Edmonton – Florida 2:4 (kon.) | Chicago – Minnesota 4:1 (kon.) | Anaheim – Winnipeg 5:4 (3:2 po s.n.)
po s.n. (3:2)
Anaheim Ducks
5:4 (1:3, 1:1, 2:0 - 0:0)
Winnipeg Jets
Pondělí 12.01.2015, 03:30 • Honda Center, Anaheim • NHL

Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 03:00.

Anaheim Ducks vyhrál oba dva úvodní zápasy letošního ročníku NHL proti Winnipegu Jets v MTS Centre a ve třetím vzájemném střetnutí bude mít výhodu domácího prostředí. Ducks dovedl k výhrám Ryan Getzlaf, který zaznamenal pět bodů za čtyři asistence a jeden gól. Zajímavou hokejovou nocí z MTS Centre Vás provede Tomáš Reiner.
    Fanoušci se mohou před zápasem mezi Anaheimem Ducks a Winnipegem Jets dotknout poháru pro vítěze Stanley Cupu.

Hlavní trenér Bruce Boudreau strávil se svými svěřenci na ledě během tréninku o něco více času, než obvykle. "Řekl jsem klukům, že jejich vůle a charakter jim trochu pomohli během posledních 10 zápasů," citoval svá slova Boudreau internetovým stránkám Ducks. "Děláme hodně málo věcí, které dělaly náš tým opravdu dobrým. Musíme se k tomu vrátit," prohlásil obránce Eric Brewer, který nehrál od 1. prosince kvůli zranění nohy, během několika dnů by však měl být v pořádku. NHL v neděli oznámila, že Ryan Getzlaf byl potřetí vybrán pro All-Star Game.
    Statistiky Ryana Getzlafa, který byl potřetí vybrán pro All-Star Game. Kapitán Ducks je v počtu asistencí v celé NHL druhý.

Winnipeg Jets v neděli v noci ukončil dvouzápasový výpadek, když nad Los Angeles Kings zvítězil po samostatných nájezdech 5:4. Jets si během necelých 7 minut vytvořili tříbrankový náskok, po skončení první třetiny už však vedli jen o gól. Ve třetím třetině potom Kings dokázali zápas otočit a hosty zachraňoval obránce Zach Bogosian, který vynechal od 3. prosince 14 zápasů kvůli zranění v dolní části těla a po svém návratu poslal střetnutí s Kings svým prvním gólem v letošní sezóně NHL do prodloužení. O osudu zápasu nakonec rozhodly nájezdy, v nichž padl jediný gól.
    Pokud jste nájezdy mezi LA Kings a Winnipegem Jets neviděli, nyní si je můžete znovu shlédnout, a že se bylo na co dívat!

Vzájemné zápasy

14.12.14 Winnipeg Jets – Anaheim Ducks 1:4
    07.12.14 Winnipeg Jets – Anaheim Ducks 3:4 PP

Československá stopa v utkání

Michael Frolík (WPG) 8+12, +/- +2
    Ondřej Pavelec (WPG 27 zápasů, 704 zákroků, 64 gólů, úspěšnost 90,9%

Který z týmů vstřelí první branku v první třetině?

Anaheim Ducks: Andersen (Bryzgalov) – Stoner, Vatanen – Lindholm, Beauchemin (A) – Fowler, Lovejoy – Smith-Pelly, Rakell, Jackman – Cogliano, Thompson, Silfverberg – Beleskey, Kesler, Palmieri – Maroon, Getzlaf (C), Perry (A).

Winnipeg Jets: Pavelec (Hutchinson) – Stuart (A), Harrison – Chiarot, Byfuglien – Enstrom, Bogosian – Thornburn, Slater, Peluso – Kane, Lowry, Halischuk – Perreault, Scheifele, Frolík – Ladd (C), Litttle, Wheeler (A).

Rozhodčí: Ian Walsh, Brad Meier – Derek Amell, Brian Mach.
    Teemu Selanne přichází na ledovou plochu, aby během slavnostního ceremoniálu byl dres s jeho číslem 8 vyvěšen v Honda Center na ocenění a uctění jeho služeb.

