Mladá Boleslav – Zlín 4:3 (kon.) | Plzeň – Sparta 1:2 (kon.) | Kometa Brno – Liberec 3:0 (kon.)
Pardubice – Třinec 2:0 (kon.) | K. Vary – Litvínov 0:2 (kon.) | Slavia – Olomouc 5:1 (kon.)
Mountfield HK – Vítkovice 4:3 (kon.)
HC Škoda Plzeň
1:2 (0:0, 0:1, 1:1)
HC Sparta Praha
Pátek 23.01.2015, 17:30 • ČEZ Aréna, Plzeň • Tipsport extraliga

52:31
    Domácí se dostávali do dobré šance, předtím ale Vojtěch Mozík (PLZ) holí trefil protihráče do obličeje a místo akce tak následuje vyloučení.

43:07
    Domácí svou aktivitou vybojovali vyloučení. Dvě minuty za hákování dostává Juraj Mikuš (SPA).

39:55
    Na závěr druhé dvacetiminutovky tu máme ještě vyloučení. Za hákování dostává dvě minuty Lukáš Pulpán (PLZ).

35:29
    A nyní Michal Moravčík (PLZ) z vlastního pásma trefil ochrannou síť za Novotného brankou, za což je vyloučen na dvě minuty. 100 sekund dlouhá početní výhoda 5 na 3 pro Pražany!

35:09
    Za hákování Kumstáta je vyloučen Jakub Jeřábek (PLZ).

31:07
    Za podražení je vyloučen Vojtěch Mozík (PLZ), druhý nejtrestanější hráč Škodovky.

26:39
    Za podražení je vyloučen Marek Ďaloga (SPA). Uvidíme tak první přesilovou hru v této třetině.

14:46
    David Dvořáček (SPA) je vyloučen na dvě minuty za držení. Po komerční přestávce tak budou mít domácí početní výhodu.

12:20
    Za hru vysokou holí je nyní vyloučen Jakub Lev (PLZ). Spartu tak čeká 27 vteřin dlouhá přesilovka 5 na 3!

10:47
    Zbytečného útočného faulu se nyní dopustil Václav Pletka (PLZ), který je tak vyloučen na dvě minuty za nedovolené bránění.

05:14
    Dlouho v plném počtu ale nezůstanou. Za podražení je vyloučen Adam Polášek (SPA).

03:07
    Simon se chtěl prosmýknout podél levého mantinelu, Jan Švrček (SPA) ho ale hákoval a domácí tak mají první přesilovku.

Michal Belšán

Branky a nahrávky: 50. Lev (Moravčík, Kratěna) – 36. Hlinka (Buchtele), 59. Mikuš (Réway)

HC Škoda Plzeň: Machovský (Mensator) – Jeřábek "A", Kadlec "A", Pulpán, Mozík, Moravčík, Kubka, Boháč – Johnson, Simon, J. Sýkora – Pletka, Bližňák, Kratěna "C" – Schleiss, Lev, Kubalík – Hollweg, T. Sýkora, Balej – Indrák
    HC Sparta Praha: Novotný (Lukáš) – Polášek, Eminger, Mikuš, Ďaloga, Barinka "A", Piskáček, Švrček – Klimek, Hlinka "A", Réway – Rolinek "C", Dragoun, Kumstát – Sabolič, Buchtele, Forman – Dvořáček, Volek, Procházka – Černoch

Rozhodčí: Hradil, Svoboda – Jelínek, Pešek