Vladivostok – Magnitogorsk 2:0 (kon.) | Chabarovsk – Ufa 5:4 (po pr.) | Novokuzněck – Čeljabinsk 2:3 (kon.)
Novosibirsk – Nižněkamsk 2:1 (kon.) | Čerepovec – Soči 3:2 (1:0 po s.n.) | N.Novgorod – Kazaň 3:2 (3:1 po s.n.)
Viťaz – Petrohrad 2:4 (kon.) | CSKA Moskva – Jaroslavl 4:0 (kon.) | HC Slovan – Jokerit 4:2 (kon.)
Minsk – Toljatti 2:3 (2:3 po s.n.) | Riga – Záhřeb 2:5 (kon.)
Amur Chabarovsk
5:4 (1:1, 3:2, 0:1 - 1:0)
Salavat Julajev Ufa
Středa 06.01.2016, 08:30 • Platinum Arena Zolotoj • KHL

Dnešní utkání je u konce! Amur Chabarovsk podal v zápase se Salavatem Julajev Ufa velmi dobrý výkon, a nakonec si odnáší bonusový bod za výhru 5:4 v prodloužení!

První třetina dnešního utkání nabídla velmi vyrovnaný hokej! Do utkání vstoupila lépe favorizovaná Ufa, které se podařilo dostat do vedení již v osmé minutě, kdy se trefil Nikolaj Prochorkin. Ve druhé polovině první třetiny se však dařilo lépe Amuru, který srovnal šest minut před sirénou. Autorem branky byl Niclas Bergfors, který dorazil kotouč před Svedbergem!

Hned na začátku druhé třetiny se domácí dokázali dostat do vedení zásluhou šťastné branky Niclase Bergforse! Salavat však zanedlouhou přispěchal s odpovědí, když se prosadil Nikolaj Prcohorkin! Divoký průběh dnešního utkání pokračoval, a ve 35. minutě se prosadil Rinat Ibragimov, který svůj tým poslal zpět do vedení. V závěru se navíc ještě trefil Jan Kolář, a domácí vedli o dvě branky! Za hosty však v poslední minutě snížil Teemu Hartikainen!

Hned na začátku třetí třetiny srovnal Nikolaj Prochorkin, pro kterého to byla třetí branka v zápase! Na další branku jsme si museli počkat až do prodloužení, ve kterém rozhodl o domácí výhře Vladislav Ušenin!

ČESKOSLOVENSKÁ STOPA
    Jan Kolář (CHA) – 1+1, 5 střel, TOI – 22:42
    Tomáš Zohorna (CHA) – 0+2, 3 střely, TOI – 19:26

To je z mé strany vše, a u dalšího textového přenosu se těším brzy nashledanou! (11:14:06)

Vladislav UŠENIN - 5:4

64:38
    Chabarovsk právě vstřelil branku!
    V samotném závěru prodloužení se domácí Amur prosazuje, a rozhoduje o svém dnešním vítězství! Od modré čáry nahodil kotouč na pravou stranu Aliu, kam si najel Jan Kolář. Českému obránci se zakončení nepovedlo, nicméně následně se kotouče zmocnil VLADISLAV UŠENIN, který poslal puk do odkryté branky! Asistence: Jan Kolář, Akim Aliu.

63:31
    Do velké šance se hnal hostující Nesterov, nicméně o toho se velmi dobře postaral obránce Čerepanov!

62:29
    Aki Aliu počkal za vlastní brankou až jeho spoluhráči dostřídají, a pak se vydal do útoku. Postup kanadského obránce však zastavil ve středním pásmu Makarov.

61:42
    Niclas Bergfors se pokoušel na modré čáře přenést hru na pravou stranu pro Tomáše Zohornu, nicméně jeho přihrávka byla zablokovaná!

61:17
    Do další šance hostujícího celku se hnal Chlystov, který však mířil nepřesně, a Chabarovsk otáčí hru!

60:21
    Do prodloužení vstoupil aktivněji hostující celek. Do útočného pásma najel Derljuk, jehož střela však mířila mimo!