"Chci všem lidem poděkovat. Všechna podpora napříč roky byla úžasná. Děkuju za to, že jste pro mě udělali tuhle noc speciální," prohlásil Teemu Selanne.
    Číslo 8 Teema Selanneho stoupající ke stropu Honda Center!

Po slavnostním ceremoniálu a vyvěšení dresu Teema Selanneho se v Honda Center rozsvítila světla a mělo být vše připraveno k zahájení zápasu, v němž Anaheim Ducks vyzve Winnipeg Jets, jeho začátek se ale přibližně o půl hodiny zpozdí.

Pokud začínáte být netrpěliví, ani se Vám nedivím. Utkání NHL, které mělo začít před 40 minutami, stále ještě nezačalo a kdo ví, kdy začne.

00:01

00:01
    Dámy a pánové, v Honda Center se konečně začalo hrát!

00:43
    Že jsme se ale na úvodní buly dnešního zápasu kvůli ceremoniálu Teema Selanneho pořádně načekali...

00:55
    Anaheim přešel do útočného pásma, do zakončení se ale nedostal.

01:09
    Jets se vzápětí osvobodili pouze za cenu zakázaného uvolnění a hra se přestěhovala zpět před bránu Ondřeje Pavelce.

01:44
    Ben Lovejoy podstoupil ve středu hrací plochy tvrdý střet.

02:09
    Evander Kane (WPG) dostal menší trest, 2 minuty hrubost.

02:40
    Francois Beauchemin pálil z levého kruhu pro vhazování na bližší tyč, Ondřej Pavelec ale jeho střelu vyrazil ramenem za bránu.

03:07
    Ryan Kesler už se u levé tyče chystal dorazit volný puk do odkryté brány, Ondřej Pavelec se ale skvěle přesunul a následně ho přikryl lapačkou!

03:23
    Ondřej Pavelec předvedl další jistý zákrok, tentokrát po střele od modré čáry.

03:33
    Jets mohli udeřit v oslabení, jejich střela od modré čáry ale směřovala pouze doprostřed brány a Frederik Andersen si připsal snadný zákrok.

04:00
    Adam Lowry se mohl ocitnout v obrovské šanci, Frederik Andersen ale před ním puk vyrazil do rohu kluziště.

04:45
    Andrew Cogliano (ANA) dostal menší trest, 2 minuty hákování.

04:50
    Jets před chvílí přežili oslabení a nyní si sami mohou zahrát přesilovou hru.

05:05
    Puk skončil na jedné ze střídaček a hra byla přerušena.

05:05
    Anaheim Ducks během posledních 18 zápasů přečkal 71,8% přesilových her.

05:43
    Jets se zatím nedostali ani k jedné střele a polovina jejich přesilové hry je pryč.

06:09
    Ducks se opět podařilo vyhodit a vypadá to vypadá, že ani Jets svou úvodní přesilovou hru v zápase nevyužijí.

06:36
    Ondřej Pavelec vyjel za bránu, aby zastavil další vyhození Ducks a pomohl svým spoluhráčům s rozehrávkou.

06:50
    Ani jeden z týmů svou přesilovou hru využít nedokázal a po sraženém puku mimo hrací plochu následuje první reklamní přestávka.

06:51
    Teemu Selanne se proslavil především v Anaheimu Ducks, v letech 1992-93 ale odehrál skvělou sezónu v dresu Winnipegu Jets, když během 86 zápasů nastřílel 74 gólů.

07:47
    Winnipeg právě vstřelil branku!
    EVANDER KANE otevírá skóre dnešního střetnutí a posílá Winnipeg Jets z ničeho nic do vedení!! Adam Lowry se dostal mezi kruhy ke střele po ledě, kterou těsně před Frederikem Andersenem usměrnil k pravé tyči Evander Kane. ASISTENCE: Adam Lowry, Toby Enstrom.
    Evander KANE - 0:1

08:21
    Jay Harrison (WPG) dostal menší trest, 2 minuty vražení na hrazení.

08:33
    Anaheim právě vstřelil branku!
    RICKARD RAKELL bleskově využívá přesilovou hru a vyrovnává na 1:1!! Kyle Palmieri vyjel zpoza brány a poté se puk snažil zasunout za Ondřeje Pavelce, ten ale předvedl dobrý zákrok, jenže ani jeden ze dvou obránců Jets nedokázal puk odpálit do bezpečí a Rickard Rakell se prosadil z dorážky. ASISTENCE: Kyle Palmieri.
    Rickard RAKELL - 1:1

09:18
    Mark Scheifele tvrdě vypálil od modré čáry, jeho střela ale zamířila nad.

