Kometa Brno – Sparta 2:5 (kon.) | Hr. Králové – Slavia 3:2 (po pr.) | Kladno – Havířov 3:2 (kon.)
PZ Kladno – Poruba 2011 2:4 (kon.) | Pardubice – HC Plzeň 2:3 (kon.) | Písek – Vsetín 3:0 (kon.)
Letňany – Mladá Boleslav 5:3 (kon.) | Vítkovice – Chomutov 4:2 (kon.) | Zlín – Liberec 4:2 (kon.)
Č. Budějovice – Olomouc 4:1 (kon.) | Třinec – K. Vary 4:1 (kon.)
HC Letci Letňany
5:3 (2:1, 2:1, 1:1)
BK Mladá Boleslav
Pátek 23.01.2015, 17:00Extraliga staršího dorostu

Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 17:00 a budeme z něj přinášet změny stavu.

Hezké páteční odpoledne přeji všem fanynkám a fanouškům mládežnického hokeje. Dnes nás čeká souboj, ve kterém domácí HC Letci Letňany hostí na svém stadionu celek BK Mladá Boleslav. Změny stavu vám prostřednictvím online textové reportáže přinese Lukáš Jasoněk.

HC Letci Letňany: Hamalčík (Nahodil) – Pařík, Brabec, Kubát, Kolenatý, Chvála, Babčuk, Šimon, Katriňák – Burda, Procházka, Chalupa, Urban, Průžek, Řepík, Horák, Mařík, Kučera

BK Mladá Boleslav: Krofta (Marek) – Mašek, Kalus, Marček, Mlčoch – Prokop, Kroni, Vajsejtl, Straka, Vaníček, Rypar, Planý, Kerda, Skořepa, Veselý, Uřidil, Dančišin

Rozhodčí: Jechoutek – Marek, Doležal.

00:01

04:52
    Mladá Boleslav právě vstřelila branku!
    Hosté v páté minutě otevírají skóre zápasu a dostávají se do vedení! Úvodní branku vsítil po přihrávce Maška MUSLIU KRONI. Asistence: Jan Mašek.

05:31
    Letňany právě vstřelily branku!
    Letci ale bleskurychle odpovídají a vyrovnávají stav utkání! Přihrávku Urbana dokázal zužitkovat VÁCLAV BURDA. Asistence: Marek Urban, Jiří Horák.

12:07
    Dvouminutový trest za napadení si odpyká Jiří Horák (Letňany).

14:51
    Domácí celek otáčí průběh utkání a poprvé se dostává do vedení, když jeho branku vsítil VÁCLAV MAŘÍK. Asistence: Dominik Řepík, Lukáš Procházka.

16:43
    Letňany budou hrát opět v oslabení, na trestnou lavici putuje autor posledního gólu Václav Mařík, který se proti pravidlům provinil podražením soupeře.

20:00

20:01

21:46
    Mladoboleslavští na startu druhé periody srovnávají stav utkání. Autorem gólu je MILAN DANČIŠIN. Asistence: Jakub Planý.

22:46
    Letňany si však přesně o minutu později berou vedení zpět, když je do něj svým gólem poslal NAZARIJ BABČUK, který dokázal zužitkovat přihrávku přihrávku Paříka. Asistence: Michal Pařík.

25:16
    Na lavici hříšníků usedá domácí Jan Kučera, který obdržel menší trest za podražení.

26:55
    Nepříjemná zpráva pro domácí, kteří půjdou do tří! Za napadení byl vyloučen Dominik Řepík a následovat tak bude jednadvacet vteřin trvající dvojnásobná přesilová hra hostů.

32:37
    Letci odskakují svým soupeřům o dva góly. Svým druhým přesným zásahem v dnešním utkání se prezentoval VÁCLAV MAŘÍK, který tak má zaděláno na hattrick. Asistence: Lukáš Procházka.

33:52
    Za krosček byl potrestán hostující Patrik Rypar a hru v početní výhodě si vyzkoušejí také Letňany.

36:50
    Další vyloučení na mladoboleslavské straně, za katr putuje Marek Mlčoch za podražení.

37:19
    Poměr sil na ledě se po nedovoleném zákroku Jana Kučery, který se provinil sekáním, vyrovná.

40:00

40:01

43:15
    Na domácí straně je za podražení vyloučen Jiří Horák, na straně hostů putuje na trestnou lavici Musliu Kroni, který si za sekání odpyká rovněž menší trest.

43:39
    Letci přidávají pátý gól a rozdíl ve skóre je již tříbrankový! Domácí příznivce rozjásal DOMINIK ŘEPÍK. Asistence: Michal Pařík.

44:24
    Hokejisté domácího mužstva si navíc zahrají přesilovou hru, na trestnou lavici totiž usedne František Uřidil, jenž se provinil nedovoleným bráněním.

44:58
    Opět se vylučuje na obou stranách. Shodně za hrubost usednou za katr letňanský Václav Burda a mladoboleslavský Martin Kalus.

45:26
    Severočeši na gól svého soupeře zareagovali a snižují na rozdíl dvou branek. Podruhé v utkání se do listiny střelců zapsal MUSLIU KRONI. Bez asistence.

46:16
    Dominik Řepík si v souboji s protihráčem počínal nedovoleným způsobem, když svého soka přidržel, a dostal menší dvouminutový trest. Ve stejném čase byl ovšem vyloučen také Jiří Veselý, který si stejný počet minut odpyká za hrubost.

50:28
    Hraje se velmi tvrdě, což dokládá také souboj Václava Maříka a Petra Straky, kteří jsou vyloučeni za hrubost.

53:16
    Musliu Kroni, dvougólový střelec Mladé Boleslavi, obdržel desetiminutový osobní trest za nesportovní chování.

54:38
    Za krosček byl vyloučen letňanský Tomáš Chvála.

55:16
    Vyloučeni jsou Jakub Planý a Michal Pařík, oba hráči dostali dvě minuty za hrubost.

55:56
    2+10 minut inkasoval mladoboleslavský Marek Mlčoch, a to za zásah do oblasti hlavy a krku.

56:08
    Na trestné lavice usedají také Pavel Šimon (držení protihráče) a Patrik Straka (nesportovní chování).

56:31
    Letec Dominik Řepík byl vyloučen za podražení.

59:49
    V závěru utkání dostává ještě dvě minuty domácí Jan Kučera.

60:00
    Konec zápasu. (19:35:25)

Lukáš Jasoněk

Branky a nahrávky: 6. Burda (Urban, Horák), 15. Mařík (Řepík, Procházka), 23. Babčuk (Pařík), 33. Mařík (Procházka), 44. Řepík (Pařík) – 5. Kroni (Mašek), 22. Dančišin (Planý), 46. Kroni

Rozhodčí: Jechoutek – Marek, Doležal