60:01

Hostujícímu celku se podařilo ve třetí třetině srovnat zásluhou branky Nikolaje Prochorkina. Stav se do konce třetiny již nezměnil, tudíž nás čeká pětiminutové prodloužení!

Který z týmů vstřelí první branku v celém prodloužení?

Tipovat můžete do začátku prodloužení.

60:00

59:02
    Hned poté se v útočném pásmu uvolnil Vladislav Ušenin, který vystřelil z otočky. Pozorný Svedberg však jeho střelu lapil!

58:35
    Jevgenij Gračjov vybojoval kotouč na pravé straně, a nabruslil si až před Svedberga. Na poslední chvíli mu však kotouč sjel z hokejky!

57:43
    Domácí celek se mohl dostat do zajímavého protiútoku, nicméně výborným obranným zákrokem se prezentoval Višněvskij.

57:18
    Aktivní Dmitrij Makarov se dokázal uvolnit na hranici levého kruhu, a střelou do horní poloviny branky se pokoušel překvapit Svedberga, ten byl však pozorný!

56:09
    Niclas Bergfors našel na pravé straně volného Dmitrije Tarasova, který si nabruslil před branku Svedberga, avšak švédského brankáře překonat nedokázal!

55:48
    Na druhé straně kluziště se hnal do úniku Alexander Nesterov, který střílel z pravé strany. Jeho pokus však mířil nad branku!

55:14
    Domácí Amur se ještě pokouší rozhodnout dnešní utkání, avšak obrana Salavatu brání opravdu pozorně!

53:51
    Arťjom Černov se hned po svém návratu na led pokoušel dostat do úniku, nicméně o hostujícího hráče se postaral Jan Kolář!

53:19
    Chabarovsk pokračoval v kombinaci v útočném pásmu, a z hranice levého kruhu napřáhl ke střele Vjačeslav Ušenin. Jeho ránu však dokázal zlikvidovat Svedberg!

53:03
    K další střele se dostal Rinat Ibragimov, který tentokrát pálil od modré. Rána ruského orbánce však byla zblokovaná!

52:38
    Na levou stranu dostal přihrávku Rinat Ibragimov, který se opřel do kotouče, avšak jeho dělovka mířila mimo!

51:47
    Vzápětí si zahraje přesilovou hru také domácí celek! Arťjom Černov podrazil ve středovém kruhu Tomáše Zohornu, a míří na trestnou lavici!

51:40
    Ufě se nakonec přesilová hra využít nedokázal, a následně se pokoušel dostat do útočného pásma Linus Omark. Za modrou byl však o něco dříve Enqvist, a je z toho ofsajd!

50:07
    Salavat se dlouho držel v útočném pásmu, nicméně k žádné další nebezpečné střele se hostující celek zatím nedostal!

49:33
    Do velké šance se dostal Sami Lepistö, který pálil od modré. Jeho ránu však dokázal Pečurskij vyrazit!

48:47
    Ufa si zahraje přesilovou hru! Na trestnou lavici míří Vladimir Pervušin, který zasáhl rukavicí Omarka do obličeje!

48:17
    Linus Omark se dostal za brankou ke kotouči, a poslal jej před branku pro Enqvista. Švédský útočník však branku minul!

47:43
    Amur momentálně aktivně kombinuje v útočném pásmu, avšak přes pevnou obranu hostů se nemůže dostat do zakončení!

46:40
    Od modré čáry to teď zkoušel Niclas Bergfors. Jeho ránu však dokázal Svedberg vyrazit!

46:09
    Jan Kolář našel ve středu hřiště Denise Tolpeka, který mohl najíždět do rozhozené hostující obrany. Ruskému útočníkovi se však nepodařilo kotouč zpracovat!

45:21
    Teemu Hartikainen hledal na modré čáře Derljuka, kterému však kotouč sjel z čepele, a do protiútoku mohl jít Železnov. Ruský obránce však své zaváhání dokázal napravit!

44:41
    Ve třetí třetině je zatím daleko aktivnější hostující Ufa, která se pokouší otočit skóre dnešního utkání. Obrana Amuru je však zatím pozorná!

44:09
    Aki Aliu našel mezi kruhy zcela volného Denise Tolpeka, který se opřel do kotouče, avšak jeho tvrdá rána mířila mimo!

