Montreal – Buffalo 2:4 (kon.) | Tampa – Detroit 3:1 (kon.) | Calgary – Carolina 4:1 (kon.)
Montreal Canadiens
2:4 (0:1, 2:0, 0:3)
Buffalo Sabres
Čtvrtek 04.02.2016, 01:05 • Bell Centre, Montreal • NHL

Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 01:00.

Dnes budeme od jedné hodiny ranní sledovat utkání celků, které se svými výkony nejsou úplně spokojení. Montreal přivítá na svém ledě Buffalo a půjde o sobuoj celků, které nepostoupují do play-off. Začínáme pár minutek po jedné.

Montreal Canadiens padá stále více dolů a dolů. Canadiens aktuálně na play-off ztrácí pět bodů, což je dost bodů, ještě při formě tohoto celku a formě ostatních. Svěřenci trenéra Therriena v posledních pěti zápasech dokázali porazit jen trápící se Toronto, které udolali až v nastavení. Šušká se, že je všechno způsobení absencí brankáře Careyho Price, jenž nehraje už delší dobu.
    John Scott žije svůj sen!

Buffalo Sabres zažívá lepší časy než minulé sezóny a pomalou koncepcí by se mohlo dostat až do play-off. Letos se to ovšem ještě nestane. Sabres jsou sice na předposlední pozici své konference, ale v utkáních nepředvádějí vůbec špatný hokej. Před pauzou na dovednostní soutěže zdolali Ottawu 3:2. Nejproduktivnějším hráčem je ten nejdražší, Ryan O'Reilly nasbíral již 40 bodů, což se od něj dalo čekat. Produktivní je i nováček Jack Eichel.

Poslední vzájemné střetnutí

Naposledy se oba celky utkaly na konci října, tedy v době, kdy se Montrealu náramně dařilo a porážel jednoho soupeře za druhým. Sabres na domácím ledě nedokázali této lavině zabránit a museli smutnit potupné porážky.

Buffalo Sabres 2:7 Montreal Canadiens
    25. Moulson (Reinhart, Franson), 32. O'Reilly (Franson) – 15. Weise (Subban, Fleischmann), 21. Gallagher (Plekanec, Subban), 34. Mitchell (Subban, Markov), 39. Markov (Plekanec), 41. Gallagher (Pacioretty, Markov), 52. Pacioretty (Markov, Plekanec), 56. Weise (Markov, Desharnais)

Československá stopa v utkání

Tomáš Plekanec (MTL) – 51 zápasů, 9+25
    Tomáš Fleischmann (MTL) – 49 zápasů, 9+9

Pravděpodobné sestavy

Montreal: Scrivens (Condon) – Subban, Markov, Petry, Beaulieu, Gilbert, Barberio – Gallagher, Plekanec, Galchenyuk – Weise, Desharnais, Pacioretty – Smith-Pelly, Eller, Fleischmann – Flynn, Mitchell, Lessio

Buffalo: Lehner (Johnson) – Ristolainen, Gorges, Bogosian, Pysyk, McCabe, Franson – Reinhart, O'Reilly, McGinn – Girgensons, Eichel, Foligno – Gionta, Larsson, Kane – Deslauriers, Legwand, Moulson

Montreal Canadiens: Scrivens (Condon) – Subban, Markov, Petry, Beaulieu, Gilbert, Barberio – Gallagher, Plekanec, Galchenyuk – Weise, Desharnais, Pacioretty – Smith-Pelly, Eller, Fleischmann – Flynn, Mitchell, Lessio

Buffalo Sabres: Lehner (Johnson) – Ristolainen, Gorges, Bogosian, Pysyk, McCabe, Franson – Reinhart, O'Reilly, McGinn – Girgensons, Eichel, Foligno – Gionta, Larsson, Kane – Deslauriers, Legwand, Moulson

Rozhodčí: Pollock, O’Halloran – Miller, Murchison.

Který z týmů vstřelí první branku v první třetině?

Rozbruslení domácího celku

Krásné ráno všem fanouškům nejlepší hokejové soutěže na světě. Za pár minut se proti sobě v Bell Centre postaví domácí Montreal a hosté z Buffala.

Na led zaplněné arény vjíždějí hokejisté obou celků. Start utkání je za dveřmi. Těšme se na toto zajímavé utkání!

