Břeclav – Zlín B 3:3 (kon.) | Prostějov – HFK Olomouc 2:0 (kon.) | Třebíč – Hlučín 1:1 (kon.)
Kroměříž – Vyškov 1:2 (kon.)
MSK Břeclav
3:3 (3:0)
FC Zlín B
Sobota 07.11.2015, 10:30 • Lesní 10, Břeclav-Poštorná • Moravskoslezská fotbalová liga • 14. kolo

87
    Střídání v týmu MSK Břeclav: ze hřiště odchází Pospiš, přichází Ulehla.

83
    Střídání v týmu FC Fastav Zlín B: ze hřiště odchází Višněvský, přichází Malenovský.

74
    Střídání v týmu MSK Břeclav: ze hřiště odchází De Carvalho Serra, přichází Jurčík.

73
    Fantiš uvolnil Višněvského, jehož střelu zblízka Kunický vyrazil před sebe. Následně dorážel Masař, ale dvojici Svoboda a Kunický nepropálil.

67
    Střídání v týmu FC Fastav Zlín B: ze hřiště odchází Červenka, přichází Fantiš.

65
    To byl pěkný zlínský moment. Kopečný efektní patičkou přihrál Višněvskému, jehož ve stoprocentní šanci vychytal Kunický.

62
    Zlín právě vstřelil branku!
    Nedáš, dostaneš v praxi. Co se nepovedlo Fojtíkovi, zdařilo se MILOŠI KOPEČNÉMU. Ten prostřelil Kunického a hosté během necelých dvaceti minut druhého poločasu kompletně smazali tříbrankové manko. Radost hráčů Zlína byla obrovská.

61
    Dvořák zahrával standardku po faulu za polovinou hřiště. Míč poslal velmi šikovně na Fojtíka, který jej odhlavičkoval na břevno.

54
    Střídání v týmu MSK Břeclav: ze hřiště odchází Šenkeřík, přichází Wallisch.

52
    To je zápletka jako hrom. Domácí budou hrát zbytek utkání v deseti. Ondřej Paděra ostře fauloval Bartolomeua a rozhodčí trochu překvapivě vytáhl místo žluté rovnou červenou kartu.

49
    To jsou věci. Tohle utkání ještě bude hodně zajímavé. Hráči Zlína během třech minut druhé půle snižují na rozdíl pouhé branky! ROBERT BARTOLOMEU dostal míč do šestnáctky a neomylně prostřelil Kunického.

47
    Trestný kop zahrával Bartolomeu a jeho exekuce nebyla vůbec špatná, míč poslal těsně nad břevno.

46
    To je hodně svižný start ze strany Zlína. Do šestnáctky Břeclavi vnikl MILOŠ KOPEČNÝ a nejprv trefil tyčku, míč se k němu odrazil a druhou šanci už zlínský hráč proměnil.

46
    Střídání v týmu FC Fastav Zlín B: ze hřiště odchází Strašák, přichází Vašulka.

45+1
    Břeclav právě vstřelila branku!
    Exekuce penalty se ujal kapitán PAVEL SIMANDL a míč poslal neomylně k levé tyči a do protipohybu Adamušky.

45+1
    Žlutou kartu dostává Adamuška (FC Fastav Zlín B).

45+1
    Penalta pro Břeclav. Adamuška fauloval Carvalha De Serru, který se jej snažil přelobovat. Šance pro domácí vstřelit třetí branku.

44
    Simandl dostal přihrávku do šestnáctky a vzápětí vystřelil na zadní tyč, jeho projektil zaplachtil mimo pravou tyč.

41
    Žlutou kartu dostává Patrik Hlobil (FC Fastav Zlín B).

29
    Levai nacentroval míč k hranici šestnáctky Pospišovi, který vypálil z voleje hodně kvalitní střelu, která mířila jen těsně nad bránu.

28
    Tomáš Strašák ostře fauloval Carvalha De Serru, za což si vysloužil žlutou kartu.

21
    Žlutou kartu dostává Pavel Simandl (MSK Břeclav).

18
    A hráči z města Tomáše Bati navíc podruhé inkasovali. Simandl uvolnil luxusní přihrávkou do samostatného brejku TOMÁŠE POSPIŠE, který nabízenou šancí nepohrdl a prostřelil Adamušku. Břeclavští dali po dlouhé době doma dvě branky a to se hraje teprve 18 minut.

8
    Domácí otevírají skóre utkání. Carvalho De Serra přihrál ZDEŇKU ŠENKEŘÍKOVI, ten se dostal přes zlínského obránce a vzápětí prostřelil Adamušku.

Václav Petrů

Branky: 8. Šenkeřík, 18. Pospiš, 45+1. Simandl (pen.) – 46. Kopečný, 49. Bartolomeu, 62. Kopečný

Karty:   21. Simandl (BRE) – 28. Strašák (ZLB), 41. Hlobil (ZLB), 45+1. Adamuška (ZLB)   52. Paděra (BRE)

MSK Břeclav: Kunický – Košut, Svoboda, Dvořák, Simandl (K), Paděra, Levai, Carvalho De Serra (74. Jurčík), Šenkeřík (54. Wallisch), Fojtík, Pospiš (87. Ulehla)
    Náhradníci: Prokop – Klusák, Stange Da Silveira, Jurčík, Lapin, Wallisch, Ulehla

FC Zlín B: Adamuška – Pavlíček (K), Masař, Červenka (67. Fantiš), Višněvský (83. Malenovský), Michálek, Hlobil, Kopečný, Bartolomeu, Bačo, Strašák (46. Vašulka)
    Náhradníci: Malenovský, Fantiš, Vašulka, Dostál

Rozhodčí: Trávníček – Lakomý, Slabý