43:23
    Domácím ted vůbec nevyšla rozehrávka, a kotouč z hole Čerepanova skončil na zakázaném uvolnění. Hra se stěhuje přes Pečurskije.

42:59
    O další střelu hostujícího celku se postaral Nikolaj Prochorkin, kterého na modré našel Višněvskij. Ruský útočník však čtvrtou branku v dnešním utkání nepřidal!

42:33
    Sami Lepistö nahodil z vlastního pásma kotouč na domácí branku. Pečurskij následně raději přikryl kotouč, a bude se vhazovat v pásmu Amuru!

41:36
    Hostující Ufa pokračuje v aktivní hře, a dostala se opět do kombinace v útočném pásmu. Od modré tvrdě vypálil Nesterov, avšak jeho střelu lapil Pečurskij!

41:04
    Juha Metsola toho má již zřejěm dost, a přenechává své místo Pečurskému!
    Nikolaj PROCHORKIN - 4:4

41:04
    Ufa právě vstřelila branku!
    A Ufa bleskově svou přesilovou hru využívá, a srovnává stav na 4:4! Na levé straně se dostal ke kotouči Dmitrij Makarov, který následně nahodil kotouč před branku, kde jej tečoval NIKOLAJ PROCHORKIN. Hattrick pro tohoto ruského útočníka! Asistence: Dmitrij Makarov, Ivan Višněvskij.

40:46
    A Ufa si hned na začátku třetí třetiny zahraje přesilovou hru! Na trestnou lavici míří Jan Kolář, který u mantinelu podrazil pronikajícího Nikolaj Prochorkina.

40:36
    Do druhé třetiny vstoupil aktivněji hostující celek, který momentálně kombinuje v útočném pásmu!

40:01

Závěrečná třetí třetina začne přibližně v 10:22!

Který z týmů vstřelí první branku ve třetí třetině?

40:00
    Teemu HARTIKAINEN - 4:3

39:26
    To je utkání! Ufě se podařilo ještě do konce třetiny snížit, a bude mít ještě celou třetí třetinu, aby stav srovnala! Za brankou se dostal ke kotouči TEEMU HARTIKAINEN, který si vybruslil před Metsolu, a nakonec jeho střela doskákala do branky! Asistence:
    Jan KOLÁŘ - 4:2

38:55
    Tak to je pro Ufu studená sprcha, neboť v samotném závěru inkasuje počtvrté, a utkání se hostům bude těžko otáčet! Po vyhraném vhazování se kotouč dostal na modrou, kde se nacházel JAN KOLÁŘ. Český obránce nevyslal silnou střelou, nicméně byla dobře umístěná, a Svedberg si tentokrát vybral slabší chvilku! Asistence:

38:51
    Chabarovsk pokračoval v kombinaci v útočném pásmu, a přes Svedbergem se dostal ke střele Niclas Bergfors. Jeho pokus však skončil v náruči Svedberga!

38:18
    Na druhé straně mohl navýšit skóre svého týmu Michail Železnov, nicméně jeho střela z hranice pravého kruhu nemířila přesně!

37:47
    Aktivní Alexander Nesterov dlouho operoval s kotoučem v útočném pásmu. Následně se dostal i do zakončení, avšak Metsola jeho pokus zlikvidoval!

37:14
    Z mezikruží to zkoušel Denis Chlystov, ten byl však tísněn Čerepanovem, a jeho slabá střela branku Metsoly přelétla!

36:33
    O dašlí střelecký pokus svého celku se postaral hostující Teemu Hartikainen, jehož střelu však krajan Metsola pozorně lapil!

35:58
    Salavat se dostal do nebezpečné protiútoku, a přes Čerepanova dokázal vystřelit Denis Chlystov. Pozorný Metsoal si však dokázal poradit!

