Vsetín – Kometa Brno 2:11 (kon.) | Písek – Havlíčkův Brod 1:6 (kon.) | Jihlava – Vítkovice 5:2 (kon.)
Třinec – Zlín 2:3 (1:2 po s.n.) | Kladno – Slavia 2:4 (kon.) | Č. Budějovice – Pardubice 2:3 (1:2 po s.n.)
Liberec – Mountfield HK 3:4 (1:2 po s.n.) | Sparta – Chomutov 3:4 (kon.) | HC Litvínov – HC Plzeň 2:3 (kon.)
Havířov – Olomouc 3:1 (kon.) | Kolín – Mladá Boleslav 1:5 (kon.) | Letňany – K. Vary 0:2 (kon.)
po s.n. (1:2)
Bílí Tygři Liberec
3:4 (2:0, 1:1, 0:2 - 0:0)
Mountfield HK
Sobota 03.09.2016, 12:30Extraliga staršího dorostu • 2. kolo

63:37
    Jeník dostává test na 2+10 minut za naražení zezadu. Samostatné nájezdy se ho tak nebudou týkat.

59:15
    Tak pozor! Turský dostává menší trest za faul kolenem a Hradec bude hrát přesilovku čtyři na tři!

58:08
    V nevyhnutelné roztržce byli nejaktivnější hradecký Pohl a domácí Charvát, kteří obdrželi po dvou minutách za hrubost.

48:35
    Tak pozor. Aubrecht zamíří na trestnou lavici za hákování a to je hradecká šance!

45:35
    Čermák se teď hloupě provinil proti pravidlům a za sekání si pobude dvě minuty na trestné.

34:20
    Hosté jdou do tří! Matouš inkasoval menší trest za podražení.

32:25
    Teď se ale Hradečtí o svou šanci okradli, Muškovi ujely nervy a za sekání obdržel trest na pět minut a do konce utkání.

31:49
    Příležitost pro hosty, Bouřil putuje na trestnou za držení protihráče.

26:31
    Další přesilovka pro Tygry, Muška si odpyká menší trest za sekání.

24:27
    Vyloučení v týmu Mountfield HK (Jonáš – 2 min., hrubost).
    Vyloučení v týmu Bílí Tygři Liberec (Turský – 2 min.).

21:03
    Martinec obdržel dvě minuty za hákování, Bouřil zase menší trest za hrubost.

18:32
    Další menší trest pro libereckého hráče. Jeník byl oceněn dvěma minutami za napadení.

15:00
    Hlavní arbitr vykázal na trestnou lavici Kryštofa Bouřila. Ortel muže v pruhovaném zní: dvě minuty, vysoká hůl.

11:03
    Aubrecht dostává dvě minuty za vysokou hůl.

09:29
    Charvát si vykoledoval trest na Jakubu Muškovi, který si odpyká dvě minuty za držení.

04:45
    Hosté jdou do tří! Matouš inkasoval menší trest za vysokou hůl.

04:13
    Štohanzl se dožadoval faulu, jenže byl to nakonec on, komu byl udělen trest – dvě minuty za nesportovní chování.

Jan Kousal

Branky a nahrávky: 1. Jeník, 6. Chrtek (Turský, Jeník), 37. Bouřil (Chrtek) – 24. Mašín (Pohl, Štohanzl), 43. Štohanzl (Martinec), 47. Pohl, rozh. náj. Pažourek