FC Košice – Sereď 2:1 (kon.) | Prešov – Žilina B 2:1 (kon.) | Pohronie – Lok. Košice 1:2 (kon.)
L. Mikuláš – Slovan Bratislava U21 1:0 (kon.) | Nitra – MFK Zvolen 2:0 (kon.)
FC Tatran Prešov
2:1 (1:1)
MŠK Žilina B
sk Středa 11.05.2016, 16:30MONACObet liga

81
    Do hry sa teraz dostane Pavol Cicman, ktorý vystrieda domáceho stredopoliara Dávida Keresteša, ktorý má za sebou vcelku vydarený zápas.

79
    A Žilinčania to na ihrisku skúsia s čerstvou silou, ktorá prichádza na ihrisko v podobe Borisa Beniača, ktorý vystriedal strelca žilinského gólu Ľubomíra Gorelčíka.

73
    Do poslednej dvadsaťminútovky na úkor Lukáša Hrušku naskakuje Nermin Hadžić.

63
    Žilinčania posielajú do hry čerstvé sily. Na ihrisko sa dostanú Nemanja Stanković a Andrej Majštinik. Zápas z lavičky dopozerajú Chigozie Emmanuel Mbah a Rastislav Václavik.

46
    Prešovskí futbalisti nastúpia do druhého polčasu s pozmenenou zostavou. Druhú 45-minútovku si na úkor Luberdu zahrá Viliam Macko.