Z úst mladé zpěvačky zazní hymny Ameriky a Kanady. Poté startu utkání nic nebrání.

00:01

00:05
    Úvodní buly úspěšná pro domácí hokejisty, jenž nastupují v typických červenomodrých dresech.

00:44
    Naopak první útok Buffala nebyl přesný a skončil jen na zakázaném uvolnění. Vhazovat se bude před Lehnerem.

00:58
    Robin Lehner musel řešit první pokus. Střelu od modré čáry ještě nebezpečně tečoval Brendan Gallagher. Hostující brankář zareagoval včas.

01:06
    Buffalu se zatím nedaří dostat se do tempa a po dalším jejich vyhození následuje odpískání druhého zakázaného uvolnění.

01:46
    Montreal nyní kombinuje ve vlastní třetině a směrem dopředu se zatím moc nedere. Až na tu jednu střelu Brendana Gallaghera.

01:59
    Aby toho nebylo málo, první zakázané uvolnění se píská také domácím hokejistům. Vhazovat se bude před Condonem.

02:27
    Zach Bogosian zkoušel projít skrz bránící hráče Canadiens, ale to se mu nakonec nepovedlo, a tak puk jen nahodil.

02:49
    Po levé straně zaútočil Jack Eichel. Ten se dlouho připravoval na střelu, až mu byl puk odebrán.

03:27
    Akci domácích hokejistů zakončoval střelou z levé strany Alex Galchenyuk. Tomu se ale z úhlu nepovedlo Lehnera překvapit.

04:23
    Úvod utkání zatím nemá bůhví jak velké tempo. Ani jeden z celků není moc aktivní a na lepší akce si musíme počkat.

04:51
    Nyní si najel do pásma Tomáš Fleischmann, který z levého kruhu předával puk do středu. Střela Svena Andrighetta byla ovšem slabší.

05:10
    Sabres právě vstřelili branku!
    A z následného útoku jdou do vedení hosté! Zemgus Girgensons byl sice na levé straně atakován, ale i tak dokázal přihrát před branku. Tam stál připravený MARCUS FOLIGNO, kterému se střelou mezi nohy Condona povedlo otevřít skóre! Asistence: Zemgus Girgensons, Cody Franson.
    05:10 Marcus FOLIGNO - 0:1

06:10
    Další nebezpečný útok Sabres. Brian Gionta dával puk na levý kruh najíždějícímu Eichelovi, ale tomu se nepovedlo touš udržet na hokejce.

06:55
    Puk na hokejku dostal obránce Mark Pysyk, který zkoušel razantní střelou prostřelit brankáře Condona. Ten byl ale připravený.

07:39
    Snažení hostí pokračuje. Po přihrávce Eichela si z levé strany až před branku najel Girgensons, kterému se ale nepovedlo ideálně zakončit.

08:24
    Puk za brankou Condona vybojoval Ryan O'Reilly, kterému se ale přihrávkou zpoza branky nepovedlo najít své spoluhráče.

09:00
    Montreal si zahraje svou první početní výhodu. Dvouminutovým trestem bude potrestána hostující lavička za příliš mnoho hráčů na ledě.

09:07
    Buffalu se hned se startem oslabení ovšem daří vyhodit puk až ke Condonovi.

09:46
    Krásná kombinace domácích byla zakončena přihrávkou do mezikruží. Z této pozice pálil Tomáš Plekanec, který ale Lehnera nepřekonal.

10:06
    Následně před hostujícím brankářem český útočník stínil. Lehner jej následně lehce popíchl hokejkou do nohy na znamení, že jej otravuje.

10:44
    Buffalo ale své první oslabení nejspíše přežije. Nyní jeden z hráčů dokázal puk poslat pryč z pásma.

11:32
    Po snažení domácích hokejistů nakonec vypálil z pravého kruhu Lars Eller. Ten ovšem napálil prvního bránícího hráče před ním.

12:08
    Sabres hru klidní kombinací ve vlastní třetině, odkud se budou chtít dostat opět do rychlého útoku.

12:56
    Nebezpečnou střelu na branku Lehnera vyslal Andrej Markov. Jeho střelu si ovšem Lehnerův beton dokázal najít.

14:05
    V posledních sekundách sledujeme opravdu neatraktivní hokej. Jde vidět, že hrají celky, kterým se letos moc nedaří.