09:49
    ZACH BOGOSIAN vrací Jets zpět do vedení!! Michael Frolík nedokázal zamířit mezi betony Frederika Andersena, vzápětí se ale dostal k odraženému puku a před bránou našel volného Zacha Bogosiana, který ho dorazil do prázdné klece. ASISTENCE: Michael Frolík, Mark Scheifele.
    Zach BOGOSIAN - 1:2

10:56
    Hra byla přerušena a vhazovat se bude v obranném pásmu Jets.

11:26
    Andrew Ladd se dostal na opačné straně ledové plochy ke střele, ta ale byla zablokována.

11:46
    Mark Stuart zahrál vysokou holí a vhazovalo se ve středním pásmu.

12:20
    Jakob Silfverberg se dostal na levém křídle k diagonální střele, která minula vzdálenější pravou tyč Pavelcovy svatyně.

13:18
    Evander Kane vypálil od mantinelu z levého křídla a Frederik Andersen vyrazil jeho střelu vyrážečkou do ochranné sítě!

13:39
    Frederik Andersen si připsal skvělý zákrok a drží svůj tým na dostřel jedné branky.

14:30
    Bryan Little se dostal v prostoru mezi kruhy k odraženému puku, jeho následná střela po ledě ale směřovala pouze do výstroje připraveného Frederika Andersena.

14:30
    Po krátké reklamní přestávce můžeme pokračovat. Winnipeg Jets vede pět a půl minuty před koncem první třetiny na ledě Anaheimu Ducks 2:1.

14:36
    MARK SCHEIFELE zvyšuje na 3:1 pro Winnipeg Jets!! Mark Scheifele se dostal u pravé tyče k odraženému puku po zákroku Frederika Andersena a poté ho poslal přes sedícího brankáře Ducks pod břevno. ASISTENCE: Mathieu Perreault, Dustin Byfuglien.
    Mark SCHEIFELE - 1:3

15:37
    Andrew Ladd se v pravém kruhu pro vhazování dostal k nebezpečné střele, která letěla těsně nad ledem a mířila ke vzdálenější levé tyči, Frederik Andersen se ale bleskově přesunul a jeho střelu vyrazil!

17:00
    V rohu kluziště se odehrál souboj, po kterém se bude vylučovat.

17:01
    Jim Slater (WPG) dostal menší trest, 2 minuty nedovolené bránění.

17:39
    Přesilové hry Anaheimu vede Sami Vatanen, který během letošního ročníku NHL vstřelil 5 přesilovkových gólů.

18:05
    Cam Flower napřáhl od modré čáry k jedovaté střele, která se od masky Ondřeje Pavelce odrazila do ochranné sítě!

18:25
    Bryan Little mohl udeřit v oslabení, když si skvěle vybruslil před bránu, jeho následné zakončení backhandem ale dokázal Frederik Andersen vyrazit!

19:00
    Přesilová hra Anaheimu opět nic nepřinesla a do konce první třetiny zbývá odehrát jedna minuta.

19:40
    Clayton Stoner nahazoval puk na bránu, jeho zakončení ale bez teče zamířilo vedle levé tyče.

20:00

Který z týmů vstřelí první branku ve druhé třetině?

Winnipeg Jets stejně jako ve včerejším zápase proti Los Angeles Kings vstoupil do zápasu parádně a během první třetiny opět dokázal nastřílet 3 góly, když se postupně prosadili Evander Kane, Zach Bogosian a Mark Scheifele. Za domácí Anaheim skóroval v přesilové hře Rickard Rakell. Skóre po první třetině. Anaheim Ducks 1 Winnipeg Jets 3.
    Hráči Winnipegu Jets na sebe během rozbruslení navlékli dresy s číslem 13, které v týmu oblékal Teemu Selanne.

Anaheim Ducks sice vyhrál první třetinu na střele 13:10, na góly ovšem prohrává 3:1 a v prostředním dějství, která začne za několik málo okamžiků, bude muset zabrat. Během úvodních 20 minut mohl vstřelit gól Michael Frolík a po zákroku Frederika Andersena si připsal bod za asistenci, když přihrál na gól Zachovi Bogosianovi.

