HC Slavia Praha
Úterý 03.02.2015, 18:00 • Zimní stadion, Slaný • Reprezentace do 16 let
    Česká šestnácka podlehla staršímu dorostu Slávie 2:4.

Tímto se s vámi loučím, někdy přístě napočtenou. (20:05:51)

V utkání vítězí 2:4 starší dorostenci pražské Slavie, kteří rozhodli dvěma zásahy ve třetí třetině. Pražané strhli zápas na svou stranu především díky větší zkušenosti.

60:00

59:43
    Od modré čáry střílel Šalda, ale Patera jeho střelu bez problémů chytá.

59:18
    Vyloučen hostující Martínek na dvě minuty za nedovolené bránění.

58:46
    Slavisté si nerozuměli a je z toho zakázané uvolnění.

Slavia právě vstřelila branku!
    Slavie jde do vedení 2:4! Zderadička vystřelil od modré čáry a jeho střelu tečoval MATOUŠ PATOČKA a Vomáčka neměl šanci. Asistence: Filip Zderadička, Tomáš Vildumetz

56:48
    Češi si nepřesně nahráli a je z toho zakázané uvolnění.

56:42
    Češi vyhazují až k Paterovi.

56:00
    Domácí Hrabík je vyloučen na dvě minuty za hákování.

55:02
    Slavie hraje v plném počtu.

54:55
    Mikyska od modré čáry minul branku, ale jeho střela se odrazila před branku, kde byl Patera a puk přikryl.

54:07
    Češi se nemohou dostat do útočné třetiny a Slavie znovu vyhazuje.

53:38
    Slavie vyhazuje až k Vomáčkovi. Češi musí začít od vlastní branky.

53:01
    Vyloučen hostující Martínek na dvě minuty za podražení.

52:01
    Chyba v rozehrávce domácích, ale Martínek s ní naložil prachbídně a branku přestřelil.

51:50
    Oba dva týmy hrají v plném počtu.

51:14
    Hra čtyři na čtyři žádnou šanci nepřinesla.

49:50
    Hraje se čtyři na čtyři.

49:49
    Dvořák dostává dvě minuty za krosček.

49:46
    Hostující Vildumetz dostává dvě minuty za sekání.

49:32
    Patera předvedl jistý zákrok lapačkou proti střele Kauta.

49:06
    Hosté se dostali do postavení mimo hru.

48:03
    Hrabík poslal z rohu přihrávku před branku, ale tam se k puku nedostal žádný z jeho spoluhráčů.

47:08
    Češi vyhazují až k Paterovi a jejich oslabení skončilo.

46:04
    Vomáčka vyrazil střelu od modré čáry do ochranné sítě.

45:05
    Kaut nahrál na zadní tyč volnému Nečasovi, ale Patera se rychle přesunul a zasáhl betonem. Vzápětí Nečas podrazil obránce a je vyloučen.

43:04
    Slavie jde znovu do vedení! Příkop našel nádhernou nahrávkou MATYÁŠE HRADILA a ten kotouč uklidil do prázdné branky. Asistence: Luboš Příkop, Viktor Martínek

42:41
    Buchtelova střela od modré čáry trefila Pateru do hrudi.

41:03

40:02
    Do branky Slavie se znovu vrátil Patera.

40:01

Ve druhé třetině jsme viděli tři branky. Nejdřív Slavie zvýšila na 0:2, ovšem český tým zabojoval a podařilo se mu vyrovnat. Zápas je tak otevřený na obě strany. Další třetina začne přibližně v 19:33.

40:00

39:22
    Slavie hraje ve čtyřech.

39:03
    Vyloučen brankář Slavie Šorf na dvě minuty za podražení.

38:44
    Český tým nehraje špatně přesilovou hru, ale Šorf zatím odolává.

37:21
    Vyloučen hráč Slavie Patočka na dvě minuty za podražení.

36:35
    Svoboda se ocitl před úplně prázdnou brankou, ale na poslední chvíli mu kotouč přeskočil hokejku.

34:19
    Česko právě vstřelilo branku!
    Češi vyrovnávají! Po vyhraném buly se dostal ke střele Nečas, ale jeho střelu Šorf vyrazil pouze k volnému JANU KERNOVI a ten se z dorážky prosadil. Asistence: Martin Nečas a Martin Kaut.

34:09
    Zadina zkusil pozornost Šorfa, ale ten jeho střelu bez problémů chytil.

33:14
    Zderadička mezi kruhy prováhal možnost pro střelu a Češi vyhazují na zakázané uvolnění.

32:08
    Hra se nyní hraje převážně ve středním pásmu. Ani jeden z týmu nechce udělat chybu.

30:02
    Češi využívají přesilovou hru a snižují na 1:2! Kaut našel skvěle postaveného DAVIDA KVASNIČKU a ten se z pravého kruhu trefil přesně pod horní tyčku. Asistence: Martin Kaut a Martin Nečas

29:52
    Slavie taky střídá brankáře. Pateru nahrazuje Šorf.

29:04
    Češi vystřídali brankáře Škarka nahradil Vomáčka.

28:20
    Vyloučen hráč hostů Příkop na dvě minuty za nedovolené bránění.

27:22
    Kaut a Škvrně se snažili dotlačit kotouč do branky, ale Patera byl opět na místě a kotouč přikryl.

25:32
    Češi se dostali do obrovské šance! Nečas nádherně našel volného Dvořáka, ale ten na Pateru nevyzrál.

24:22
    Česi jsou po tlakem a teď vyhazují jenom na zakázané uvolnění. Vhazování po pravici Škarka.

23:33
    Slavie se dostala do přečíslení dva na jednoho, ale Martínkovi v poslední chvíli přeskočil kotouč hokejku.

