Boston – Dallas 3:5 (kon.) | Buffalo – Ottawa 1:2 (kon.) | NY Islanders – Edmonton 3:2 (kon.)
Toronto – NY Rangers 4:5 (kon.) | Montreal – Philadelphia 2:1 (po pr.) | Florida – Anaheim 6:2 (kon.)
St. Louis – Arizona 2:1 (kon.) | Nashville – Tampa 3:2 (po pr.) | Winnipeg – Minnesota 2:1 (po pr.)
Montreal Canadiens
2:1 (0:1, 0:0, 1:0 - 1:0)
Philadelphia Flyers
Středa 11.02.2015, 01:30 • Bell Centre, Montreal • NHL

57:28
    Hru ve výhodě domácí nevyužili, ale teď mají k dispozici celou přesilovku. Dvě minuty za hákování dostává od arbitra zápasu Del Zotto (PHI) za hákování.

45:44
    Bude se vylučovat na hostující straně. Střídačka Philadelphie inkasuje trest za příliš mnoho hráčů na ledě. Dvě minuty odpyká český útočník Jakub Voráček (PHI).

33:08
    Poprvé se dnes bude vylučovat na straně Philadelphie. Premiérovou přesilovou hru si zahrají Montreal Canadiens, dvě minuty za hákování dostává od hlavního rozhodčího Mark Streit (PHI).

05:12
    První vyloučení utkání, dvě minuty za hákování je nucen odsedět v boxu domácí hokejista Lars Eller (MTL). Přesilová hra pro Philadelphii.

Martin Schwarz

Branky a nahrávky: 53. Plekanec (Galchenyuk, Gallagher), 64. Desharnais (Markov) – 1. Read (Simmonds)

Montreal Canadiens: Price (Tokarski) – Subban, Markov, Gončar, Beaulieu, Gilbert, Jemelin – Weise, Desharnais, Pacioretty – Gallagher, Plekanec, Galchenyuk – Sekáč, Eller, Prust – Thomas, De La Rose, Bournival
    Philadelphia Flyers: Emery (Stolarz) – Streit, Schultz, Grossmann, MacDonald, L. Schenn, Del Zotto – Voráček, Giroux, B. Schenn – Simmonds, Couturier, Read – White, Laughton, Umberger – Lecavalier, Bellemare, VandeVelde

Rozhodčí: Lewis, O'Rourke – Cherrey, Kovachik