35:09
    Vjačeslav Ušenin si nabruslil za branku Salavatu, a následnou přihrávkou hledal před Svedbergem svého bratra. Toho našel, avšak jeho střela byla zablokovaná!
    Rinat IBRAGIMOV - 3:2

34:26
    Amur se dostává opět do vedení, a v závěru třetí třetiny vede 3:2! Jevgenij Gračjov se dostal ke kotouči na pravé straně, kde kotouč ztratil Sami Lepistö. Ruský útočník následnou přihrávkou našel na levé straně RINATA IBRAGIMOVA, který střelou na přední tyč překvapil Svedberga! Asistence: Jevgenij Gračjov.

33:56
    Roman Derljuk si ve středním pásmu přihrál kotouč rukou, což neuniklo pozornosti rozhodčích, a hra je přerušena!

33:21
    Čtvrtá formace Salavatu hodně dobře napadala v útočném pásmu, a vše skončilo střelou obránce Ivana Višněvského. Ránu ruského obránce však srazil do ochranné sítě Juha Metsola!

32:41
    Na druhé straně se hnal do šance Nikolaj Prochorkin, který měl na dosah svou třetí branku. Proti byl však Juha Metsola, který jeho střelu pěkným zákrokem vyrazil!

32:11
    Akim Aliu si počkal na modré čáře, kam dostal přihrávku od Čerepanova. Kanadský obránce vystřelil přesně v moment, kdy vypršel trest Samiho Lepistöho. Jeho ránu však Svedberg lapil!

31:31
    Teď však přišla velká šance domácích! Rinat Ibragimov si nabruslil do pravého rohu, a následně poslal před branku nepříjemnou přihrávku, kterou ještě tečoval Vladislav Ušenin. Svedberg však dokázal zasáhnout!

31:06
    Na led se dostala první přesilovková formace Amuru, nicméně ani té se nepodařilo usadit v útočném pásmu, a Ufa vyhazuje!

30:26
    Ve vlastním oslabení se pokoušel zahrozit Teemu Hartikainen, který si nabruslil do útočného pásma po levé straně, a nepříjemnou střelou prověřil Metsolu!

30:01
    Plány hostujícího týmu teď však překazil Sami Lepistö, který dostává dvouminutový trest, a oslabuje svůj tým! Finský obránce ve středním pásmu nedovoleně bránil Pervušina.

29:36
    V posledních minutách pomalu převzala iniciativu hry hostující Ufa, která svého soupeře přehrává, a žene se za třetí brankou!

29:14
    Hostující celek kombinoval v útočném pásmu, poté se však rozhodl pro hodně riskantní přihrávku Chlystov napříč pásmem, a kotouče se zmocnil domácí Dedunov.

28:03
    Salavat mířil do zajímavého protiútoku po chybě domácího týmu v kombinaci. Postup hostujících hráčů však zastavil ofsajd!

27:31
    Na modré čáře dostal prostor obránce Akim Aliu, jehož střelu zápěstí však zblokoval Sami Lepistö, a kotouč skončil v rohu!

27:11
    Amur se pokoušel velmi rychle odpověděl, a tlačil se před Niklase Svedberga. Pozorná domácí obrana však svému soupeři žádnou střelu nedovolila!
    Nikolaj PROCHORKIN - 2:2

26:16
    A hostující celek nakonec přesilovou hru využívá, a srovnává na 2:2! Na pravé straně se dokázal uvolnit Teemu Hartikainen, který si nabruslil před Metsolu, avšak zakončit se mu nepodařilo, a kotouč se doklouzal na hokejku NIKOLAJE PROCHORKINA, na jehož pohotovou střelu byl Metsoal krátký! Asistence: Teemu Hartikainen.

25:43
    Jan Kolář nedostatečně bránil na modré Prochorkina, který se dostal do útočného pásma, a Ufa kombinuje!

25:13
    Teď si však přesilovou hru zahraje hostující Ufa! Na trestnou lavici míří Rinat Ibragimov, který nedovoleně bránil Linuse Omarka, a dostává dvouminutový trest!

24:23
    Teď však mohla hostující Ufa srovnat stav! Z levé strany vypálil Nesterov, jehož nepřesná střela se od mantinelu odrazila před branku, a zakončoval Černov. Metsola se však velmi rychle přesunul, a kotouč lapil!

