Guingamp – Marseille 2:1 (kon.) | Saint-Étienne – Montpellier 3:1 (kon.) | PSG – Méty 3:0 (kon.)
AS Saint-Étienne
3:1 (0:1)
Montpellier HSC
Neděle 21.08.2016, 17:00Francouzská Ligue 1 Uber Eats • 2. kolo

Ode mne je to pro dnešek vše, a tak Vám přeji příjemný zbytek nedělního podvečera. U sledování dalších on-line přenosů na počtenou! Loučí se s Vámi Daniel Kinc. (19:01:35)
    Domácí předvedli ve druhé půli obrat a slaví výhru 3:1!

Držení míče: 59 % : 41 %.
    Střely na branku: 5:3. Střely mimo: 11:11. Rohy: 4:6. Ofsajdy: 3:1. Fauly: 9:11.

Utkání je u konce! Domácí předvedli ve druhé poločase skvělý obrat a slaví první tři body v nové ligové sezoně.

Saint-Étienne mělo skvělý vstup do druhé půle, když se hned po minutě trefil Monnet-Paquet a za další čtyři minuty otočil výsledek Saint-Louis. Domácí následně výsledek kontrolovali a definitivní rozhodnutí přidali chvíli před koncem, kdy se po úniku prosadil Berič.

90+3

90+3
    Ještě jednu ránu vyzkoušel z dálky Ninga, jeho pokus ale zamířil opět vysoko na tribunu.

90+2
    Hosté zakončují zápas sympatickým presinkem na polovině svého soupeře, nicméně body dnes zůstanou doma...

90+1
    Nastavují se tři minuty!
    90. Skhiri z malého vápna ani nadvakrát Rouffiera nepřekonal!

90
    A ještě jedna velká šance pro hosty! Na míč si naskočil úplně volný Skhiri, kterého však Rouffier skvěle vychytal a následná dorážka mířila vysoko nad!

90
    Po dobrém zásahu Pogby mají hosté k dispozici ještě jeden rohový kop.

89
    Boudabouz se pokusil projít obranou domácích individuálně, nicméně proti trojnásobné přesile neuspěl a opět jsou u balonu domácí.

88
    A před Ningou poté dobře vystartoval brankář Rouffier, který dokázal udržet míč bezpečně ve svých rukavicích.

87
    Následně útok Montpellieru zastavuje opět praporek rozhodčího a opět je máván ofsajd.

87
    Střídání v týmu Montpellier HSC: ze hřiště odchází Souleymane Camara, přichází Kévin Bérigaud.
    85. Robert BERIĆ - 3:1

85
    Saint-Étienne právě vstřelilo branku!
    Nejspíš je rozhodnuto, domácí vedou již o dvě branky! Pogba skvěle zachytil přihrávku soupeře a přesně z půlící čáry narýsoval krásný pas vzduchem na rozběhnutého střídajícího ROBERTA BERIČE, jenž postupoval naprosto sám proti brankář Jourdrenovi a dokázal jej obstřelit přízemní ranou na bližší tyč – 3:1!

84
    Střídání v týmu AS Saint-Étienne: ze hřiště odchází Dylan Saint-Louis, přichází Ronaël Pierre-Gabriel.

82
    A na opačné straně se nezadařilo ani Saint-Louisovi, ten svůj centr opřel pouze do obránce soupeře.

Daniel Kinc

Branky: 46. Monnet-Paquet (Roux), 50. Saint-Louis (Tannane), 85. Berić (F. Pogba) – 23. Mounié (Camara)

Karty:   55. Karamoko (SET) – 79. Ninga (MON)

AS Saint-Étienne: Ruffier – Malcuit, Perrin (C), Karamoko (62. Théophile-Catherine), F. Pogba, Saint-Louis (84. Pierre-Gabriel) – Tannane (76. Berić), Lemoine, Clément, Monnet-Paquet – Roux.
    Náhradníci: Moulin – Berić, Pierre-Gabriel, Pajot, Selnaes, Théophile-Catherine, Maiga.

Montpellier HSC: Jourdren – Roussillon, Congré, Hilton (C), Vanden Borre – Skhiri, Rémy (52. Saihi), M. Sanson – Boudebouz – Mounié (72. Ninga), Camara (87. Bérigaud).
    Náhradníci: Ligali – Bérigaud, Ninga, J. Marveaux, Deplagne, Saihi.