Färjestad – Cracovia 7:0 (kon.) | SaiPa – Eisbären 6:3 (kon.) | Rauma – Ingolstadt 1:3 (kon.)
Kärpät – Krefeld 5:3 (kon.) | JYP – Gap 4:0 (kon.) | Rouen – Djurgården 3:4 (po pr.)
Les Dragons de Rouen
3:4 (1:2, 2:1, 0:0 - 0:1)
Djurgårdens IF
Sobota 10.09.2016, 19:45 • Ile Lacroix • Hokejová Liga mistrů • Skupina B

61:33
    Djurgårdens bude hrát čtyři na tři! Za sekání je vyloučen Thinel. Velká šance hostů připsat si bonusový bod a dostat se do čela tabulky!

57:37
    Dnes už potřetí usedá na trestnou lavici domácí Chakiachvili, tentokrát ale měl dobrý důvod k faulu. Kdyby jej neudělal, soupeř by dorážel do poloprázdné branky.

46:09
    Vyloučení v týmu Les Dragons de Rouen (Hussey – 2 min., podražení).

39:19
    Devět sekund budou hosté hrát proti třem, Chakiachvili je vyloučen za nedovolené bránění, kterého se dopustil ihned po bully.

37:28
    Početní výhoda pro Djurgårdens, hlavní sudí posílá Millera k boxu trestoměřičů, aby se hlásil za faul kolenem.

29:47
    Navíc si domácí zahrají další přesilovku, potrestán je za nedovolené bránění Tambellini!

13:12
    Další trest na straně domácích, za katr putuje Dame-Malka za napadení.

11:39
    Početní výhoda i pro Djurgårdens, dvě minuty inkasuje Chakiachvili za podražení.

08:56
    Navíc si domácí zahrají přesilovku, na trestnou lavici putuje Falk s trestem 2+10 minut za úder do oblasti hlavy a krku.

Jakub Kudláč

Branky a nahrávky: 9. Raux (Reynaud, Bedin), 30. Guenette (Koudys), 33. Lamperier (Guenette, S. Treille) – 3. Ollas-Mattsson (Johansson, Eriksson), 13. Possler (Ljungh, Press), 27. Eriksson (Press, Johansson), 63. Press (Tambellini)

Les Dragons de Rouen: Sabourin (Papillon) – P. Koudys, Langlais, Coulombe (C), Dame-Malka, Matheson, Chakiachvili, Dorey – Guenette (A), D. Koudys, Lamperier – Thinel (TOP), S. Treille, Miller – Y. Treille, Hussey, Perret – Reynaud, Raux, Bedin
    Djurgårdens IF: Tellqvist (Reideborn) – Varakas, Press, E. Johansson, Urbom, Westlund, Bernhardt, Falk, Ollas-Mattsson – Tambellini (TOP), Anderson, Brodin – Ljungh (A), Lundh, Ridderwall (A) – Vejdemo, M. Davidsson, Possler – H. Eriksson (C), J. Davidsson, L. Johansson

Rozhodčí: Iwert (GER), Bliek – Goncalves, Pointel (všichni FRA)