21:58
    Slavie jde do vedení 0:2! Škarek byl v ohni a létala na něj jedna střela za druhou, ale na střelu DAVIDA ŠTEINERA již nedosáhl. Bez asistence.

21:32
    Česi hrají v plném počtu.

20:53
    Od modré čáry střílel Šmíd, ale jeho střelu Škarek vyrazil do rohu.

20:02
    Slavie dohrává přesilovou hru z první třetiny.

20:01

V první třetině jsme viděli jediný gól, který vstřelil při signalizovaném vyloučení Tadeáš Hejda. Slávistický starší dorost působí hokejovějším dojmem, což mladí Češi nahrazují bojovností a přímočarostí. Oba celky si vytvořily ještě několik dalších šancí, které pokryli brankáři. Další třetina začne přibližně v 18:50.

20:00

19:45
    Střela Zderadičky od modré čáry těsně minula pravý horní roh Škarkovi branky.

19:20
    Vyloučen hráč domácích Šalda na dvě minuty za nedovolené bránění.

19:00
    Probíhá poslední minuta první třetiny.

18:44
    Hradil se dostal do prostoru mezi kruhy, ale jeho střela byla sražená obráncem.

17:20
    Mušo byl sám na útočné modré, ale přihrávku od obránce nezachytil a píská se zakázané uvolnění.

16:39

16:30
    Střela Gaspara nadělala před Paterou zmatek, ale jeden z obránců Slavie vyhodil kotouč ze třetiny.

15:25
    Zadina byl úplně sám před brankou, ale přihrávku od spoluhráče promáchl.

15:00
    Patera jistým zákrokem přerušil hru. Vhazovat se bude po jeho pravici.

14:39
    Ale znovu jdou do čtyř hosté. Vyloučen Šmíd na dvě minuty za podražení.

14:30

12:59
    Slávisté vyhazují až ke Škarkovi, domácí musí začít s rozehrávkou od vlastní branky.

12:30
    Převahu českých mladíků nakonec ukončil faul Krásného, který putuje na trestnou lavici za krosček.

12:08
    Nyní velký závar před Paterou, ale nakonec brankář hostů přikryl kotouč.

11:28
    O rok až dva starší hosté zatím působí hokejověji.

10:10
    Česko se dostalo do přečíslení tři na jednoho, ale Zadina z bezprostřední blízkosti Pateru nepřekonal! Velká šance Česka.

09:51
    Česko hraje v plném počtu.

09:05
    Slavie hraje v plném počtu a začínájí zkrácená přesilová hra.

08:12
    Příkop zkusil vystřelit od modré čáry, ale Škarek jeho střelu viděl a vyrazil jí.

07:51

07:51
    Vyloučen hráč Česka Zelingr na dvě minuty za hákování.

07:05
    Vyloučen hráč Slavie Šteiner na dvě minuty za sekání.

06:46
    Slavie jde do vedení! Při signalizované výhodě dostal od Matějky nabito na modrou čáru TADEÁŠ HEJDA a trefil se přesně k tyči. Asistence: David Matějka

06:03
    Zadina se natlačil před Pateru, ale ten má puk pod sebou.

05:29
    Nahození krásného od modré čáry vyrazil český brankář do rohu.

04:43
    Nečas zkusil vystřelit, ale jeho střela byla sražena do rohu.

04:20
    Domácí hrají v plném počtu.

03:42
    Šantrůček se dostal mezi kruhy, ale jeho střelu Škarek kryje.

03:26
    Škarek zatím odolává střelám od slávistických hráčů.

02:28
    Slavie hraje v plném počtu a začínájí dlouhá přesilová hra pět na tři.

02:20
    Mladíci česka jdou do tří! Vyloučen Dvořák na dvě minuty za vysokou hůl.

02:05

02:05
    Vyloučen hráč U16 Zadina na dvě minuty za sekání.

01:45
    Slavie zatím dobře brání a znovu vyhazuje.

01:07
    Slavie vyhazuje až ke Škarkovi.

00:51
    Šorf chytá střelu od modré čáry a přerušuje hru.

00:27
    Vyloučen hráč Slavie Zderadička na dvě minuty za hákování.

00:01

Hráči obou týmu nastupují na ledovou plochu. Utkání nám každou chvíli začne.

Vítám tu všechny příznivce hokeje! Český národní tým do šestnácti let přivítá v přípravném utkání na zimním stadionu ve Slaném starší dorost Slavie Praha. Mladým slávistům se v RAKO extralize staršího dorostu daří a v tabulce dvanáctičlenné skupiny A jim patří druhá pozice. Reprezentační šestnáctka se nedávno utkala s jiným týmem staršího dorostu, na ledě Hradce Králové padla 2:3 až po samostatných nájezdech.

Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 18:00.

Martin Augustin

Branky a nahrávky: 31. Kvasnička (Kaut, Nečas), 35. Kern (Nečas, Kaut) – 7. Hejda (Matějka), 22. Šteiner, 44. Hradil (Příkop, Martínek), 58. Patočka (Zderadička, Vildumetz)

Česko U16: Škarek (30. Vomáčka) – Zelingr, Bednář, Kvasnička, Mikyska, Šalda, Buchtela, Galvas, Gaspar – Svoboda, Hrabík, Safin – Kern, Nečas, Kaut – Machala, Škvrně, Zadina – Jirásek, Burda, Dvořák
    HC Slavia Praha: Patera (30.- 40. Šorf) – Zderadička, Šmíd, Hejda, Šantrůček, Příkop, Krásný – Vildumetz, Patočka, Matějka – Mušo, Šteiner, Kolář – Hradil, Mareček, Martínek