Dukla Praha – Příbram | 0:1 (kon.) | | | Zlín – Slovácko | 2:1 (kon.) | | | Mladá Boleslav – Jihlava | 6:1 (kon.) |
Třinec – Frýdek-Místek | 1:1 (kon.) | | | Sokolov – Hr. Králové | 1:1 (kon.) | | | Karviná – Ústí n. L. | 1:0 (kon.) |
Vlašim – Znojmo | 1:1 (kon.) | | | Opava – Olomouc B | 4:0 (kon.) |
Bournemouth – Newcastle | 0:1 (kon.) | | | West Ham – Everton | 1:1 (kon.) | | | Sunderland – Southampton | 0:1 (kon.) |
Norwich – Swansea | 1:0 (kon.) | | | Leicester – Watford | 2:1 (kon.) | | | Manchester Utd. – West Brom | 2:0 (kon.) |
Stoke – Chelsea | 1:0 (kon.) |
Celta Vigo – Valencia | 1:5 (kon.) | | | Levante – La Coruňa | 1:1 (kon.) | | | Eibar – Getafe | 3:1 (kon.) |
Rayo Vallecano – Granada | 2:1 (kon.) | | | Malaga – Real Betis | 0:1 (kon.) |
Bayern – Stuttgart | 4:0 (kon.) | | | Leverkusen – Kolín nad Rýnem | 1:2 (kon.) | | | Mönchengladbach – Ingolstadt | 0:0 (kon.) |
Hoffenheim – Frankfurt | 0:0 (kon.) | | | Mohuč – Wolfsburg | 2:0 (kon.) | | | Darmstadt – Hamburg | 1:1 (kon.) |
Hellas Verona – Bologna | 0:2 (kon.) | | | AC Milán – Atalanta BC | 0:0 (kon.) |
PSG – Toulouse | 5:0 (kon.) | | | Lorient – Troyes | 4:1 (kon.) | | | Lille – Bastia | 1:1 (kon.) |
Montpellier – Nantes | 2:1 (kon.) | | | Caen – Guingamp | 2:1 (kon.) | | | Remeš – GFC Ajaccio | 1:2 (kon.) |
Slovan Bratislava – Senica | 2:1 (kon.) | | | Michalovce – Myjava | 1:2 (kon.) | | | Podbrezová – Zlaté Moravce | 2:2 (kon.) |
Žilina – Ružomberok | 2:0 (kon.) |
Chrudim – Písek | 4:1 (kon.) | | | Vltavín – Most | 3:0 (kon.) | | | Tachov – Kolín | 0:1 (kon.) |
Králův Dvůr – Převýšov | 0:2 (kon.) |
Břeclav – Zlín B | 3:3 (kon.) | | | Prostějov – HFK Olomouc | 2:0 (kon.) | | | Třebíč – Hlučín | 1:1 (kon.) |
Kroměříž – Vyškov | 1:2 (kon.) |
Liberec – Mladá Boleslav | 1:1 (kon.) | | | Příbram – Teplice | 2:2 (kon.) | | | Opava – Slovácko | 1:2 (kon.) |
Plzeň – Č. Budějovice | 2:1 (kon.) | | | Zlín – Hr. Králové | 1:1 (kon.) | | | Pardubice – Brno | 2:1 (kon.) |
Olomouc – Jablonec | 2:3 (kon.) | | | Ostrava – Slavia | 2:2 (kon.) | | | Bohemians 1905 – Karviná | 2:1 (kon.) |
Šaľa – Slovan Bratislava U21 | 2:1 (kon.) | | | Sereď – Borčice | 1:0 (kon.) | | | Senec – Nové Mesto n/V | 4:2 (kon.) |
B. Bystrica – Dunajská Lužná | 3:0 (kon.) | | | Poprad – Haniska | 4:1 (kon.) | | | Spiš. N. Ves – Teplička n. Váhom | 1:0 (kon.) |
