N.Novgorod – Jokerit 3:4 (kon.) | Minsk – Dynamo Moskva 3:2 (2:0 po s.n.) | Petrohrad – CSKA Moskva 3:1 (kon.)
Riga – Čerepovec 2:0 (kon.)
Torpedo Nižnij Novgorod
3:4 (0:1, 0:2, 3:1)
Jokerit Helsinky
Úterý 13.01.2015, 17:00 • Konovalenko Sports Palace • KHL

59:34
    Rozhodčí vyloučil zřejmě za nesportovní chování Steva Mosese, domácí si přesilovou hru ovšem nezahrají. Jedná se o osobní trest.

54:54
    Domácí si navíc zahrají přesilovou hru. 2+10 minuty za úder do oblasti hlavy a krku dostal Ossi Väänänen.

33:29
    Domácí si zahrají početní převahu. 2+2 minuty za nebezpečnou hru vysokou holí dostal Juhamatii Aaltonen.

29:56
    Přesilová hra Jokeritu je u konce. Niko Kapanen dostal dvě minuty za podražení a usedl za katr.

28:45
    Před malou chvílí to na ledě pořádně zajiskřilo. Denis Kazjonov najel nešetrně do Omarka, který se zvedal těžce z ledu. Svého parťáka z útoku se chopil hájit Koukal a přiblížil se ke Kazjonovovi, který však českého útočníka složil k ledu a míří za katr. Od rozhodčího dostal dvě minuty za úder do hlavy a oblasti krku a k tomu desetiminutový "osobák".

25:10
    Domácí si zahrají přesilovou hru. Dvě minuty dostal Niklas Hagman.

11:15
    Domácí si mohou vytvořit první tlak v zápase, dvě minuty za sekání totiž dostal Nikita Filatov a hosté si zahrají početní převahu.

02:15
    Domácí si zahrají první přesilovou hru zápasu, Topi Jaakola dostal dvě minuty za podražení.

Václav Petrů

Branky a nahrávky: 53. Galuzin (Hietanen, Bernackij), 57. Wolski (Hietanen), 60. Mozer (Immonen, Salminen) – 12. Omark (Koukal), 23. Moses (Jaakola), 24. Moses, 54. Kapanen (Hagman)

Torpedo Nižnij Novgorod: Birjukov (23. Aljapkin) – Hietanen, Bernackij, Grigorjev, Osipov, Blažjevskij, Aljajev, Těrnavskij – Salminen, Immonen, Wolski – Filatov, Stoljarov, Galuzin – Mozer, Dm. Kazjonov, De.Kazjonov – Krasnoslobodcev, Savinainen, Kňazjev, Konkov
    Jokerit Helsinky: Karlsson (53. Helenius) – Väänänen, Gunderson, Jaakola, Peltola, Ohtamaa, Lajunen, Saari – Hagman, Kapanen, Pöysti – Harju, Aaltonen, Sallinen – Moses, Koukal, Omark – Mäki, Ben- Amor, Wirtanen

Rozhodčí: Kulakov, Ščenjov – Sivov, Čubykin