Columbus – Florida 4:3 (1:0 po s.n.) | Dallas – NY Rangers 2:3 (kon.) | Montreal – Toronto 4:1 (kon.)
Colorado – Detroit 3:5 (kon.) | Calgary – Ottawa 4:6 (kon.) | Los Angeles – Buffalo 2:0 (kon.)
Chicago – Washington 3:2 (kon.) | Carolina – St. Louis 2:5 (kon.) | Minnesota – Florida 3:1 (kon.)
Los Angeles Kings
2:0 (0:0, 1:0, 1:0)
Buffalo Sabres
Neděle 28.02.2016, 05:08 • Staples Center, Los Angeles • NHL

39:19
    Dwight King (LAK) se provinil zbytečným hákováním v útočném pásmu, čímž hostům nabídl další přesilovku.

35:12
    Stadionem už se rozezněla gólová znělka a diváci zvedali ruce nad hlavu, ani tato branka Kings ale není uznána, protože Dustin Brown (LAK) se provinil podražením!

29:28
    Jacka Eichela (BUF) domácí beci nepustili ke střele a frustrovaný mladík se poté po jednom z nich ohnal, a tak půjde pykat na dvě minuty za hrubost.

19:17
    Králové si však zahrají přesilovku, na dvě minuty za vražení půjde pykat Zach Bogosian (BUF).

05:58
    První přesilovku si zahraje Buffalo, Anže Kopitar (LAK) se totiž provinil zbytečným držením ve středním pásmu.

Vojtěch Balon

Branky a nahrávky: 25. Pearson (Martinez, Scuderi), 54. Pearson (Muzzin, Lecavalier)

Los Angeles Kings: Enroth (Quick) – Muzzin, Doughty, Martinez, Schenn, McNabb, Scuderi – Lucic, Kopitar, Brown "C" – King, Carter, Toffoli – Pearson, Lecavalier, Lewis – Clifford, Shore, Andreoff.
    Buffalo Sabres: Lehner (Johnson) – Gorges, Ristolainen, McCabe, Bogosian, Colaiacovo, Pysyk – McGinn, Eichel, Girgensons – Kane, Reinhart, Bailey – Foligno, Larsson, Gionta "C" – Deslauriers, Legwand, Moulson.

Rozhodčí: Leggo, Kowal – Rody, Murchison

Diváci: 18230