Vsetín – Poruba 3:2 (kon.) | Opava – Vítkovice 2:12 (kon.) | Mladá Boleslav – Letňany 4:2 (kon.)
Č. Budějovice – K. Vary 0:2 (kon.) | Sparta – Chomutov 6:4 (kon.) | Třinec – Havířov 6:4 (kon.)
Havlíčkův Brod – Kometa Brno 2:8 (kon.) | Slavia – HC Plzeň 7:4 (kon.) | Mountfield HK – Pardubice 8:3 (kon.)
Liberec – Jihlava 6:2 (kon.) | Zlín – Olomouc 4:3 (kon.)
Mountfield HK
8:3 (2:1, 5:1, 1:1)
HC Dynamo Pardubice
Sobota 05.12.2015, 15:30 • FORTUNA aréna, Hradec Králové • Extraliga staršího dorostu • 26. kolo

58:46
    Za sekání je vyloučen pardubický Rudy. Mountfield má k dispozici přesilovou hru 5 na 3, avšak již za 16 vteřin se na led vrátí Roubal.

57:04
    Pokračovat budeme za stavu hráčů na ledě 4 na 3, neboť dvě minuty si odsedí pardubický Roubal.

55:52
    Komplikace pro domácí celek a šance pro Pardubice alespoň na kosmetickou úpravu skóre. Za sekání je vyloučen Pohl a Mountfield jde do tří.

55:08
    Mladíci z města perníku si zahrají další přesilovou hru. Tentokrát si dvě minuty za napadení odsedí Štohanzl.

52:40
    Z prostoru mezi kruhy pálil mimo Vomáčkovu svatyni Matýs.

51:39
    Za hrubost je vyloučen pardubický Rudy. Stejným prohřeškem se provinili také hradečtí Pavlík a Matějček, takže hosté si zahrají přesilovou hru.

51:39
    Hokejisté z Pardubic neunáší nepříznivý výsledek utkání a výsledkem je šarvátka mezi několika hráči u hradecké střídačky.

45:29
    Dynamo právě vstřelilo branku!
    Mladíci z města Perníku využívají přesilovou hru a snižují na rozdíl pěti branek. Po přihrávce Dominika Bureše se o to postaral pardubický kapitán MATOUŠ BOČEK. Asistence: Dominik Bureš.

44:12
    Za krosček je vyloučen hradecký Matějček.

42:55
    Hradec právě vstřelil branku!
    Domácí mladíci rozjíždí svůj gólostroj i v závěrečné periodě. Po ose Martin Štohanzl, Mikuláš Pohl se kotouč dostal až k JAKUBU HAŠKOVI a ten se střelou z bezprostřední blízkosti prosazuje. Asistence: Martin Štohanzl, Mikuláš Pohl.

35:23
    Za napadení je vyloučen pardubický Jirásek.

31:51
    Hosté dnes podruhé střídají brankáře. Jánského nahrazuje Klouček.

31:51
    Tak tohle je již pořádný debakl. Sedmý zásah zaznamenává po přihrávce Filipa Moníka střílející MARTIN ŠTOHANZL. Asistence: Filip Moník.

31:36
    Domácí si ve FORTUNA aréně otevírají střelnici. Šestou branku zaznamenává i s přispěním paní Štěstěny JAKUB HAŠEK. Kotouč se za brankovou čáru došoural rychlostí asi 2 kilometry za 3 dny, ale i takové branky platí! Asistence: Radim Šalda.

31:17
    Mladí Lvi využívají přesilovou hru a berou si tříbrankový rozdíl ve skóre zpět. O pátou hradeckou branku se zasloužil kapitán ŠTĚPÁN MATĚJČEK. Bez asistence.

29:29
    Za držení je vyloučen pardubický Bureš. Hostující hráč navíc inkasoval i desetiminutový osobní trest.