23:37
    Amur navyšuje svůj tlak, a svého soupeře zatím ve druhé třetině k ničemu nepouští. K další střele se dostal Gračjov, jehož pokus však skončil v ochranné síti!

23:18
    Do další velké šance se řítil Michail Železnov, jehož pokus však dokázal Svedberg lapit! Domácí Amur však pokračuje v kombinaci v útočném pásmu!

22:51
    Chabarovsk však pokračoval ve velkém tlaku v útočném pásmu, a před brankou zakončoval Bjavalcev. Jeho střelu Svedberg vyrazil přímo do jízdy pro Alia, jehož tvrdá rána byla zblokovaná do ochranné sítě!

22:29
    Vladislav Ušenin se tentokrát dostal ke kotouči po velké chybě obrany Ufy. Talentovaný ruský útočník se však ke střele nakonec nedostal!

21:49
    Vjačeslav Ušenin se dokázal uvolnit v rohu kluziště, a následnou přihrávkou hledal před brankou najetého bratra Vladislava, ten se však ke střele nedostal.

21:11
    Hostující Salavat byl hned po brance velmi velmi aktivní v útočném pásmu, avšak do zakončení se nedostal.

20:37
    Celou situaci ještě rozhodčí konzultovali s videorozhodčím, avšak po dlouhé konzultaci se rozhodli branku uznat!
    Niclas BERGFORS - 2:1

20:37
    Tak to je povedený vstup domácího celku do třetiny! Tomáš Zohorna si vybruslil na hranici pravého kruhu, a následně poslal kotouč pod sebe pro Dmitrije Tarasova, jehož následná přihrávka směřovala před branku pro NICLASE BERGFORSE. Švédský útočník se dokázal i s trochou štěstí dopravit kotouč do sítě! Asistence: Dmitrij Tarasov, Tomáš Zohorna.

20:23
    Amur ještě pokračuje ve druhé třetině v krátké přesilové hře, a hned na začátku třetiny se usazuje v útočném pásmu!

20:01

Druhá třetina začne přibližně v 9:22!

Který z týmů vstřelí první branku ve druhé třetině?

20:00

18:58
    Hodně kuriózní vyloučení! Gončarov nejdříve za brankou sundal u mantinelu Dedunova, avšak následně sebral hokejku Svedberga, a hrál s oběma, což pochopitelně nesmí, a odchízí na trestnou lavici!

18:41
    Na druhé straně odvedl dobrou práci Michail Železnov, který se dokázal uvolnit za brankou, a posílal kotouč před branku. Obrana Ufy však těžkou situaci zvládla!

18:12
    Teď mířil do jednoho z protiútoku Teemu Hartikainen, který najížděl do pásma po praév straně. Jeho následná přihrávka před branku však Majorova nenašla!

17:56
    Salavat hraje v posledních minutách hlavně ve svém pásmu, a pokouší se kontrolovat hru. Amur však skvěle brání!

16:46
    Akim Aliu dostal zajímavou přihrávku na hranici pravého kruhu, a napřáhl ke střele. Dělovka kanadského obránce však nakonec skončila v ochranné síti!

15:53
    Na druhou stranu se velmi rychle přesunul Teemu Hartikainen, který uvolnil prostor pro Nesterova, jehož ránu z ostrého úhlu však Metsolu nepřekvapila!

15:31
    První útočná formace domácího celku se pokoušel usadit v útočném pásmu, to se však nepovedlo, a Zohorna o kotouč přišel.

14:43
    Hostující celek se po delší době dokázal usadit v útočném pásmu. Kombinace Salavatu však k zakončení nevedla.
    Niclas BERGFORS - 1:1

13:49
    A Amur přesilovou hru nakonec využívá! Chabarovsk se dokázal udržet v útočném pásmu, a od modré poslal přihrávku před branku Čerepanov. Následně před Svedbergem dorážela dvojice domácích hráčů. Nakonec dokázal dostat kotouč do sítě NICLAS BERGFORS! Asistence: Tomáš Zohorna.

13:42
    Na útočné modré chyboval kanadský bek Aliu, a Salavat se rázem dostal do protiútoku. Střela Hartikainena však v brance neskončila!

