Novokuzněck – Barys 3:2 (1:0 po s.n.) | Novosibirsk – Omsk 1:2 (1:2 po s.n.) | Magnitogorsk – Nižněkamsk 4:3 (kon.)
Chanty-Mansijsk – Čeljabinsk 1:2 (po pr.) | CSKA Moskva – HC Slovan 12:0 (kon.) | Čerepovec – Záhřeb 4:3 (1:0 po s.n.)
Jaroslavl – Chabarovsk 2:1 (po pr.) | N.Novgorod – Soči 2:1 (2:1 po s.n.) | Petrohrad – Riga 3:1 (kon.)

CSKA právě vstřelilo branku!
    A ještě jedna branka v sítí slovenského zástupce v KHL! Tucet! Zřejmě posledním střelcem dnešního utkání se stává SIMON HJALMARSSON. Asistence: Stephane Da Costa, Igor Grigorenko.

52:34
    Toto už je obrovská ostuda pro Belasých. Druhý hattrick v domácím dresu. Po Grigorenkovi si ho zapisuje také ALEXANDER RADULOV. Asistence: Stephane Da Costa, Michael Naumenkov.

51:55
    CSKA se dočkalo pomyslné desítky! I čtvrtá formace domácích se trefuje. NIKITA KVARTALNOV přispěje do klubové kasy nějakou tu částku, jelikož je to právě on kdo trefuje desítku. Asistence: Roman Ljubimov.

48:09
    Devátý kotouč se třepe v síti Slovanu! A jsme gól od pomyslné desítky. MAXIM MAMIN se dnes prosazuje také po druhé. Asistence: Nikita Zajcev, Jan Muršak.

44:54
    Z velmi nadějné pozice přestřelil branku francouzský útočník Da Costa.

39:30
    Znovu vzájemné vyloučení, dvě minuty za hrubost pro Grigora Panina (MOS) a Matta Murleyho (SBA).

36:34
    Přesilovka pro Slovan, dvě minuty obdržel Maxim Mamin (MOS) za hákování.

36:20
    Netík ujel sám na Sorokina, ale ruský brankář se zaskvěl a likviduje nájezd českého útočníka.

31:37
    Hosté nejsou příliš nebezpeční dnes a CSKA si dovoluje vystřídat brankáře. Stanislav Galimov přenechává své místo Iljovi Sorokinovi.

31:37
    Exhibice domácích pokračuje i ve druhé třetině. Hattrick touto brankou završil IGOR GRIGORENKO! Asistence: Nikita Zajcev.

30:11
    A i třetí mušketýr z první lajny se zapisuje mezi střelce. Francouzský útočník STEPHANE DA COSTA využívá přesilovou hru. Asistence: Bogdan Kiselevič, Jan Muršak.

29:51
    CSKA si zahraje přesilovou hru. Dvě minuty pro Matta Murleyho (SBA) za krosček.

28:54
    Po jednom vyloučení na obou stranách. Jevgenij Arťuchin (MOS) dvě minuty za hrubost, Jan Brejčák (SBA) dvě minuty za nedovolené bránění.

25:30
    Slovan bude moct korigovat stav. Dvě minuty pro Gregory Panina (MOS) za sekání a Slovan má k dispozici přesilovou hru pět na tři a to 1:10 dlouhou.

24:40
    První přesilová hra pro Slovan, dvě minuty pro Denise Děnisova (MOS) za krosček.

15:03
    A moc dlouho to netrvalo a CSKA přesilovou hru využívá! MAXIM MAMIN dává další ránu dnes bezmocnému Slovanu. 6:0! Asistence: Stanislav Jegoršev, Alexander Stas.

14:41
    Navíc přesilová hra pro domácí, dvě minuty pro Tomáše Starostu za držení.

14:03
    Po druhé v utkání se také prosazuje kanonýr ALEXANDER RADULOV a zvyšuje na hrozivých 5:0. Asistence: Nikita Zajcev.

11:53
    A kapituluje i švédský brankář ve službách Slovanu Johan Backlund, toho překonává dnes již po druhé IGOR GRIGORENKO a první pětka CSKA si připisuje již třetí branku, celkově jich Slovan za necelých 12 minut inkasoval ještě o jednu více. Asistence: Alexander Radulov, Stephane Da Costa.

05:21
    Po třetí brance přepouští slovenský mladík Denis Godla místo v brance zkušenému Johanu Backlundovi.

05:21
    Třetí branka v síti Godly, tentokrát se do černého trefuje VLADIMÍR ŽARKOV a se Slovanem to na ledě vedoucího celku KHL nevypadá vůbec dobře. Asistence: Denis Děnisov, Alexander Stas.

04:27
    Úvod dnešního utkání rozhodně Slovanu nevyšel a IGOR GRIGORENKO zvyšuje již na rozdíl dvou branek. Asistence: Stephane Da Costa, Alexander Radulov.

03:24
    Domácí se ujímají hned ve čtvrté minutě vedení! Godlu překonává nejproduktivnější hráč KHL ALEXANDER RADULOV. Asistence: Vladimír Žarkov, Maxim Mamin.

Tomáš Suchánek

Branky a nahrávky: 4. Radulov (Žarkov, Mamin), 5. Grigorenko (Da Costa, Radulov), 6. Žarkov (Děnisov, Stas), 12. Grigorenko (Radulov, Da Costa), 15. Radulov (Zajcev), 16. Mamin (Jegoršev, Stas), 31. Da Costa (Kiselevič, Muršak), 32. Grigorenko (Zajcev), 49. Mamin (Zajcev, Muršak), 52. Kvartalnov (Ljubimov), 53. Radulov (Costa, Naumenkov), 60. Hjalmarsson (Da Costa, Grigorenko)

CSKA Moskva: Galimov (32.Sorokin) – Děnisov (C), Zajcev, Bondarev, Kiselevič, Panin, Jegoršev, Naumenkov – Grigorenko, a Costa, Radulov (A) – Muršak, Engqvist, Hjalmarsson – Mamin, Stas, Žarkov – Kvartalnov N., Ljubimov, Arťuchin (A) – Tělegin. Trenér: Kvartalnov.
    HC Slovan Bratislava: Godla (6. Backlund) – Sersen (C), Starosta, Barker, Štajnoch, Kozák, Brejčák, Mihalík – Nagy (A), Murley, Hudáček – Kudrna, Tičar, Netík – Bartovič, Surový (A), White – Lunter, Rehák. Trenér: Matikainen.

Rozhodčí: Bělov, Komarov – Sadovnikov, Sazonov