20:01

20:08
    Ducks se rychle vrhli do útoku, jenže nedokázali správně přejít přes modrou čáru a bylo jim odpískáno postavení mimo hru.

20:36
    Dustin Byfuglien se ještě rozhodl přihrávat v palebné pozici a to byla chyba, protože jeho spoluhráč u pravé tyče nedokázal jeho přihrávku zasáhnout.

21:19
    Patrick Maroon si dobře vybruslil zpoza brány k levé tyči a poté se backhandem snažil poslat puk za záda Ondřeje Pavelce, ten ale předvedl skvělý zákrok a jeho pokus vyrazil!

21:44
    Na opačné straně vypálil z levého kruhu pro vhazování Adam Lowry, Frederik Andersen ale na jeho střelu dobře viděl a poté ji ukryl ve své výstroji.

22:05
    Postavení mimo hru a v něm Toby Enstrom.

22:59
    Jakob Silfverberg se snažil prosadit na pravém křídle, Jets byl ale odpískán další ofsajd.

23:34
    Andrew Cogliano se pokoušel poslat puk před bránu z rohu kluziště, jeho pas byl ale zablokován.

23:57
    Francois Beauchemin vypálil tvrdě od modré čáry, jeho střela ale byla zablokována.

24:58
    Devante Smith-Pelly se ocitl mezi kruhy ve skvělé šanci, jeho následná střela zápěstím ale byla jedním z hráčů Jets sražena do ochranné sítě.

25:30
    Ducks si vytvořili v útočném pásmu dobrý tlak, jeho dorážky ale byly zablokovány.

26:00
    Dustin Byfuglien nedokázal ve středním pásmu u mantinelu zpracovat přihrávku svého spoluhráče z obranné třetiny a Jets se snadno ubránili.

26:35
    Ondřej Pavelec předvedl skvělý zákrok, když zneškodnil střelu Francoise Beauchemina z pravého křídla, kterou před ním ještě nepříjemně tečoval Rickard Rakell!

26:44
    Puk skončil na střídačce Winnipegu Jets a na řadu přichází krátká reklamní přestávka.

27:01
    Mark Scheifele se ocitl po odvážném průniku Mathieua Perrenteaua v obrovské šanci, když se ocitl sám před Frederikem Andersenem, jeho následná střela ale zamířila pouze doprostřed brány!

27:29
    Blake Wheeler se dostal ke střele z poměrně velké blízkosti, jeho střela ale byla zablokována.

28:04
    Zakázané uvolnění proti Anaheimu Ducks.

28:17
    Ryan Getzlaf si připsal během 21 domácích zápasů 18 bodů.

29:04
    Matt Beleskey napřáhl na pravé straně k dělové ráně, ta ale zamířila vysoko nad.

30:00
    Na opačné straně se vzápětí dostali ke střele hráči Jets, jejich střela ale také skončila vysoko nad.

30:20
    Michael Frolík objel bránu a poté v levém kruhu pro vhazování vypálil z otočky, jeho střela po ledě ale skončila vedle levé tyče.

30:59
    Andrew Ladd vypálil z levé strany na bližší levou tyč, kde jeho střelu ukryl v lapačce skvělý Frederik Andersen!

31:05
    Jets sice prohráli vhazování, podařilo se jim však udržet útočnou třetinu.

31:29
    Evander Kane zastavil puk na modré čáře a poté ho nahodil na bránu, jeho nahození ale zamířilo mimo.

31:48
    Postavení mimo hru, ve kterém se ocitli domácí hráči Anaheimu Ducks.

32:17
    Ve včerejším zápase mezi Los Angeles Kings a Winnipegem Jets během druhé třetiny gól nepadl, a i dnes to vypadá, že prostřední dějství gól nenabídne.

32:51
    Jakob Silfverberg tvrdě vypálil, jeho střela ale rozezněla pouze zadní mantinel.

