Jihlava – Chomutov 3:2 (po pr.) | Motor ČB – Šumperk 9:2 (kon.) | Benátky n/J – Most 6:2 (kon.)
Litoměřice – Třebíč 0:1 (kon.) | Prostějov – Havlíčkův Brod 5:1 (kon.) | Ústí n/L – Kadaň 5:6 (po pr.)
HC Slovan Ústí nad Labem
5:6 (1:0, 2:4, 2:1 - 0:1)
SK Trhači Kadaň
Pondělí 12.01.2015, 18:00 • Zimní stadion Ústí nad Labem • 1. liga (ČR)

53:40
    Další přesilovka 5 na 3. Jaroslav Mrázek (KAD) stráví čtyři minuty na trestné lavici za hru vysokou holí.

53:19
    Vyloučen Petr Jíra (KAD) na dvě minuty za držení protihráče. Domácí tak mají větší šanci k vyrovnání.

46:58
    Hosté jdou opět do tří. Přesilová hra pět na tři pro domácí. Vyloučeni současně Daniel Opalek (KAD) za držení protihráče a Nicolas Hlava (KAD) taktéž za držení protihráče.

44:13
    Další vyloučení. Vyloučen Marek Račuk (KAD) na dvě minuty za krosček plus 10 minut osobní trest za nesportovní chování.

43:39
    Bude se hrát 4 na 4. David Tůma (UNL) vyloučen na dvě minuty za podražení.

43:28
    Kadaň jde opět do čtyřech. Vyloučen hostující Petr Jíra na dvě minuty za hákování.

40:12
    Hosté vstupují do třetiny faulem. Vyloučen na dvě minuty Jiří Charousek (KAD) za držení protihráče.

37:49
    Vyloučen Tomáš Kolafa (UNL) na dvě minuty za držení protihráče.

30:24
    Tomáš Kolafa (UNL) vyloučen na dvě minuty za krosček.

29:23
    Vyloučen Vladimír Brož (UNL) na dvě minuty za hákování.

24:23
    První vyloučení dnešního zápasu. Vyloučen David Merta (UNL) na dvě minuty za sekání. Domácí publikum se proti tomuto výroku bouří.

Barbora Wolfová

Branky a nahrávky: 10. Gengel (Merta, Baránek), 30. Vávra (Pořický), 37. Rod (Roubík, Holomek), 49. Kolafa (Rod), 55. Tůma (Rod, Kolafa) – 22. Šagát (Račuk, Kůs), 31. Hlava (Ton), 32. Tejnor (Pavlas, Šagát), 34. Šagát (Mazanec), 50. Šagát (Müller, Kůs), 63. J. Novák (L. Novák)

HC Slovan Ústí nad Labem: Petrásek (Volke) – Kolafa, Holomek, Brož, Vágner, Černý, Pohl, Smetana – Tůma, Roubík, Rod – Baránek, Gengel, Metra – Pořický, Kloz, Vávra – Vykouk, Hanzl, Budínský
    SK Trhači Kadaň: Mouček (Maštalířský) – Tejnor, Pavlas, Mazanec, Mrázek, Trefný, Opalek, Šulák – Ton, Charousek, Jíra – Šagát, Kůs, Račuk – Novák J., Novák L., Hlava – Müller, Chrpa

Rozhodčí: Škrobák – Belko, Kokrment