14:47
    Po pravé straně ujel mladíček Sam Reinhart, který následně vypálil z kruhu. Mike Condon si ovšem jeho skrytou střelu dokázal najít.

15:03
    Následně dostával Reinhart puk na pravou stranu a přihrávkou zkoušel najít lépe postavené spoluhráče. To se mu nakonec nepovedlo.

15:42
    Další výlet do brankoviště domácího brankáře. Bekhendem se pokoušel zvýšit vedení Johan Larsson, ale ten byl nakonec neúspěšný!

16:02
    Po nahození Evandera Kanea z levé strany musel být brankář Condon připraven i nyní. Propagační pokus domácí brankář ukryl v lapačce.

16:18
    K odraženému puku se dostal domácí útočník Dale Weise. Ten ale svižnou ránou nedokázal stav utkání vyrovnat.

17:35
    Oba celky nyní hodně ztrácejí kotouč, a proto aktuálně nesleduejeme nejkrásnější průběh utkání.

18:12
    Robin Lehner se ovšem musel činit proti střele z pravé strany, kterou se mu nakonec povedlo vyrazit do bezpečí.

18:41
    Poslední sekundy první třetiny se dohrávají za brankou Mikea Condona. Buffalo půjde do kabin nejspíše s jednobrankovým náskokem.

19:11
    Z pravé strany nyní pálil Brian Gionta. Zkušený útočník ovšem nedokázal svůj pokus dostat za záda domácího brankáře.

19:41
    Do brankoviště se nyní prodíral jeden z domácích, kterému se ale nakonec nepovedlo zakončit. Puk mu byl odebrán.

20:00

Který z týmů vstřelí první branku ve druhé třetině?

První, nepříliš atraktivní třetina končí. Do vedení šli již v šesté minutě hokejisté Buffala. Po přesné přihrávce Zemguse Girgensona před branku dokázal skórovat Marcus Foligno. Nějaké větší šance ovšem k vidění nebyli a do druhé třetiny jdeme za stavu 0:1.

Střely na branku: 12:11

20:01

20:09
    Do prvního útoku se prodral Max Pacioretty, který hned po přejetí modré čáry pálil, ale branku se mu nepovedlo ohrozit.

20:31
    Poprvé ve druhé třetině se puku dotkl také Mike Condon. Ten jej přikryl poté, co se k němu černé guma dostala.

21:16
    Jack Eichel se ujal puku a byl ve skvělé střelecké pozici. On se ovšem rozhodl pro přihrávku na Foligna, která byla ale nepřesná.

22:11
    Montreal si zahraje druhou přesilovku. Hákováním se před brankou provinil hostující Johan Larsson.

22:32
    Velký tlak před brankou Lehnera. Ten zneškodnil střelu z jedné strany, následně i ze druhé a poté o dorážku. Puk se sice objevil za jeho zády, ale branka platit nebude.

22:52
    Markov si se Subbanem dvakrát vyměnil puk a následně vypálil. Jeho dělovka byla Lehnerem vyražena zpět na hokejky domácích.

23:11
    Montreal právě vstřelil branku!
    Nyní to už vyšlo, domácí hokejisté vyrovnávají po krásné přesilovkové akci. Max Pacioretty poslal puk z pravého kruhu k levé tyčce. DALE WEISE si tady puk zpracoval a poslal jej do branky! Asistence: Max Pacioretty, P.K. Subban.
    23:11 Dale WEISE - 1:1

24:08
    Šance také pro hosty. Tomáš Plekanec zahákoval Jacka Eichela a dostane za svůj zákrok dvouminutový trest.

24:34
    Od hokejky Rasmuse Ristolainena se puk odrazil před branku kde ovšem nikdo z jeho spoluhráčů nebyl. Puk je mimo útočné pásmo.

25:12
    Následně ve vlastním oslabení ujel Max Pacioretty, který se prodral až do střelecké pozice. Jeho střela ovšem nebyla pro Lehnera nebezpečná.

25:48
    Buffalu následně nevyšla rozehrávka a do protiútoku se hnali domácí. Těm se ale následně nepovedlo akci zakončit.

26:36
    Rychlé úniky na obě strany. Ani jeden z pokusů ovšem nebyl zakončen nějakým pokusem či střelou.

