HC Plzeň – Chomutov 5:4 (nedohr.) | Vítkovice – Liberec 4:3 (2:1 po s.n.) | Jihlava – Sparta 5:2 (kon.)
Třinec – Mladá Boleslav 2:3 (kon.)
HC Oceláři Třinec
2:3 (1:0, 0:3, 1:0)
BK Mladá Boleslav
Pátek 19.02.2016, 18:00 • W • DHL Extraliga juniorů • 41. kolo

52:05
    Ale také v oslabení se v útočném pásmu drželi Oceláři a za pád pod nohy si dvě minuty míří odpykat Pořízek. Dvě minuty se tak bude hrát v plném počtu.

50:53
    Pro Zahradníčka končí dnešní utkání předčasně, třinecký bek vyfasoval pětiminutový trest a trest do konce utkání za faul kolenem. Menší z trestů odpyká Lorek.

36:56
    Přesilovka domácího týmu ale končí předčasně, za vysokou hůl si dvě minuty Zahradníček.

36:19
    Oceláři zamkli hosty v jejich pásmu a ten končí až po faulu Uřidila, který si odpyká dvě minuty za sekání.

32:02
    Teď ovšem musí třinecký hráč na trestnou lavici, kde si odpyká dvě minuty za držení.

28:12
    První početní výhoda také pro hosty, Flok si odpyká dvě minuty.

24:11
    Pronikajícího hráče Třince zastavoval Tůma pouze za cenu nedovoleného zákroku a na trestné lavici si tak odpyká menší trest za faul kolenem. Početní výhody ale zatím domácímu týmu příliš nejdou, uvidíme, jak tomu bude tentokrát.

12:28
    Dnes již podruhé se otevírají vrátka na trestné lavici Boleslavi, kam míří za podražení Pořízek.

06:03
    Boleslavští hráči si nepohlídali střídaní, na chvíli hráli v šesti, což neuniklo pozornosti čárového rozhodčího. Menší trest pro hráčskou lavici odpyká Motloch.

Martina Sikorová

Branky a nahrávky: 9. Petrák (Sztwernia, Pala), 58. Miloš Roman (Pala, Bartko) – 28. Motloch (Pätoprstý), 34. Pořízek (Žalud, Volf), 39. Motloch (Žalud, Volf)

HC Oceláři Třinec: Fendrich (41. Loubal) – Pisarik, Janiczek, Zahradníček, Bartko, Michal Roman, Stránský, M. Adámek – Petrák, Flok, Hrehorčák, Kvasnica, M. Kovařčík, Sztwiertnia, Hladonik, Miloš Roman, Murín, Lorek, Pala
    BK Mladá Boleslav: Groh (Marek) – Mašek, Mattis, Uřidil, Tůma, Žalud, Marček, Červinský – Musliu, Brzák, Pätoprstý, Rypar, Volf, Borovec, Pořízek, Planý, Outrata, Němec, Motloch

Rozhodčí: Koziol – Řezáč, Rychlý