Fiorentina – Turín 2:0 (kon.) | Sassuolo – Bologna 0:2 (kon.) | Inter – Carpi FC 1:1 (kon.)
Lazio – Chievo 4:1 (kon.) | Hellas Verona – Janov 1:1 (kon.) | Sampdoria – Neapol 2:4 (kon.)
Palermo – Udinese 4:1 (kon.) | Juventus – AS Řím 1:0 (kon.)
UC Sampdoria
2:4 (1:2)
SSC Neapol
Neděle 24.01.2016, 15:00 • Stadio Comunale Luigi Ferraris • Italská Serie A • 21. kolo

Držení míče: 43 % : 57 %.
    Střely na branku: 4:9. Střely mimo: 2:10. Rohy: 7:3. Ofsajdy: 4:2. Fauly: 14:12. (16:57:27)

Máme za sebou dnešní utkání. V něm byli lepší hosté a zaslouženě si odvážejí tři body. Domácí tým nepředvedl vůbec špatný výkon, hlavně tedy v druhé půli, kdy určitě hostujícím hráčů trochu naskočily vrásky. Zápas taky dost ovlivnila zbytečná červená karta domácího Cassaniho. Rozhodl v 79. minutě střídající Mertens, který skóroval po dobré individuální akci a přidal tak pojistku. To je dnes ode mne vše, přeji příjemný zbytek nedělního dne.

90+4

90+4
    Bago jak na tréninku, tento zápas již brzy skončí.

90+3
    Hostující fanoušci již oslavují výhru svého týmu, ten kombinuje na vlastní polovině.

90+2
    Neapol stále u míče a na útočné polovině. Uvidíme, jestli hráči přidají i pátou branku.

90+1
    Hlavní rozhodčí nastavuje čtyři minuty nad rámec hracího času. Neapol kombinuje před vápnem Sampdorie.

90
    Hraje se poslední minuta základní hrací doby. Uvidíme, kolik hlavní rozhodčí nastaví. U míče jsou hráči Sampdorie.

88
    Mertens se teď ještě pokoušel vylepšit situaci ve vápně přihrávkou na volného hráče, ten byl však zablokován.

87
    Jeden z hráčů Neapole se nyní nacházel v ofsajdu.

86
    Máme před sebou posledních pět minut utkání a hosté již nikam nespěchají. Chytře kombinují ve středu hřiště.

85
    Málem byla na světě pátá branka Neapole. Viviano byl však proti a skvělým zákrokem střelu vyrazil.

84
    Střídání v týmu SSC Neapol: ze hřiště odchází José María Callejón, přichází Omar El Kaddouri.

82
    Hosté jasně ovládají v tomto momentu utkání a útočí.

80
    Střídání v týmu UC Sampdoria: ze hřiště odchází Carlos Joaquín Correa, přichází Dávid Ivan.
    79. Dries MERTENS - 2:4

79
    Neapol právě vstřelila branku!
    Tak to byla opravdu lahůdka v podání střídajícího DRIESE MERTENSE. Ten se pěkně uvolnil a přesnou střelou k tyči skóruje.
    79. Velká šance Higuaína, který minul prázdnou branku

79
    Higuaín dostal skvělý pas a šel sám na branku. brankáře skvěle obešel, ale minul prázdnou branku!

Kateřina Kovářová

Branky: 45. C. J. Correa (Carbonero), 73. Éder (R. Álvarez) – 9. Higuaín, 18. L. Insigne (pen.), 60. Hamšík (L. Insigne), 79. D. Mertens (Callejón)

Karty:   27. Cassani (SMD), 40. Fernando (SMD) – 13. Jorginho (NEA), 45+1. Allan (NEA)   59. Cassani (SMD)

UC Sampdoria: Viviano – Cassani, N. Moisander, E. Zukanović, Regini – Carbonero, Fernando, É. Barreto (55. R. Álvarez) – Éder (C), Cassano (65. Bonazzoli), C. J. Correa (80. Ivan).
    Náhradníci: Puggioni, Brignoli – Alejandro Rodríguez, Bonazzoli, Pereira, Palombo, Muriel, Krstičić, Silvestre, Ivan, R. Álvarez.

SSC Neapol: Reina – Hysaj, Albiol, Koulibaly, Ghoulam – Allan, Jorginho, Hamšík (C) – Callejón (84. El Kaddouri), Higuaín, L. Insigne (75. D. Mertens).
    Náhradníci: Rafael Cabral, Gabriel – Strinić, Valdifiori, Ch. Maggio, D. Mertens, David López, Chiricheş, Gabbiadini, El Kaddouri, Chalobah, Luperto.

Rozhodčí: Orsato – Barbirati, Marzaloni