27:35
    Do dobré pozice dostal puk Andrej Markov, který se opřel do puku a zkoušel skórovat. Do jeho rány se ovšem položil Gorges, který obětavě puk zablokoval.

27:56
    Robin Lehner musel hned po buly řešit nebezpečnou střelu z otočky, kterou vyslal Alex Galchenyuk. Ten byl z úhlu neúspěšný.

28:33
    Do zajímavé akce se dostávali hosté. V přečíslení se ovšem nepovedlo ideálně přihrát McGinnovi a bylo tak po celé akci.

29:28
    Jack Eichel se nyní prodral do útoku, kde se pokoušel efektivní kličkou obejít bránící hráče, ale to se mu nepovedlo.

29:44
    Rychlou akci Canadiens zakončoval střelou z prostoru před brankou David Desharnais. Ten branku ale přestřelil a Lehner si posunul branku ramenem.

29:53
    Hned po vhazování se puku ujali domácí a Evander Kane ujížděl sám na Condona. Toho se pokoušel překonat zakončením do forhandu, ale úspěšnějším v tomto souboji byl domácí brankář!

30:28
    Následně se hra po nepřesné akci hostů přerušuje a v polovině třetiny nás čeká další komerční přestávka.

30:40
    Z pravé strany zkoušel pozornost brankáře Lars Eller. Jeho technická rána ovšem branku Lehnera nakonec minula.

30:58
    Opět povedená kombinace Montrealu. Vše bylo zakončeno přihrávkou na Paciorettyho postaveného v mezikruží. Produktivní hráč ovšem nedokázal brankáře překonat.

31:04
    Montreal jde do vedení po krásné individuální akci. ALEX GALCHENYUK zachytil puk po vyhraném vhazování, najel si samostatně před branku a povedeným bekhendem otočil stav utkání! Asistence: Tomáš Plekanec.
    31:04 Alex GALCHENYUK - 2:1

32:10
    Buffalo se bude pokoušet o nápravu. Montreal bude a je ovšem nabuzený a bude chtít i nadále hrát aktivně směrem dopředu.

32:34
    Evander Kane se zkoušel prosadit po levé straně, ale tam se mu nakonec nepovedlo projít přes jednoho z obránců.

32:42
    Před branku se následně dostal kapitán domácích Max Pacioretty. Ten se dostal až do blízkosti brankáře, ale tam nezakončil, protože jeho hokejka byla přidržena.

33:28
    Mike Condon následně potěšil fanoušky zákrokem proti bývalému hráči Montrealu, Joshovi Gorgesovi.

34:06
    Domácí brankář musel předvést další povinný zákrok. Brian Gionta chtěl svým pokusem nejspíše jen vybojovat útočné pásmo.

34:25
    Skrz dva bránící hráče se prodíral mladíček Eichel. Puk skrz ně dostal, ale pro ten si nikdo z hráčů nedojel.

35:02
    Tomáš Fleischmann nabízí hostům přesilovou hru. Jednoho z hráčů zbytečně sekl do ruky.

36:00
    Po dlouhé kombinační hře se do puku nakonec opřel na pravém kruhu Jack Eichel, který příklepem branku nedokázal ohrozit.

36:48
    Buffalu se tato přesilovka moc nedaří. Nyní se hraje spíše ve středním pásmu a hostům se nedaří dostat se do pásma.

37:05
    Tomáš Fleischmann se vrátil do hry a hned mohl o puk obrat bránícího hráče, a vyrazit tak do dobrého protiútoku. To se mu ale nakonec nepovedlo.

37:36
    Puk do pásma zavezl hostující obránce Rasmus Ristolainen, který slabší střelou na brankáře Condona vybojoval útočné pásmo.

38:15
    Buffalo zakládalo akci od své branky, ale jejich přihrávka byla špatná a skončila jen na hokejkách domácích.

38:51
    Subban se ocitl na modré čáře v problémech, a tak puk jen nahodil za branku Lehnera. Montreal tuto třetinu dohraje v poklidu.

39:29
    Anebo taky ne. Rozehrávka kanadského celku nebyla přesná a puk skončil jen na zakázaném uvolnění. Vhazování před Condonem.

39:57
    V závěru třetiny vidíme ještě jedno vyhození na zakázané uvolnění. V této třetině se již nic nestane.

