Bayern – Stuttgart 4:0 (kon.) | Leverkusen – Kolín nad Rýnem 1:2 (kon.) | Mönchengladbach – Ingolstadt 0:0 (kon.)
Hoffenheim – Frankfurt 0:0 (kon.) | Mohuč – Wolfsburg 2:0 (kon.) | Darmstadt – Hamburg 1:1 (kon.)
SV Darmstadt 98
1:1 (0:1)
Hamburger SV
Sobota 07.11.2015, 18:30 • Merck-Stadion am Böllenfalltor (Darmstadt) • Německá Bundesliga • 12. kolo

85
    Žlutou kartu dostává Michael Gregoritsch (Hamburger SV).

57
    Žluté napomenutí vidí za ošklivý skluz i hostující kapitán Johan Djourou.

55
    Frustrovaný György Garics se pustil do hlavního sudího a za své protesty vidí žlutou kartu.

52
    Žlutou kartu dostává Peter Niemeyer (SV Darmstadt 98).

45
    A Jerôme Gondorf nyní vidí žlutou kartu, to už se rozběhla poslední minuta základního časového rámce první půle.

25
    Sandro Wagner v hlavičkovém souboji přistrčil soupeře k zemi. Ne, že by tomu hráč Hamburku teatrálně nepřidal, následné poznámky a výsměch sudímu si však mohl domácí forvard odpustit. Wagner vidí žlutou kartu.