Pittsburgh – Detroit 6:3 (kon.) | NY Islanders – Washington 2:3 (po pr.) | Toronto – NY Rangers 2:4 (kon.)
Ottawa – Carolina 4:2 (kon.) | Tampa – Winnipeg 6:5 (2:1 po s.n.) | Florida – San Jose 1:2 (1:2 po s.n.)
Nashville – Boston 2:0 (kon.) | St. Louis – Los Angeles 2:1 (po pr.) | Edmonton – Minnesota 2:5 (kon.)
Arizona – Dallas 6:3 (kon.) | Vancouver – Anaheim 2:5 (kon.)
Vancouver Canucks
2:5 (0:0, 0:2, 2:3)
Anaheim Ducks
Pátek 19.02.2016, 04:00 • Rogers Arena, Vancouver • NHL

53:16
    Tentokrát se ovšem bude vylučovat na straně Vancouveru. Na dvě minuty musí za katr, dnes už podruhé, Adam Cracknell (VAN), jenž držel Johna Mansona.

51:16
    Vancouver si zahraje ještě minimálně jednu přesilovku, protože David Perron (ANA) dostává trest za držení. Jedna z posledních možností domácího týmu, jak ještě něco udělat s výsledkem.

42:49
    Tak přeci jen se nakonec za předchozí incident vylučovat bude. Derek Dorsett (VAN) i Corey Perry (ANA) inkasují menší tresty za hrubost a budou si muset chvíli posedět na trestné lavici.

37:21
    Vancouver si zahraje další přesilovku, protože David Perron (ANA) podrazil soupeře, čehož si všiml také hlavní rozhodčí, takže hokejista Ducks musí za katr. Využije už Vancouver přesilovku?

33:35
    Přesilová hra pro Vancouver Canucks, na trestnou lavici totiž ke své nelibosti musí hostující bojovník Ryan Kesler (ANA), ten se provinil nedovoleným bránění. Dobrá šance pro Kosatky, jak se dostat do zápasu.

30:10
    Anaheim Ducks si navíc zahrají přesilovou hru, protože do boxu trestoměřičů odjíždí domácí hokejista Adam Cracknell (VAN), jenž je souzen dvěma minutami za vyhození kotouče přes mantinel.

18:38
    Před koncem první třetiny si první přesilovku v zápase vyzkouší také hokejisté Vancouveru. Na dvě minuty totiž musel do boxu zamířit Andew Cogliano (ANA), jenž se dle soudu rozhodčího provinil hákováním.

03:39
    Ještě v prvních pěti minutách základní hrací doby tu máme úvodní vyloučení utkání, pykat je míří domácí hokejista Jake Virtanen (VAN), jenž inkasuje tento trest za hákování. Anaheim Ducks si tak zahrají přesilovou hru.

Martin Schwarz

Branky a nahrávky: 47. Hansen (D. Sedin), 52. Baertschi (H. Sedin, D. Sedin) – 23. Rakell (Vatanen, Santorelli), 31. Vatanen (Getzlaf, Fowler), 45. Getzlaf, 45. Manson (Rakell), 58. Bieksa

Vancouver Canucks: Miller (Markström) – Hamhuis, Tanev, Hutton, Sbisa, Bartkowski, Biega – D. Sedin, H. Sedin, Hansen – Baertschi, Horvat, Vrbata – Burrows, Vey, Etem – Dorsett, McCann, Virtanen
    Anaheim Ducks: Gibson (Andersen) – Fowler, Bieksa, Lindholm, Manson, Despres, Vatanen – Perron, Getzlaf, Santorelli – Ritchie, Rakell, Perry – Cogliano, Kesler, Silfverberg – Maroon, Thompson, Garbutt

Rozhodčí: Meier, Luxmore – Gibbons, Cameron

Diváci: 18 435