26:49
    Mladíci z Pardubic se rozhodně nehodlají vzdát! Po krásné přihrávce Michala Machače se sám před Vomáčkou objevil VIKTOR MARTÍNEK a zakončením mezi Vomáčkovy betony snižuje. Asistence: Michal Machač.

25:41
    Přihrávku přes celé kluziště na najíždějícího Štohanzla zastavila hostující obrana zákrokem z kategorie last minute.

21:01
    Podobně vydařený vstup jako v úvodní periodě zažívají domácí mladíci i ve druhé třetině. Po přihrávce Dominika Matouše se do kotouče opřel RADIM ŠALDA a propálil vše, co mu stálo v cestě. Asistence: Dominik Matouš.

20:27
    Již při plném stavu hráčů na ledě a při signalizovaném trestu pro hostující celek navyšují Lvi své vedení. Radovan Pavlík předložil kotouč najíždějícímu PATRIKU HIDVEGHYMU a ten se nemýlil. Asistence: Radovan Pavlík.

19:20
    Takřka totožná kombinace a další Jiráskovo zakončení z oblasti mezi kruhy. Tentokrát se již zaskvěl Jánský.

18:11
    Za podražení je vyloučen pardubický Roubal.

15:00
    Hosté z Pardubic snižují na rozdíl jedné branky. Svým tvrdým projektilem od modré čáry se o to postaral obránce ONDŘEJ TREJBAL. Nutno podotknout, že brankář Vomáčka měl situaci značně ztíženou hned několika clonícími hráči. Bez asistence.

12:09
    Málokdy vídaná situace. Mladíci Mountfieldu odehráli více než minutu v obranném pásmu Pardubic, přestože hrají v oslabení. Nejednalo se navíc o žádné držení gumy v rohu kluziště, ale o pohlednou kombinaci!

10:51
    Za podražení je vyloučen hradecký Kynčl.

08:34
    Za krosček vyloučen pardubický Martínek.

07:02
    V přečíslení dva na jednoho ujeli domácí a po přihrávce Matouše zakončoval pouze nad Jánského branku Pavlík.

05:26
    Za sekání vyloučen hradecký Pažourek.

02:18
    V hostující brance dochází ke střídání brankářů. Milana Kloučka nahrazuje Jan Jánský.

02:18
    Mountfield navyšuje své vedení! Hosté z Pardubic jakoby zůstali myšlenkami ještě v kabině a Lvi toho dokonale využívají. Střelou z kruhu se prosazuje KRYŠTOF PAŽOUREK. Asistence: Jaroslav Dvořák.

01:25
    Hradečtí mladíci vstupují do východočeského derby výborně. Martin Hejna předložil kotouč mezi kruhy najíždějícímu FILIPU MONÍKOVI, který střelou pod vyrážečku Kloučka otevírá brankový účet zápasu. Asistence: Martin Hejna.

Radek Kozel

Branky a nahrávky: 2. F. Moník (Hejna), 3. Pažourek (Dvořák), 21. Hidveghy (Pavlík), 22. Šalda (D. Matouš), 32. Matějček, 32. Hašek (Šalda), 32. Štohanzl (F. Moník), 43. Hašek (Pohl, Štohanzl) – 15. Trejbal, 27. Martínek (Machač), 46. Boček (Bureš)

Mountfield HK: Vomáčka (Bartozel) – Muška, Brádler, Gaspar, Pohl, Hroudný, Kynčl, Šalda – Hašek, D. Matouš, Mašín, Matějček "C", Pažourek, Jirásek, Dvořák, Štohanzl, F. Moník, Hejna, Maršík, Hidveghy, Pavlík.
    HC Dynamo Pardubice: Klouček (3.–32. Jánský) – Rudy, Trejbal, Žouželka, Boček "C", Mert, Bureš, Matýs – Martínek, Pochobradský, Machač, Paliesek, Roubal, Petrus, Kubišta, Šeliga.

Rozhodčí: Barek – Kleprlík, Urubčík.