Lyon – Angers 0:2 (kon.) | GFC Ajaccio – Nantes 1:1 (kon.) | Bastia – Monaco 1:2 (kon.)
Caen – Lille 1:2 (kon.) | Remeš – Troyes 1:1 (kon.) | Toulouse – Lorient 2:3 (kon.)
Stade de Reims
1:1 (1:0)
ESTAC Troyes
Sobota 05.12.2015, 20:00 • Stade Auguste-Delaune II, Reims • Francouzská Ligue 1 Uber Eats • 17. kolo
    47. Jessy PI - 1:1

47
    Troyes právě vstřelilo branku!
    Tak to je pro domácí velký šok! Troyes hned na začátku druhého poločasu srovnává na 1:1! Do vápna prošel záložník Cabot, který se po pěkné kličce dostal ke střele, nicméně tu Agassa vyrazil. Následně se míč odrazil do prostoru, kde se nacházel JESSY PI, který přesnou střelou sronvává stav!
    36. Nicolas de Préville - 1:0

36
    Reims právě vstřelilo branku!
    Domácí celek jde před koncem prvního poločasu do vedení! Na pravé straně operoval s míčem Fortes, který se pokoušel najít ve vápně Fortese. Míč se však nakonec dostal do středu, kde napřáhl ke střele NICOLAS DE PRÉVILLE, na jehož krásnou ránu byl brankář Bernardoni krátký!