Sparta – Vítkovice 5:0 (kon.) | Chomutov – Pardubice 4:1 (kon.) | Mladá Boleslav – Olomouc 3:0 (kon.)
HC Sparta Praha
5:0 (2:0, 1:0, 2:0)
HC Vítkovice Ridera
Středa 23.12.2015, 17:20 • O2 arena • Tipsport extraliga • 29. kolo

57:27
    A vzápětí je tu další faul hostů. Dvě minuty pro Koloucha za vysokou hůl.

57:02
    Hostující Tomi dostává dvě minuty za hákování.

44:13
    Navíc je vyloučen Švrček, který dostává dvě minuty za nedovolené bránění.

38:22
    Za podražení Netíka je vyloučen hostující Sloboda.

29:50
    Domácí hráli v šesti. Trest za příliš mnoho hráčů na ledě odpyká Přibyl.

20:57
    Buchtele zasáhl u mantinelu hokejkou Kudělku do obličeje a je vyloučen na dvě minuty za vysokou hůl.

05:52
    Příliš dlouho hra domácích v přesilovce netrvala. Dvě minuty za nedovolené bránění inkasuje Čajkovský.

05:44
    Čerešňák zastavil v šanci rozjetého Přibyla a bude vyloučen. Dvě minuty za hákování a hosté se budou bránit.

Robin Mana

Branky a nahrávky: 7. Hrbas (Mikuš, Pech), 15. Dragoun (TS), 37. Přibyl (Forman, Buchtele), 50. Forman (Přibyl, Polášek), 60. Kumstát (Pech, Procházka)

HC Sparta Praha: Pöpperle – Švrček, Čajkovský, Eminger, Polášek, Hrbas, Mikuš, Kalina – Forman, Přibyl, Buchtele (A) – Hamilton, Klimek, Sabolič – Procházka, Pech, Kumstát (A) – Netík (C), Dragoun, Kudrna
    HC Vítkovice Ridera: Dolejš – Pastor, Štencel, Čerešňák, Kovář, Sloboda (A), Klok, Kudělka – Tomi, Káňa, Němec, Jáchym, Zdráhal, Húževka (A), Strapáč, Kucsera, Balán, Kolouch, Burger (C), Hovorka

Rozhodčí: Pešina, Horák – Jelínek, Pešek