13:17
    Chabarovsk vyhrál vhazování, a usadil se v útočném pásmu. Z hranice pravého kruhu to zkoušel Tomáš Zohorna, jehož pokus však Svedberg lapil svou lapačkou!

13:02
    Amur velmi sympaticky kombinoval v útočném pásmu, a vše zakončila tvrdá střela Rinata Ibragimova od modré čáry. Svedberg si však s tímto pokusem poradil!

12:20
    Hodně kuriózní siutace nastala za brankou Salavatu! Zohorna pospíchal za kotoučem, nicméně Svedberg jej ukryl pod svou lapačku, a dostává dvě minuty! Trest odpyká Linus Omark!

11:53
    V samotném závěru přesilovky se ještě domácí celek dokázal usadit v útočném pásmu, avšak následně nepřesná přihrávka Zohorny Amur z pásma vyhnala!

11:06
    Domácímu celku se však zatím úvodní přesilová hra v dnešním utkání příliš nedaří. Ufa skvěle brání střední pásmo, a již dvakrát vyhodila kotouč až k domácí brance.

10:33
    Úvodní ránu domácího celku vyslal od modré obránce Čerepanov, jehož přízemní pokus však dokázal Svedberg v pohodě vyrazit!

10:03
    Domácí Amur si zahraje přesilovou hru! Alexander Loginov nedovoleně bránil na levé straně Ušenina, a míří na trestnou lavici!

09:51
    Velkou příležitost měl teď domácí Vjačeslav Ušenin, kterému se podařilo dostat mezi kruhy k odraženému kotouči. Jeho střelu však zablokovala obrana Ufy!

08:50
    U střídačky Amuru se kočkovali Tolpeko s Gončarovem. K bitce nedošlo, i tak však raději rozhodčí oba posílají na trestnou lavici!

08:29
    Po delší době musel předvést své umění také Svedberg. Denis Chlystov předvedl pěknou akci, a nakonec i vystřelil z ostrého úhlu. Jeho pokus však švédský brankář pokryl!

07:59
    Amuru vstup do dnešního utkání vůbec nevyšel, a napravit to mohl Dedunov, který dostal přihrávku na modrou. Ruský útočník však nedokázal kotouč zpracovat!
    Nikolaj PROCHORKIN - 0:1

07:07
    Přesilovka hostujícího celku nakonec končí gólem! Z levého rohu vyjel Dmitrij Makarov, který následné nahodil kotouč před branku, ten tečoval Hartikainen, avšak Metsola dokázal zasáhnout! Na brankovišti byl však důrazný NIKOLAJ PROCHORKIN, který dokázal dotlačit kotouč do sítě! Asistence: Teemu Hartikainen.

06:51
    V samotném závěru domácí přesilové hry se ještě dostal ke střele Višněvskij, nicméně jeho střela mířila mimo!

06:16
    Hostující Ufa se opět velmi jednoduše dokázala dostat do útočného pásma. Vše zakončila střela od modré, kterou vyslal Sami Lepistö. Jeho krajan v brance Amuru byl však připraven!

05:36
    Salavat hodně sympaticky kombinoval v útočném pásmu, a z hranice levého kruhu pohotově vypálil Grigorenko, nicméně pozorný Metsola si dokázal se skákavým kotoučem poradit!

05:16
    Hlavní rozhodčí poprvé v tomto zápase vylučují! Za trestnou lavici míří domácí Rinat Ibragimov, který zasáhl holí do obličeje Alexandera Nesterova.

04:33
    Ufa je v poslední fázi hry daleko aktivnějši, což se potvrdilo i teď. Na modré natáhl ke střele Derljuk, nicméně kotouč se mu postavil, a ruský obránce ohrozil pouze ochrannou sít!

03:53
    Tentokrát si udělal v pásmu Amuru prostor čtvrtý útok, a i ten se dokázal dostat do kombinaci. Maxim Majorov předvedl dobrý přehled, když křížnou přihrávkou hledal Hartikainena. Finský útočník byl však obsazený!

03:13
    Na druhí polovině kluziště měla velkou šanci hostující Ufa! Igor Grigorenko se dostal uvolnit v pravém rohu, a přesnou přihrávkou našel Linuse Omarka, jehož pohotovou střelu však zlikvidoval Metsola!