40:00

Který z týmů vstřelí první branku ve třetí třetině?

Druhá třetina znamenala zvrat v utkání. Nejdříve domácí využili přesilovou hru z hokejky Dale Weiseho. Vedení vystřelil domácích po individuální akci Alex Galchenyuk.

Střely na branku: 21:21

Hokejisty Montrealu a Buffala máme zpátky na ledové ploše a třetí třetina dnešního utkání tak může začít. Bude to ta poslední část hry nebo se bude prodlužovat?

40:01

40:11
    Hned první útok této třetiny vedený domácími hokejisty skončil jen na zakázaném uvolnění. Vhazovat se bude před Condonem.

40:25
    Max Pacioretty nahodil puk směrem na branku Lehnera. Puk se odrážel od zadního mantinelu, ale nikdo z domácích se ke střele nedostal.

41:11
    Tomáš Plekanec byl aktivní za brankou, ale tam byla nakonec poslán k zemi. Montreal je ovšem i nadále u puku.

41:55
    Canadiens stále aktivní na puku a zatím hrají hodně dobře. Buffalo se k ničemu nedostává, a o to nejspše domácím jde.

42:26
    Na druhé straně zkoušel zkušený Gionta spíše pozornost brankáře Condona. Ten byl na svém místě a toto nahození lapil.

42:34
    Od modré čáry to zkoušel Cody Franson, ale tomu se branku talentovaného brankáře nepovedlo ohrozit.

43:27
    Max Pacioretty držel puk v útočném pásmu, ale následně se do útoku přeci jen dostávají hokejisté Buffala.

44:14
    Další útok domácích byl pozastaven. Jeden z hráčů přejel do pásma dříve, než tam byl útočící hráč s pukem.

44:38
    Tomáš Plekanec zakončoval svou akci zpoza branky. Puk nahnal do ohně, ale nikdo z hráčů nedoklepl puk do branky.

45:15
    Podobně to zkoušel také P.K. Subban, který od modré čáry posílal do brankoviště puk, ale nikomu se nepovedlo navýšit vedení svého celku.

46:07
    Nebezpečný byl nyní opět ze strany domácích Torrey Mitchell. Ten si udělal místo na levé straně, odkud vyslal svižnou ránu zápěstím. Lehner ale stále drží naděje svého celku.

46:25
    Evander Kane postupoval po levé straněm, ale tam si jej bránící hráči Canadiens pohlídali.

47:00
    Poprvé v této třetině byli hosté aktivní na útočné polovině a hned z toho bude přesilovka. Tom Gilbert podrazil jednoho z hráčů Buffala.

47:34
    A tato přesilovka je celkem rychle využita! Rasmus Ristolainen našel z pravého kruhu volného JAMIEHO MCGINNA u levé tyčky. Z této pozice se mu povedlo puk pohodlně poslat do branky. Asistence: Rasmus Ristolainen, Jack Eichel.
    47:34 Jamie MCGINN - 2:2

48:26
    Následná snaha domácích byla ukončena odpískáním ofsajdového postavení.

48:38
    Do dobré střelecké pozice se dostal Evander Kane. Tomu se ale z pravého kruhu nepovedlo překonat brankáře Condona.

49:26
    Cody Franson rozehrával další akci domácích přihrávkou po pravé straně. Hosté po této přihrávce puk ztratili.

49:39
    A do samostatného úniku se dostal kapitán Max Pacioretty. Ten se hnal sám na brankáře Lehnera, kterého ale nedokázal překonat!
    Varlamov byl zbaven obvinění

50:09
    Tlak Canadiens pokračuje. V dobré pozici byl před brankou kladenský odchovanec Tomáš Plekanec. Ten ale dokázal trefit jen boční síť!

50:48
    Emelin rozjížděl akci svého celku. Pokoušel se před modrou čárou předat puk Andrighettovi, který ale puk nedokázal zachytit.

51:38
    Nebezpečně posílal puk do brankoviště útočník Johan Larsson. Ten přihrával z pravého úhlu, ale Condon si puk pohlídal.