33:38
    TIM JACKMAN se prosazuje a dostává Anaheim Ducks opět na dostřel jedné branky!! Tim Jackman se dostal těsně před brankovištěm k dorážce a střelou po ledě puk zametl k pravé tyči. ASISTENCE: Andrew Cogliano, Rickard Rakell.
    Tim JACKMAN - 2:3

35:00
    Hra byla po faulu jednoho z hráčů přerušena a pět minut před koncem druhé třetiny si s největší pravděpodobností zahraje přesilovou hru Winnipeg Jets.

35:00
    Hampus Lindholm (ANA) dostal menší trest, 2 minuty držení.

35:40
    Jets se dostali v přesilové hře ke dvěma střelám, z nichž obě byly nebezpečné, Frederik Anderson si ale s oběma dokázal poradit!

36:13
    Jakob Silfverberg se dostal do šance ve vlastním oslabení, jeho střelu z pravého křídla ale dokázal Ondřej Pavelec vyrazit.

37:00
    Hampus Lindholm se vrací zpět na led a Anaheim Ducks hraje opět v plném počtu.

37:32
    Corey Perry se ocitl před bránou po přihrávce svého spoluhráče v obrovské šanci, Ondřej Pavelec ale dokázal jeho střelu z první nadvakrát zneškodnit! Výtečný a důležitý zákrok.

37:32
    Ducks ještě nepříjemně dloubali do Ondřeje Pavelce, který už měl puk pod kontrolou a vzápětí se strhla menší potyčka.

37:42
    ANDREW LADD zakončil rychlý protiútok Jets, kteří vedou v Honda Center opět o dva góly, tentokrát 4:2!! Blake Wheeler našel na levé straně najíždějícího Andrewa Ladda, který puk umístil přesně do levého horního rohu. ASISTENCE: Blake Wheeler, Bryan Little.
    Andrew LADD - 2:4

38:14
    Matt Beleskey (ANA) dostal menší trest, 2 minuty úder loktem.

39:00
    Winnipeg má k dispozici další přesilovou hru a Anaheim navíc bude hrát ve třech!

39:16
    Sami Vatanen (ANA) dostal menší trest, 2 minuty hra vysokou holí.

39:16
    Winnipeg Jets si vzal oddechový čas a v závěru druhé třetiny se pokusí využít přesilovou hru 5 na 3, která potrvá 57 sekund.

39:22
    Frederik Andersen si poradil střelou od modré čáry, Anaheim však ještě čekají horké chvilky.

39:37
    Dustin Byfuglien předvedl v útočném pásmu tvrdý, ale čistý hit.

39:37
    Dustin Byfuglien (WPG) dostal menší trest, 2 minuty hrubost.

39:37
    Ryan Getzlaf (ANA) dostal menší trest, 2 minuty hrubost.

39:37
    Ryan Getzlaf (ANA) navíc dostal ještě jeden menší trest, 2 minuty nesportovní chování.

39:55
    Andrew Ladd nahazoval puk před bránu, ve druhé třetině už se ale nic nestane.

40:00

Který z týmů vstřelí první branku ve třetí třetině?

Tim Jackman dostal ve druhé třetině Anaheim Ducks opět na dostřel jedné branky, stejně jako v první třetině ale dokázali hráči Winnipegu své vedení rychle navýšit, tentokrát po gólu Andrewa Ladda. Skóre po 40 minutách. Anaheim Ducks 2 Winnipeg Jets 4.
    Andrew Ladd zvýšil krátce před koncem druhé třetiny na 4:2 pro Winnipeg Jets a bodoval v šestém zápase v řadě.

Vracíme se zpět do Honda Center, kde Winnipeg Jets vede po dvou třetinách nad Anaheimem Ducks 4:2. Závěrečná třetina dnešního duelu začne za pár okamžiků.

40:01

40:32
    Mathieu Perreault vypálil tvrdě od modré čáry, jeho střela ale skončila mimo.

41:24
    Evander Kane vypálil tvrdě, Frederik Andersen ale dokázal jeho pokus vyrazit!

42:23
    Anaheim Ducks přečkal přesilovou hru 5 na 3 a opět hraje v plném počtu.

43:00
    Ryan Kesler se dostal ke střele v levém kruhu pro vhazování, jeho střela ale byla sražena mimo.

43:32
    Cam Flower mohl vrátit Anaheim zpět do zápasu, když se dostal ve středu útočného pásma k odraženému puku, Ondřej Pavelec však jeho těžký pokus vyrazil!

