Vsetín – SK Karviná 5:2 (kon.) | Přerov – Technika Brno 1:3 (kon.) | Val. Meziříčí – Nový Jičín 1:2 (kon.)
Opava – Poruba 2011 4:3 (2:0 po s.n.) | Břeclav – SHK Hodonín 3:5 (kon.) | Pelhřimov – Trutnov 5:4 (kon.)
Jablonec n/N – Kobra 3:1 (kon.) | Jindř. Hradec – Nymburk 6:7 (po pr.) | Sokolov – Vrchlabí 5:0 (kont.)
Klatovy – Žďár n/S 2:5 (kon.) | Řisuty – Tábor 4:5 (po pr.) | Kolín – Bílina 5:2 (kon.)
SC Marimex Kolín
5:2 (1:1, 2:0, 2:1)
HC Draci Bílina
Středa 25.02.2015, 18:07 • Zimní stadion Kolín • 2. liga skupina Západ

Máme tu konec základní části! Kozlové vybojovali poslední utkání výsledkem 5:2!

Nejlepším hráčem utkání se stal Tomáš Veselý a Kryštof Kulhánek.

Tímto je to pro mě vše, a v sobotu se budu těšit v Play-off!
    Na počtenou. (20:07:46)

60:00

59:24
    Kozlové právě vstřelili branku!

Kozlové odpovídají na góla brankou! Autorem je PETR MORKES. A stav utkání je 5:2!

Asistence: Jiří Kadlec.

58:46
    Draci právě vstřelili branku!

Hosté ještě v posledních minutách zápasu snižují stav utkání na 4:2. Autorem branky je VÁCLAV RACEK.

Asistence: Kýhos, Salač

57:36
    Ofsajd Kolína.

56:33

54:33
    Jiří Kadlec (KOL) vyloučen 2 na 2 minuty za hákování.

52:45
    Dnešní utkání sleduje 520 diváků.

52:10
    Oba bitkaři jsou již na ledě. A týmy hrají v plném počtu.

50:48
    Ofsajd hostí, teď zastavil útok draků.

50:10
    Současně vyloučeni. Na straně hostí Štěpán Štěpánek (BIL) a Lukáš Skokan (KOL) na 2 minuty za hrubost! Hra pokračuje 4 na 4.

47:01
    Klíma z první vystřelil na Škubala, ale ten chytl do své náruče.

42:16

Jen co Lukáš Skokan naskočil z trestné,hned se přichomejtl k útoku. A připisuje si tak nahrávku ke gólu MILANA VALÁŠKA, který neskutečně vykoupal Škubala. Domácí tak vedou 4:1.

Asistence: Lukáš Skokan.

41:45

40:01

Ve druhé třetině Kozlové vstřelili dva góly. O vedení se postaral David Šafránek, Jiří Kadlec. Jak se zápas bude vyvíjet dál můžeme vidět v 19:35. Buďte u toho!

40:00

39:45
    Na poslední chvíli druhé třetiny vyloučen Lukáš Skokan (KOL) na 2 minuty za faul kolenem.

39:21
    Zakázané uvolnění Kolína.

38:49
    Další skvělý zákrok Moravce!

37:59
    Draci krouží kolem Moravce, ale zatím se nedaří zaskórovat.

32:17
    Ofsajd Draků.

32:15

31:32

31:18
    Petr Morkes v oslabení se dokázal prosadit, jeho střelu však Škubal vyrazil na mantinel a hra pokračuje.

30:15
    Pavel Šifta (KOL) posílá svůj tým do čtyřech. Potrestán na 2 minuty za sekání.

28:51
    Zakázané uvolnění Kozlů.

27:24

Kozlové si zvyšují svůj náskok o dvě branky! Hned další formace vystřídala a znovu byla úspěšná. Třetí branku vstřelil JIŘÍ KADLEC. Stav utkání 3:1.

Asistence: Petr Morkes

26:15
    Kozlové se po velkém utrpení v nevýrazné hře konečně prosazují. Krásnou kombinaci teď Kozlové potěšili diváky v místní hale. Nejprve Kryštof Kulhánek nahrál na volného Dominika Zumra, který si počkal a lehce předložil kotouč před odkrytou branku DAVIDU ŠAFRÁNKOVI, který tak dostává celek do vedení! 2:1.

Asistence: Dominik Zumr, Kryštof Kulhánek

25:13
    Vysoká hůl Draků přerušila jeho útoku.

23:17
    Nebezpečná akce Draků, rychlým protiútokem se snažil kotouč dorazit do kolínské klece Artem Kotov – neúspěšně.

22:47

21:47
    Petr Morkes vybojoval kotouč v obranném pásmu a hnal se s nim do rychlého protiútoku, po jeho levici mu najížděl Milan Valášek, který zakončil, ale jeho kotouč včas Škubal zastihl.

20:09
    Ofsajd Kozlů, vhazovat se bude u kolínské střídačky.

20:01

První třetina nám přinesla po jedné brance. Rychlou brankou ve 2. minutě Kozly vyškolil Jiří Brandejský. Hned na to ve 4. minutě skóre vyrovnal brankou do šibenice Kryštof Kulhánek . Skóre je tedy nerozhodné 1:1. Hra v první třetině byla velmi nevýrazná a tempo hry pomalé, uvidíme co nám přinese další třetina. Ta začne cca v 18:47. Buďte u toho!