51:46
    Podruhé to ale tomuto švédskému hráči vyšlo! Po vyhrané buly se k puku na modré čáře dostal obránce McCabe, který jej poslal od brankoviště přímo na hokejku JOHANA LARSSONA, který dal druhou branku v této sezóně! Asistence: Jake McCabe, Cody Franson.
    51:46 Johan LARSSON - 2:3

52:37
    Tak to je druhý obrat v tomto utkání a aktivnější Montreal z úvodu této třetiny musí nyní dohánět jednobrankové manko. To je krása hokeje...

53:20
    Lars Eller prošel do útočné třetiny i přes obětování sama sebe, protože byl přimáčknut na mantinel. Jeho spoluhráči mají ovšem puk.

54:02
    Robin Lehner si následně proti střele z pravého kruhu připsal těžký a cenný zákrok. Buffalo to bude mít ještě těžké.

54:34
    Ale vše mohlo být jinak. Protiútok hostů byl zakončován střelou Ryana O'Reillyho z mezikruží, odkud se mu ale připraveného brankáře nepovedlo překonat!

55:11
    Necelých pět minut před koncem třetí třetiny následuje komerční přestávka. Po ní se bude vhazovat před brankou Mikea Condona.

55:43
    Andrej Markov dával puk hned do ohně a bylo jedno, kam puk dopadne. Ocitl se za brankou, kde se o něj aktuálně bojuje.

56:16
    Do prostoru mezi kruhy dostal puk Brian Gionta, ale tomu se svou střelou nepovedlo ve skvělé šanci přidat čtvrtou branku svého celku.

56:56
    Následuje ovšem tlak domácího celku, který by rád přidal třetí branku a stav utkání vyrovnal. Moc času domácím hokejistům nezbývá.

57:42
    Jamie McGinn puk vyvezl z obranného pásma a jen jej hodil za za brankou a šel střídat. To hostům aktuálně bohatě stačí.

58:20
    Začíná posledních sto sekund třetí třetiny a Mike Condon míří pryč z branky. Montreal hraje v šesti!

58:46
    Do velké šance se dostal domácí útočník David Desharnais. Ten se dostal k volnému puku před brankou, který se mu ovšem nepovedlo dostat za záda Lehnera!

58:56
    Střela Maxa Paciorettyho od modré čáry skončila jen vedle branky. Montreal ovšem zůstal na puku a kombinuje.

59:37
    Do dobré šance se dostal na pravém kruhu Alex Galchenyuk, kterému se ale dělovkou z pravé strany nepovedlo překonat Lehnera. Ten puk vyrazil hlavičkou!

59:47
    A do prázdné branky se následně přes celé kluziště trefuje bývalý kapitán Montrealu BRIAN GIONTA! Domácí hokejisté jsou vybučeni svými fanoušky za špatné výkony v posledních zápasech. Buffalo bere všechny body. Bez asistence.
    59:47 Brian GIONTA - 2:4

Končí utkání mezi Montrealem a Buffalem. Do vedení šli hosté po přesné trefě Marcuse Foligna v šesté minutě.

Ve druhé části hry přišel ovšem obrat. Po brankách Daleho Weise a Alexe Galchenyuka. První gól byl zakončen dokleputím do prázdné branky, branka Galchenyuka byla z hokejové učebnice.

Začátkem třetí třetiny to vypadalo, že domácí přidají další branky a utkání ovládnou. To se ovšem nepovedlo a trestali hosté. Nejdříve střelou do poloodkryté branky vyrovnal Jamie McGinn a poté přidal rozhodující trefu Johan Larsson. Obě situace byly podobné a v obou případech byli domácí neaktivní v důrazu.

Tomáš Fleischmann (MTL) – 0+0, čas na ledě 13:24

Já se s vámi loučím a přeji vám příjemné čtvrteční vstávání. (03:55:06)

David Panuška

Branky a nahrávky: 24. Weise (Pacioretty, Subban), 32. Galchenyuk (Plekanec) – 6. Foligno (Girgensons, Franson), 48. McGinn (Ristolainen, Eichel), 52. Larsson (McCabe, Franson), 60. Gionta

Montreal Canadiens: Condon (Scrivens) – Subban, Markov, Petry, Beaulieu, Gilbert, Emelin – Weise, Desharnais, Pacioretty – Gallagher, Plekanec, Galchenyuk – Smith-Pelly, Eller, Fleischmann – Flynn, Mitchell, Andrighetto

Rozhodčí: Pollock, O’Halloran – Miller, Murchison

Diváci: 21 288