Jihlava – Ústí n/L 5:1 (kon.) | Třebíč – Frýdek-M. 0:5 (kon.) | Most – Kadaň 3:2 (kon.)
Litoměřice – Benátky n/J 3:1 (kon.) | Havířov – Motor ČB 1:2 (kon.) | Kladno – Prostějov 3:1 (kon.)
AZ Havířov
1:2 (0:1, 1:0, 0:1)
Banes Motor České Budějovice
Středa 05.10.2016, 18:00 • K&K PNEU Aréna • Chance liga • 12. kolo

57:31
    Další vyloučení budějovického hráče a zcela správně odpískáno. Za branou si pomohl nedovoleně Pajič a hosté jdou do tří.

57:14
    Maruna byl aktivní u mantinelu a vyloučení Heřmana posílá hru do čtyř na obou stranách.

56:13
    Meidl se snažil prodrat do útočného pásma, ale je sám vyloučen za držení hole a tím se akcie Havířova v tomto utkání posouvají opět výrazně dolů.

49:39
    Vyloučení v týmu ČEZ Motor České Budějovice (Martin Heřman – 2 min. + 2 min., hrubost).
    Vyloučení v týmu ČEZ Motor České Budějovice (Roman Vráblík – 2 min., hrubost).
    Vyloučení v týmu AZ Havířov (Jakub Kotala – 2 min.).
    Vyloučení v týmu AZ Havířov (Václav Meidl – 2 min.).

41:32
    Vyloučení v týmu AZ Havířov (Tomáš Gřeš – 2 min., nedovolené bránění).

34:39
    Martin Lenďák naskočil na led jako třetí obránce a domácí tak půjdou do čtyř za špatné střídání. Trest odpyká Tomáš Gřeš

28:22
    Hokejka Žigy Pavlina vylétla do obličeje Meidla a že to je pořádná výška. Hostující hráč již odchází na trestnou lavici.

12:40
    Šimeček se srazil za brankou s hostujícím Robem, který dostává za tento střet dvě minuty.

07:52
    Přesilová hra je u konce, dvouminutový trest si odpyká Jakub Kotala za napadení.

06:06
    Přesilovku si zahrají také domácí. Lukáš Květoň si pomohl sevřením kotouče v nebezpečném prostoru a dostává dvě minuty za zdržování hry.

05:01
    Postupný útok Havířova je zastaven útočným faulem Pořízka ve středním pásmu. Hokejka havířovského útočníka skončila ve tváři soupeře.

Jozef Valenčík

Branky a nahrávky: 32. Štumpf (Krisl) – 6. Vráblík (Rob, Čermák), 49. Fillman (Rob, Šulek)

AZ Havířov: K. Šimeček (M. Laco) – Lenďák, Krisl, D. Seman, Bahounek, Korím, Petran (C), Dudek – Hlinka, Haas, Maruna – Kotala, Bednář, V. Meidl – Štumpf, Pechanec, Sztefek – Kalus, Anděl, Pořízek – Gřeš.
    Banes Motor České Budějovice: Gába (Bláha) – Suchánek, Vráblík, Pavlin, Pýcha, Fillman, Žovinec, Mazanec – Nouza, Rob, Čermák – Chovan, Pajič, Heřman – Žálčík, Škoda (C), L. Květoň – Šulek, Doktor, Babka – Kuchejda.

Rozhodčí: Hradil, Kopeček – Zídek, Polák