20:00

19:25
    David Šafránek po skončení trestu Pácala sám projel výborně mezi hráči, ale jeho prudce vystřelený kotouč se odrazil od Škubala a namířil příliš vysoko nad branku.

19:19
    Domácí v plném počtu. Ani hostům se v jejich první přesilovce vůbec nedařilo.

18:36
    Hraje se převážně ve středním pásmu.

18:06
    Hosté jsou zpět, ale nedaří se jim zabydlet se do útočného pásma.

17:49
    Kozlové se osvobozují vyhozením kotouče pryč z pásma.

17:19
    Hosté si zahrají také svou přesilovou hru! Vyloučen Tomáš Pácal na 2 minuty za hákování. Potrestají hosté tento faul gólem?

15:49

15:12
    Štěpánek, Sekerka, Petráš teď udělali dusno před Moravcovou brankou, pozorný Moravec však kotouč včas chytl a hru podržel.

13:33

11:47
    Zatím v držení kotouče mají převahu domácí.

08:57
    Na druhé straně Draci se vydali na Moravce, vzájemné bitvě vyšel úspěšně Moravec, který kotouč raději podržel a hru tak přerušil. Vhazování proběhne po jeho pravici.

07:40
    Nedbalova rána od modré Škubala v brance znejistila,vůbec neměl kotouč pod kontrolou, Valášek se snažil ještě kotouč dorazit do branky. Ale nakonec Škubal kotouč zalehl a hru podržel.

06:00
    Domácí tuto přesilovou hru nevyužili, i když si v ní nevedli v přihrávkách vůbec špatně, bohužel k pořádné střele se kolínský celek nedostal, jen vytvářeli tlak u Škubala. Hosté si tak mohou oddychnout, první oslabení mají za sebou.

05:45

04:29
    Domácí sice kolem Škubal kroužili, ale k žádnému ohrožení jeho branky nedošlo. Zatímco Kozlové vymýšleli, hosté vzali Kozlům kotouč a puk poslali na druhou stranu hřiště.

3:45
    Máme tu první vyloučení dnešního zápasu. Sudí Jiří Kareš potrestal Václava Racka (BIL) 2 minuty za hákování. Domácí mají svou první přesilovou hru, využijí ji? Nebo si s ní hosté poradí?

03:15

Kozlové kombinovali kolem Škubala tak dlouho, až vyrovnali skóre zápasu. David Šafránek s pukem si vyhledal volného KRYŠTOFA KULHÁNKA, který si sjel z modré přímo mezi kruhy a připravil si pro diváky famózní gól, ve kterém vymetl růžky Škubalovy branky. Stav utkání – 1:1.

Asistence: David Šafránek, Dominik Zumr

02:02
    Kozlové po gólu nabrali síly a vyrazili okupovat branku Bíliny. Vytvořili si také tlak a snaží se vyrovnat.

01:30

Hosté si udrželi tlak u kolínské branky, až kolínský celek takřka odvařili. Střelu do kolínské branky a tím i první gól dnešního zápasu si připisuje JIŘÍ BRANDEJSKÝ, který dostává svůj celek do vedení 0:1.

Asistence: Jakub Procházka, Jakub Zdeněk

00:50
    První ke střele se dostali hosté! Jako první vyzkoušel pozornost Františka Moravce Jakub Procházka (BIL), ten od modré vyslal dělovku na kolínskou branku.

00:10
    Kozlové rozjeli tento zápas výherní bulí, ovšem jejich akční útok skončil odpískaným ofsajdem.

00:01

SC Kolín: Moravec (Sejpal) – Pácal, Muláček, Kulhánek, Petira, Hanzl, Nedbal, Skokan, Barták – Malý, Semirád, Šifta – Jankovský, Zumr, Šafránek "C"- Morkes "A", Kadlec "A", Valášek – Černý, Klíma, Kozák
    Trenér: Václav Rác

HC Draci Bílina: Škubal (Chabr) – Fučík, Veselý, Bitnner, Machač, Brettschnelder, Polák, Týhos "C", Racek, Salač "A". Procházka, Zdeněk, Brandejský, Štěpánek, Sekerka, Petráš. Vrba, Kotov, Plewak
    Trenér: Miroslav Kanis

Rozhodčí: Kareš – Potůček, Tash.

Dnešní utkání bude pod vedením trojice rozhodčích:
    Jiří KarešDavid Potůček, Michal Tash.

Dnešní zápas pro hosty bude velmi důležitý, rozhodne mu o konečném umístění a pozici pro Play-Off! Draci se můžou ukotvit na 11. až 14. místě.
    Letošní bilance zápasů Bíliny proti SC Kolínu, je ve prospěch Kozlů. Ti na ledě Bíliny vybojovali 3 body s výsledkem 5:1! Za Draky se prosadil pouze Vlastimil SALAČ.
    Oplatí Kozlům v dnešním duelu prohru?

SC Kolín
    Domácí celek ještě může shodou okolností zaútočit na 3. příčku- v případě výhry Kozlů a prohry HC Tábor. Soupeřů pro Kolín v prvním kole play-off je prozatím velká škála, jedná se o týmy – Bílina, Trutnov, Mor. Budějovice, Pelhřimov či Jindřichův Hradec. Domácím tedy na otázku "Kdo bude jejich soupeř pro 1. kolo PO?" odpoví dnešní zápas!

Hezký středeční den!

Vítám Vás dnes na posledním kole II. ligy skupiny západ. Ve kterém Kozlové vyzvou Draky z Bíliny.