02:46
    Tomáš Zohorna si zajel za branku Salavatu, a následnou překvapivou přihrávkou hledal před svatyní švédského brankáře Tarasova, ten však přihrávku příliš nečekal!

02:16
    Teď se lehce probudil také domácí Chabarovsk, který se po dobré předávce kotouč dokázal usadit v útočném pásmu.

01:33
    Obránce Alexander Loginov se pokoušel rozehrát z vlastní třetiny. Jeho dlouhá přihrávka byla tečována ve středním pásmu jedním z domácích hráčů, a kotouč skončil v hledišti.

01:05
    Ufa vstoupila do dnešního zápasu velmi aktivní, a zatím svým dobrým pohybem ovládá hru. Domácí Tygři se zatím nemohou dostat ke kotouči.

00:14
    Úvodní vhazování vyznělo lépe pro hostující celek, který se hned dostal do kombinace v útočné třetině. K ostré střele se dostal Enqvist, nicméně mířil mimo.

00:01

Amur Chabarovsk: Pečurskij (Metsola) – Aliu (A), Čerepanov, Stalnov, Zub, Aťjušov (C), Ibragimov, Kolář – Zohorna, Tarasov, Bergfors – Dedunov, Gračjov (A), Litovčenko – Tolpeko, Vj.Ušenin, Vl.Ušenin – Pervušin, Bjavalcev, Železnov

Rozhodčí: Bělov, Gašilov – Nazarov, Sivov.

Který z týmů vstřelí první branku v první třetině?

SALAVAT JULAJEV UFA

To Salavat Julajev je na tom podstatně lépe, ve Východní konferenci se totiž nachází na solidním čtvrtém místě. Ufští navíc drží sérii tří výher v řadě, když si postupně poradili po prodloužení s Petrohradem a v základní hrací době s Viťazem a Vladivostokem. Baškorostánský celek tak půjde do dnešního duelu v roli jednoznačného favorita.

AMUR CHABAROVSK

Tygrům se ani v letošní sezóně příliš nedaří, chabarovskému celku patří ve Východní konferenci až dvanáctá příčka s dvanáctibodovou ztrátou na pozice zajišťující postup do play-off. V posledních třech zápasech navíc Amur dokázal vstřelit jednu jedinou branku, a to do sítě slabého Togliatti. Proti Kazani a Magnitogorsku prohrál Chabarovsk shodně 0:1.

Hezké ráno všem příznivcům Kontinentální hokejové ligy, jejíž program dnes začíná už v osm hodin ráno na Dálném východě. My se zde společně zaměříme na duel, v němž Amur Chabarovsk přivítá od 8:30 favorizovaný celek Salavat Julajev Ufa. Přeji příjemný sportovní zážitek.

Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 08:00.

Jan Havlovic

Branky a nahrávky: 14. Bergfors (Zohorna), 21. Bergfors (Tarasov, Zohorna), 35. Ibragimov (Gračjov), 39. Kolář, 65. Vladislav Ušenin (Kolář, Aliu) – 8. Prochorkin (Hartikainen), 27. Prochorkin (Hartikainen), 40. Hartikainen, 42. Prochorkin (Makarov, Višněvskij)

Amur Chabarovsk: Metsola (od 41.Pečurskij) – Aliu (A), Čerepanov, Stalnov, Zub, Aťjušov (C), Ibragimov, Kolář – Zohorna, Tarasov, Bergfors – Dedunov, Gračjov (A), Litovčenko – Tolpeko, Vj.Ušenin, Vl.Ušenin – Pervušin, Bjavalcev, Železnov
    Salavat Julajev Ufa: Svedberg (Sochackij) – Lepistö, Loginov, Višněvskij, Gončarov, Derljuk, Arzamascev, Culjgin – Omark, Enqvist, Grigorenko (C) – Chlystov, Makarov, Saprjkin – Niesterov, Soin (A), Černov – Majorov, Prchorkin, Vorobjov – Hartikainen

Rozhodčí: Bělov, Gašilov – Nazarov, Sivov