44:22
    Matthieu Perreault se málem ocitl po přihrávce Michaela Frolíka v obrovské šanci, nakonec se ale k puku nedostal.

45:00
    Jets nyní mačkají Ducks jako citrón.

45:05
    Evander Kane (WPG) dostal menší trest, 2 minuty nedovolené bránění brankáře.

45:29
    Anaheim přežil v úvodu třetí třetiny oslabení ve třech a nyní sám může v přesilové hře udeřit.

45:35
    Jednu přesilovou hru už Ducks v dnešním zápase dokázali využít.

45:54
    Dustin Byfuglien odvedl na modré čáře skvělou práci, když Ducks nepustil do útočného pásma.

46:25
    KYLE PALMIERI střílí gól v přesilové hře a Anaheim Ducks se potřetí v zápase dostal na dostřel jedné branky!! Kyle Palmieri si před bránou skvěle pokryl puk a poté ho backhandem uklidil střelou po ledě k levé tyči. ASISTENCE: Rickard Rakell, Sami Vatanen.
    Kyle PALMIERI - 3:4

48:17
    Ofsajd a v něm hráči Winnipegu Jets.

48:28
    Ondřej Pavelec uspal pravým betonem prostor u tyče a nepustil Ducks k dorážce.

48:40
    Kyle Palmieri mohl potrestat obrovskou chybu Jets v obraně, jeho zakončení backhandem ale dokázal Ondřej Pavelec skvělým zákrokem vyrazit!

48:42
    A vzápětí si český brankář poradil i s tvrdou střelou Cama Flowera! Úžasný zákrok.

49:43
    Mark Scheifele (WPG) dostal menší trest, 2 minuty sekání.

49:55
    Ducks začali svou přesilovou hru střelou z úhlu, kterou Ondřej Pavelec ukryl ve své výstroji.

50:11
    Ryan Kesler nahodil puk na bránu a Ondřej Pavelec i přes špatný výhled vyrazil jeho nahození lapačkou! Dobrý zákrok.

51:00
    Cam Flower využil na levém křídle obrovský prostor ke střele, kterou ale Ondřej Pavelec kryl!

51:55
    Hampus Lindholm vyslal další střelu na bránu Jets, ta ale byla zablokována.

52:26
    Jakob Silfverberg byl nejspíš podražen u mantinelu Michaelem Frolíkem, hlavní rozhodčí ale nevylučoval.

52:56
    Jets se vysvobodili pouze za cenu zakázaného uvolnění.

53:05
    Další zakázané uvolnění Winnipegu Jets, který drží těsný jednobrankový náskok.

53:19
    Blake Wheeler vybojoval mezi kruhy puk a poté se řítil sám na bránu, jeho následná zakončení však skončilo nad!

53:40
    Ben Lovejoy byl tím hráčem, který se před pár okamžiky ocitl v nedbalkách.

54:06
    Ryan Getzlaf ve spolupráci s Corey Perrym zastavil útok Winnipegu Jets.

54:47
    Zakázané uvolnění, po kterém se hra vrátí před Ondřeje Pavelce.

54:54
    Matthieu Perreault vyhrál vhazování a Ducks neudrželi útočné pásmo.

55:31
    Jets opět vyhodili puk na zakázané uvolnění, které bylo velmi těsné.

55:40
    Ryan Kesler spálil obrovskou šanci, když u levé tyče mohl dorážet puk do prázdné brány a také tak učinil, Ondřej Pavelec se ale na brankové čáře fantastický roztáhl a střelu letící těsně nad ledem ukryl v lapačce! Au.

55:50
    Ondřej Pavelec zneškodnil v dnešním zápase 36 z 39 střel Anaheimu Ducks.

56:40
    Ryan Getzlaf v další obrovské šanci! Jeho střela z úhlu minula těsně vzdálenější pravou tyč.

57:13
    Blíží se závěr zápasu a Anaheim s největší pravděpodobností zkusí hru bez brankáře, zatím se k ní však nedostal.

57:57
    RICKARD RAKELL vyrovnává na 4:4!! Backard Rakell se ocitl sám před bránou a poté puk uklidil forehandovým blafákem k pravé tyči. ASISTENCE: Patrick Maroon.
    Rickard RAKELL - 4:4

59:00
    Do konce normální hrací doby zbývá 1 minuta.

