Břeclav – Mohelnice 3:2 (kon.) | Prostějov – Vyškov 3:2 (kon.) | Hlučín – HFK Olomouc 3:0 (kon.)
Hulín – Vítkovice 2:1 (kon.)
MSK Břeclav
3:2 (0:2)
FK Mohelnice
Sobota 14.05.2016, 16:30 • Lesní 10, Břeclav-Poštorná • Moravskoslezská fotbalová liga • 26. kolo

75
    Břeclav právě vstřelila branku!
    Obrat dokonán! Domácímu celku se vzhledem k aktuální situaci povedl husarský kousek.Sycha vyslal od brankové čáry pozemní centr do vápna do míst, kam si nabíhal JAROMÍR MOTYČKA, jenž hned ve druhé minutě svého pobytu na hřišti zaznamenal branku.

60
    To jsou věci! Domácím se povedlo během několika minut smazat dvoubrankové manko. PAVEL SIMANDL dostal přihrávku k pravé tyči a nabídnutou šancí nepohrdl, míč poslal neomylně pod břevno.

52
    Tak to je zajímavá zápletka tohoto utkání. Při rychlém protiútoku uvolnil Světlík LUCASE DE CARVALHA SERRU, který poslal míč kolem vybíhajícího Hory. Domácí tak docílili kontaktní branky.

36
    Mohelnice právě vstřelila branku! Tak to byl nádherný fotbalový moment. JAN FIŠARA vyslal z patnácti metrů přesnou střelu, která zapadla pod břevno. Kunický se natahoval marně.

14
    Mohelnice právě vstřelila branku! Hosté otevírají skóre utkání. Při protiútoku Žák vnikl do šestnáctky a poslal míč před bránu, odkud se hlavou prosadil VLASTIMIL FIALA.