Jekatěrinburg – Ufa 4:3 (2:1 po s.n.) | Jaroslavl – Novokuzněck 1:0 (kon.) | Dynamo Moskva – Novosibirsk 4:1 (kon.)
Petrohrad – Toljatti 5:1 (kon.) | Viťaz – Omsk 2:3 (kon.) | Záhřeb – Spartak Moskva 0:1 (kon.)
SKA Petrohrad
5:1 (2:1, 1:0, 2:0)
Lada Toljatti
Pátek 02.09.2016, 18:30 • Ice Palace • KHL

59:58
    Ještě se bude vylučovat. Širokov inkasuje dvě minuty za hákování, ale na zápas už to nebude mít vliv. Půjde pouze a jen o zápis do statistik tohoto hráče.

57:36
    Šipačjov ještě inkasuje dvě minuty za držení protihráče a je tu ještě početní výhoda pro hosty.

52:09
    Bumagin dostává dvě minuty za vražení na hrazení a Petrohrad si zahraje přesilovou hru.

45:00
    Koskiranta dostává dvě minuty za sekání a už sedí na trestné lavici. Je tu přesilová hra pro hosty.

35:19
    Gurkin dostává dvě minuty za zdržování hry, když vystřelil kotouč do hlediště. Domácí mají k dispozici přesilovou hru.

13:46
    Hosté mají výhodu přesilové hry. Kablukov podrazil protihráče a už sedí na trestné lavici.

01:37
    Vyloučení v týmu Lada Togliatti (Georgij Bělousov – 2 min., podražení).

Vendula Zdražilová

Branky a nahrávky: 7. A. Bělov (Čudinov, Šipačjov), 11. Barabanov (Prochorkin), 22. Dadonov (N. Gusev, Čudinov), 45. N. Gusev (Čudinov, Dadonov), 57. Barabanov (Prochorkin, Širokov) – 16. Volgin (Bělousov)

SKA Petrohrad: Šesťorkin (Koskinen) – Vojnov, Rukavišnikov, A. Bělov, Čudinov, Judin, J. Jakovlev, Rykov – S. Plotnikov, Dacjuk (C), Kovalčuk – Dadonov, Šipačjov, N. Gusev – Barabanov, Prochorkin, Širokov – Kablukov, Koskiranta, Tichonov – Děrgačjov.
    Lada Toljatti: I. Ježov (A. Semjonov) – Gurkin, Korjagin, Sinicyn, Maleňkich (C), Volgin, Bělochvostikov, Suchich – Bumagin, Johansson, Filatov – Šenfeld, V. Komarov, Bělousov – Děmagin, Krysanov, Bočarov – A. Strelcov, Achmetov, Zernov.

Rozhodčí: Ansons, Ovčinnikov – Bersenjov, Judin