Lipt. Mikuláš – Michalovce 8:3 (kon.) | Bardejov – Topoľčany 5:4 (po pr.) | Nové Zámky – Senica 1:2 (kon.)

Detva dala gól!

Lenže Obšut prihráal puk rovno na hokejku domáceho kapitána BRANISLAVA SRNKU a ten poslal puk do prázdnej brány.

55:00
    Po strele Zorvana v poslednej chvíli, keď už chcel Srnka zakončil sa pokĺzol na ľade a do strely nedal presnosť a razanciu.

54:49
    Veľmi pekná samostatná akcia Frederika Fekiača, ktorej chýbalo kúsok šťastia, aby puk skončil v bráne.

54:06
    Graham sám pred Martonom neprestrelil brankára hostí.

48:46
    Parkhouse v tutovke sám pred Martonom tesne minul bránu súpera.

43:38
    A máme tu kurióznu situáciu, ale aj tá patrí k hokeju. Rozhodcu Majlinga poslal puk k ľadu a rozhodca využije ošetrenie domácej lekárky.

40:58
    Stelu Gašpara sa snažil do brány usmerniť Srnka, ale puk trafil veľmi slabo a tak Marto puk zachytiť v lapačke.

39:33
    Gleb Bylina v závere druhej časti dostáva dve minúty za podrazenie.

38:35
    Chalupa osamotený pred Polcom netrafil bránu.

36:40

Detva sa dostáva do vedenia, keď Buda našiel osamoteného LUBORA BALKA a ten prekonal Martona.
    Asistencia: Slavomír Buda.

35:19
    Parkhouse sám pred Martonom trafil bekhednom len jeho betón.

Všetko je pripravené dohrať druhú tretinu.

34:33
    Po súboji Balka s Kohutiarom v rohu klziska sa rozbilo plexisklo a tak rozhodcovia poslali hráčov do kabín. Druhú tretinu budeme dohrávať spolu s treťou tretinou.

32:56
    Gašpar vystrelil Marton jeho puk vyrazil pred Srnku, ale ten trafil len pod jeho telo.

26:56
    Graham nedokázal využiť, že Marton bol vonku z brány.

25:18
    Ďalší vylúčený hráč hostí. Erik Nitriansky dostáva dve minúty za bránenie.

24:03
    Domáci Matt Hussey dostáva dve minúty za hákovanie.
    Hosťujúci Juraj Prokop dostáva 2 + 10 min. za údery a nešportové spávanie.

19:05
    Hosťujúci Lukáš Popela dostáva dve minúty za podrazenie.
    Domáci Bradnen Parkhouse dostáva dve minúty za údery.

12:52
    Aj na strane hostí sa zaplnila trestná lavica. Za podrazenie dostáva dve minúty Samuel Chalupa.

11:44
    Hostia v prečíslení 3 na 2, ale Prokop trfil len presúvajúcejho sa Polca.

09:58

Nepremenená tutovka Halása môže hostí mrzieť o to viacej, keď na druhej strane vyrovnala domáci kapitán BRANISLAV SRNKA.
    Asistencie: Lukáš Říha, Adrián Mačkovič.

09:34
    Polc bez hokejky, ale Halás netrafil poloprázdnu bránu.

08:11
    Marton teraz zázračne zachránil po šanciach Grahama a s Parkhouseho.

04:57
    Dnes už na konci piatej minúty sa zaplnila trestná lavica domácich. Za napadnutie dve minúty pre Jozefa Sládka.