávku za vlastní branku, kde však čekal Gago, který následně poslal puk na zcela osamoceného JIŘÍHO KARAFIÁTKA, pro něhož již nebyl žádný problém poslat puk z bezprostřední blízkosti do domácí svatyně. Asistence: Michal Gago.

39:04
    Tresty jsou následující: 5 minut plus do konce utkání dostává Vojtěch Krejčiřík za zásah do oblasti hlavy a krku, Sirota 2 minuty hrubost. Na domácí straně dostává menší trest Rýpar za krosček.

39:04
    Lainka v oslabení jel sám na Linga a byl drasticky sražen zlínským obráncem na mantinel. To byl velmi nebezepečný zákrok! Na ledě se nyní strhla hromadná bitka.

38:15
    Tak to je oslabení pro domácí. David Kovář dostává 5 minut plus do konce utkání za zásah do oblasti hlavy a krku.

37:20
    Vsetín právě vstřelil branku!
    A je to 2:0. Fantastická individuální akce MICHALA WEINTTRITA končí střelou do šibenice Lingovy branky. Fanoušci na Lapači právě byli svědky krásného hokejového momentu. Bez asistence.

35:42
    A série zlínských vyloučení nekončí. Tentokráte míří za katr Sirota na dvě minuty za sekání.

33:30
    Další závar před hostující svatyní končí vykoučením hostujícího Gazdy. Vsetínu se nabízí skvěla příležitost zužitkovat momentální herní převahu.

31:03
    Tlak na druhé straně. Lainka si dobře vybruslil na osu hřiště a jen o milimetry minul Lingovu klec.

26:30
    Fryšara selhává ve stoprocentní pozici, jelikož Bechný předvedl úžasný zákrok, kterým dokázal v poslední chvíli vykopnout kotouč mířící do jeho branky. Velké štěstí pro domácí.

26:10
    Hráči Zlína nyní minutu svírali v signalizované výhodě vsetínské borce, a jen se díky velké smůle nevstřelili branku. Na trestnou lavici míří Janošek za sekání.

24:56
    Jiří Weintritt měl na holi druhé vsetínskou branku, ale z jasné příležitosti se mu nezdařilo Linga propálit.

23:33
    Domácím se zatím nedaří dostat do tempa. To se však nyní může změnit, protože je vyloučen zlínský Kosorin za podražení.

18:15
    Werbik jel sám na vsetínského brankáře, v zákončení se pokusil o blafák do bekendu, ale zasunout puk mezi Bechnéhé betony se mu nepodařilo. Vsetínský brankář zatím drží své mužstvo nad vodou.

17:00
    Sirota si vybruslil mezi kruhy, kde měl spoustu času k zakončení, nicméně se svou šancí se nedokázal správně popasovat.

15:37
    Michal Weintritt si šikovně vybruslil zpoza branky a snažil se překvapit Linga, ten si však místo na bližší tyči pohlídal.

13:46
    Další vyloučení na straně Zlína. za vysokou hůl si jde odpočinout Chytil.

12:44
    Domácí otevírají skóre. Střela Augustina od modré čáry skončila na tyčce, odkud se odrazila přesně na hůl MICHALA WEINTTRITA, pro kterého již nebyl žádný problém poslat kotouč do odkryté branky. Asistence: Patrik Augustin, Marek Gharibyar.

10:30
    Druhá přesilovka pro Vsetín. Za držení je vyloučen opět zlínský Váňa.

04:44
    Rýparova střela od modré trefila Linga do masky. Sudí přerušuje hru.

04:08
    Domácí si zahrají první přesilovou hru. Za vražení protihráče je vyloučen Váňa.

03:00
    Werbík ujížděl spolu s Fryšarou v přečíslení dva na jednoho. Prvně jmenovaný předložil puk přesně do jízdy svému spoluhráči, kterého fantastickým zákrokem vychytal Bechný.

Pavel Tajzler

Branky a nahrávky: 13. Weinttrit M. (Augustin, Gharibyar), 38. Weintritt M – 44. Karafiát (Gago), 45. Peška (Strmiska, Padrnos), 51. Strmiska (Fryšara), 53. Mikulec (Fridrich, Strmiska), 57. Werbik (Stiksa)

VHK ROBE Vsetín: Bechný – Barvík, Bártek, Richter, Weintritt J., Augustin, Vítek, Vodák, Rýpar – Abazaj, Toman, Dubnický, Lainka, Humplík, Gharibyar, Weinttrit M., Kostka, Jochymek, Kovář, Janošek.
    Berani Zlín: Ling – Odložilík, Padrnos, Sirota, Váňa, Kosorin, Fridrich, Gazda – Fryšara, Strmiska, Peška, Chytil, Mikulec, Krejčiřík, Stiksa, Karafiát, Gago, Werbik.

Rozhodčí: Fiedler, Bryška, Karpíšek