Dynamo Moskva – Soči 1:0 (po pr.) | N.Novgorod – Jokerit 3:2 (po pr.) | Petrohrad – Jaroslavl 1:0 (kon.)
HC Slovan – CSKA Moskva 1:3 (kon.)
HC Slovan Bratislava
1:3 (1:0, 0:0, 0:3) Stav série: 0:4
CSKA Moskva
Sobota 27.02.2016, 17:00 • Zimný štadión Ondreja Nepelu, Bratislava • Play-off KHL
    59:38 Nikita ZAJCEV - 1:3

59:38
    CSKA právě vstřelilo branku!
    Za skandovaného potlesku vyprodané bratislavské arény, která je na nohou, hosté rozhodují o své výhře. Zpoza pravého kruhu se trefil do prázdné brány NIKITA ZAJCEV. Asistence: Alexander Radulov, Arťjom Blajžjevskij.
    45:52 Stéphan Da COSTA - 1:2

45:52
    Favorit z ruské metropole nyní naplno předvedl svou vynikající kvalitu a otáčí stav utkání. Radulov vjel do mezikruží, nahrál mírně pod sebe na Hjalmarssona, který našel před brankou volného STÉPHANA DA COSTU, jenž poslal puk neomylně za Brusta. To byla oku lahodící kombinace. Asistence: Simon Hjalmarsson, Alexander Radulov.
    42:52 Alexander RADULOV - 1:1

42:52
    Hosté zkraje třetí třetiny vyrovnávají stav utkání. Světlakovovu střelu od modré čáry poslal za Brustova záda šikovnou tečí ALEXANDER RADULOV. Asistence: Andrej Světlakov, Bogdan Kiselevič.
    12:49 Tomáš SUROVÝ - 1:0

12:49
    Slovan právě vstřelil branku!
    Domácí zvládli ubránit pětiminutové oslabení a následně se odměňují otevírací brankou. TOMÁŠ SUROVÝ vjel do útočné třetiny a jeho střelecký pokus z levého kruhu zaplachtil pod lapačkou Sorokina přesně k pravé tyči. Bez asistence.

Václav Petrů

Branky a nahrávky: 13. Surový – 43. Radulov (Světlakov, Kiselevič), 46. Da Costa (Hjalmarsson, Radulov), 60. Zajcev (Radulov, Blajžjevskij)

HC Slovan Bratislava: Brust (Garnett) – Kundrátek, Barker, Švarný, Starosta, Sersen (A), Višňovský, Mihalik, Rosandič – Kašpar, Viedenský, Nedorost – Jeglič, Tičar, Šťastný – Nagy (A), Surový (C), Bartovič – Skalický, Lušňák, Šiška
    CSKA Moskva: Sorokin (Fasth) – Zajcev (A), Denisov (C), Kutuzov, Kiselevič, Sergejev, Panin, Blažijevskij – Hjalmarsson, Muršak, A. Radulov (A) – Telegin, Da Costa, Kugryšev – Mamin, Stoljarov, Petrov – Pihlström, Junkov, Žarkov – Svetlakov

Rozhodčí: Boman (FIN), Bulanov – Metalnikov, Sirotkin

Diváci: 10 055 (vyprodáno)