59:03
    Ryan Kesler (ANA) dostal menší trest, 2 minuty hrubost.

59:20
    Střela Dustina Byfugliena byla sražena do ochranné sítě.

59:46
    Sami Vatanen s obtížemi, ale vyhodil puk, a zápas dojde do prodloužení.

60:00

Který z týmů vstřelí první branku v celém prodloužení?

Tipovat můžete do začátku prodloužení.

Winnipeg Jets přišel třikrát o dvoubrankový náskok a zápas s Anaheimem Ducks došel do prodloužení poté, co se dvě minuty před koncem normální hrací doby prosadil druhým gólem v dnešním zápase Rickard Rakell. Skóre po třetí třetině. Anaheim Ducks 4 Winnipeg Jets 4.

60:01

60:13
    Winnipeg Jets má v úvodu prodloužení výhodu přesilové hry, do jejíž vypršení zbývá 50 sekund.

60:51
    Dustin Byfuglien napřáhl ke střele zápěstním, která prolétla těsně nad břevnem!

61:19
    Adam Lowry mohl rozhodnout zápas, jeho backhandový blafák ale skončil na levém betonu fantastického Ondřeje Pavelce!

62:09
    V další šanci se ocitl Corey Perry, po jehož střele si tentokrát český brankář ve službách Winnipegu Jets připsal jeden ze snadnějších zákroků.

62:30
    Evander Kane vypálil z levé strany, Frederik Andersen připraven.

62:59
    Zápas Winnipegu Jets zřejmě podruhé v řadě dojde do nájezdů.

63:15
    Frederik Anderson si pokryl prostor u levé tyče a rychle rozehrál.

63:23
    Anaheim Ducks si vyžádal oddechový čas, aby dal odpočinout svým hráčům.

63:55
    Ryan Kesler dnes vypálil devětkrát, přičemž jeho největší počet střel v jednom zápase je 10.

64:30
    Půl minuty nás dělí od nájezdů.

64:40
    Postavení mimo hru, ve kterém se ocitl Mathieu Perreault, ačkoliv se mu to podle pohybu hlavy nelíbilo.

65:00
    Prodloužení skončilo.

Prodloužení gól nenabídlo a na řadu přijdou samostatné nájezdy.

Jako první pojedou nájezd hráči Winnipegu Jets.

0:1
    ANA: Jakob SILFVERBERG neproměňuje – 0:1.

2. série
    0:1
    WPG: Matthieu PERREAULT. neproměňuje – 0:1.

ANA: Sami VATANEN proměňuje – 3:2.

V samostatných nájezdech zvítězil tým Anaheim Ducks.
    SAMI VATANEN proměnil svůj první nájezd v kariéře a Ducks doma poráží Winnipeg Jets 5:4.
    Sami VATANEN - 5:4sn

Anaheim Ducks dokázal třikrát smazat dvoubrankový náskok soupeře a nakonec zápas dotáhl do penaltového rozstřelu, v němž Winnipeg Jets padl a nenavázal na včerejší výhru proti Los Angeles Kings. Konečné skóre. Anaheim Ducks 5 Winnipeg Jets 4 PN.
    Rickard Rakell po dnešním zápase a skvělým výkonu prohlásil: "Nevím co říct. Cítil jsem se opravdu dobře, obzvlášť poté, co jsme vyhráli."

Tři hvězdy utkání

1. Rickard RAKELL (ANA) 2+2
    2. Kyle PALMIERI (ANA) 1+1
    3. Mark SCHEIFELE 1+1

Michael Frolík (WPG) 0+1, 1 střela, čas na ledě 18:39
    Ondřej Pavelec (WPG) 65 minut, 39 zákroků, 4 góly, 90,7% (06:52:57)

Tomáš Reiner

Branky a nahrávky: 9. Rakell (Palmieri), 34. Jackman (Cogliano, Rakell), 47. Palmieri (Rakell, Vatanen), 58. Rakell (Maroon), rozh. náj. Vatanen – 8. Kane (Lowry, Enstrom), 10. Bogosian (Frolík, Scheifele), 15. Scheifele (Perreault, Byfuglien), 38. Ladd (Wheeler, Little)