Prešov – Bardejov | 2:1 (kon.) | | | L. Mikuláš – MFK Zvolen | 2:0 (kon.) | | | R. Sobota – FC Košice | 1:2 (kon.) |
Twente – Heerenveen | 1:4 (kon.) | | | Nijmegen – Graafschap | 2:0 (kon.) | | | Willem II – Excelsior | 2:3 (kon.) |
Zwolle – Heracles | 1:1 (kon.) |
Oostende – Leuven | 3:0 (kon.) | | | Lokeren – Sint-Truiden | 1:1 (kon.) | | | Waasland-Beveren – Westerlo | 2:2 (kon.) |
Kortrijk – Mechelen | 1:0 (kon.) |
Guimarães – Nacional | 0:1 (kon.) |
Austria – Salzburg | 1:1 (kon.) | | | Sturm Graz – Ried | 3:2 (kon.) | | | Wolfsberger – Mattersburg | 2:1 (kon.) |
Admira – Rheindorf Altach | 1:1 (kon.) |
Ural – Rostov | 1:2 (kon.) | | | Ufa – Perm | 2:1 (kon.) | | | Dynamo – Kubaň Krasnodar | 2:1 (kon.) |
Groznyj – Spartak | 2:1 (kon.) |
Termalica – Podbeskidzie | 0:2 (kon.) | | | Chorzów – Gdańsk | 3:2 (kon.) | | | Jagiellonia – Piast Gliwice | 0:2 (kon.) |
Blansko – Žďár n/S | 3:0 (kon.) |
konec
SV Darmstadt 98
1:1
(0:1)
Hamburger SV
Vojtěch Balon
Branky:
47. Heller (Gondorf) – 29. Lasogga (pen.)
Držení míče: 43 % : 57 %.
Střely na branku: 7:4. Střely mimo: 9:5. Rohy: 3:2. Ofsajdy: 3:1. Fauly: 18:19.
Rozhodčí: Stark – Pickel, Petersen
Diváci: 17000
Karty: 25. Wagner (DAM), 45. Gondorf (DAM), 52. Niemeyer (DAM), 55. Garics (DAM) – 57. Djourou (HAM), 85. Gregoritsch (HAM)
Neproměněná penalta:
Držení míče: 43 % : 57 %.
Střely na branku: 7:4. Střely mimo: 9:5. Rohy: 3:2. Ofsajdy: 3:1. Fauly: 18:19.
SV Darmstadt 98:
Mathenia – Garics, Sulu, Caldirola, J. Díaz – Heller (90+3. Rajković), Niemeyer, Gondorf, Rausch (73. Kempe) – Rosenthal (85. Sailer) – Wagner.
Náhradníci: Załuska – M. Vrančić, Sailer, Stroh-Engel, Kempe, Jungwirth, Rajković.
Trenér:
Hamburger SV: Adler – Sakaj, Djourou, Spahić, Ostrzolek – N. Müller (90+2. Stieber), M. Díaz (90+2. G. Jung), Holtby, Gregoritsch – Lasogga, Schipplock (65. Iličević).
Náhradníci: Drobný – Olić, Reis, Iličević, Arslan, G. Jung, Stieber.
Trenér:
Náhradníci: Załuska – M. Vrančić, Sailer, Stroh-Engel, Kempe, Jungwirth, Rajković.
Trenér:
Hamburger SV: Adler – Sakaj, Djourou, Spahić, Ostrzolek – N. Müller (90+2. Stieber), M. Díaz (90+2. G. Jung), Holtby, Gregoritsch – Lasogga, Schipplock (65. Iličević).
Náhradníci: Drobný – Olić, Reis, Iličević, Arslan, G. Jung, Stieber.
Trenér:
Rozhodčí: Stark – Pickel, Petersen
Diváci: 17000
Střídání v týmu Hamburger SV: ze hřiště odchází Marcelo Díaz, přichází Gideon Jung.