HC Litvínov – Kobra 10:1 (kon.) | Přerov – Vítkovice 2:5 (kon.) | Letňany – HC Plzeň 0:2 (kon.)
Vsetín – Zlín 2:6 (kon.) | Jihlava – Mladá Boleslav 6:2 (kon.) | PZ Kladno – Ústí n/L 3:8 (kon.)
Žďár n/S – Tábor 8:4 (kon.) | Havířov – Třinec 3:4 (1:2 po s.n.) | Sparta – Kladno 8:2 (kon.)
Č. Budějovice – Mountfield HK 7:3 (kon.) | Kometa Brno – Liberec 3:2 (kon.) | Slavia – Pardubice 2:5 (kon.)
Olomouc – Warriors Brno 5:6 (kon.) | Chomutov – K. Vary 4:5 (0:1 po s.n.)
HC Kometa Brno
3:2 (0:2, 0:0, 3:0)
Bílí Tygři Liberec
Čtvrtek 10.11.2016, 18:00 • DRFG Arena, Brno • ELIOD extraliga mladšího dorostu • 15. kolo

58:59
    Až nyní, hosté hrají bez gólmana!

58:00
    Probíhají poslední dvě minuty třetí třetiny!

57:06
    Kometa právě vstřelila branku!
    Fantastický obrat je na světě! Studený přihrávkou středem opět potrestal špatné střídání Liberce, když vyslal znovu do úniku ADAMA POPELKU, ten vypálil nahoru a z pomocí břevno dostal kotouč nad rameno Zajíčka – 3:2! Asistence: Adam Studený, Dominick Vašíček.

51:41
    Jako třeba hostující Křepelka, jenž se probil až před branku, ale Vystavěl mu dokázal vypíchnout puk!

46:22
    Po nepřehledné situaci je nakonec vyrovnáno! Hosté špatně střídali a Vašíček dlouhou přihrávkou našel osamoceného ADAMA POPELKU, který jel sám na brankáře, zvolil zakončení bekhendem mezi nohy po ledě a uspěl – 2:2! Asistence: Dominick Vašíček, Jan Mlčák.

41:16
    Krátce po konci přesilovky domácí snižují! Malý dobře uvolnil přihrávku na levý kruh ADAMA STUDENÉHO, jehož rána zápěstím zapadla přesně k tyči Zajíčkovy svatyně – 1:2! Asistence: Jakub Malý.

39:10
    Vyloučení v týmu Bílí Tygři Liberec (Filip Kovář – 2 min., hákování).

38:21
    Vašíček se skvěle proháčkoval až do mezikruží k zakončení, hostující brankář jeho střelu zastavil pohotovým zákrokem vyrážečkou!

37:00
    Rychlovský umně tečoval kotouč, brankář domácích na jeho změnu směru skvěle zareagoval!

34:41
    Oddechový čas pro hosty.

32:05
    Vyloučení v týmu Bílí Tygři Liberec (Jakub Rychlovský – 2 min., hákování).

30:11
    Z pravého kruhu dobře pálil Vomáčka, jeho ránu nad lapačku zastavil tyč!

29:59
    Lišácky to zkoušel zadovkou z bekhendu volný Cikhart, ale Vystavěl zcvakl betony včas!

28:24
    Přesilovku si znovu vyzkouší také Liberec. Vyloučen domácí kapitán Dominick Vašíček na dvě minuty za podražení.

25:40
    Nakonec dostal puk na levý kruh Vašíček, ale jeh ránu zastavilo břevno! Brněnský útočník poté dostal druhou možnost, trefil Zajíčka ale jen do plastronu!

23:26
    Domácí si zahrají opět přesilovku, Vyloučen je opět Luboš Dospěl a opět na dvě minuty za podražení.

22:30
    Neuvěřitelné! Ránu Mlčáka vyrazil Zajíček jen nad sebe a ze vzduchu dorážel Malý, jehož pokus skvěle lapačkou vleže zastavil brankář Tygrů!

21:59
    Velká šance domácích! Ránu Popelka vyrazil hostující brankář před sebe, ale také dorážku Jedličky fantasticky pokryl!

20:58
    Druhá přesilovka pro Kometu v zápas. Vyloučen hostující útočník Luboš Dospěl na dvě minuty za hákování.

16:54
    Přesilovku si zahrají také hosté. Vyloučen domácí Tomáš Sedláček na dvě minuty za faul kolenem

14:34
    Liberec právě vstřelil branku!
    A Liberec vede o dvě branky! Po levé straně ujel Dospěl, který byl při blafáku faulován, ovšem volný kotouč u pravé tyče dostrkal za ležícího Vystavěl pohotový MICHAEL DRÁBEK – 0:2! Asistence: Luboš Dospěl, Jakub Rychlovský.

13:33
    Tutovka Brna! Hubáček dostal krásnou přihrávku naslepo do druhé vlny, ale zcela volný před brankou trefil jen náruč přesunujícího se brankáře hostů!

11:44
    Hosté jdou do vedení! Po obrovské chybě domácích v obraně zůstal za obranu Adamec, který rychle posunul kotouč na JAKUBA RYCHLOVSKÉHO, a ten svižnými kličkami vymíchal Vystavěla a poslal kotouč pod horní tyč branky domácích – 0:1! Asistence: Jakub Adamec.

10:03
    Modrobílí se však dočkali velké šance! Po nahození od modré čáry dorážel Jakub Malý, ani nadvakrát však nedokázal propasírovat puk za ležícího Zajíčka!

08:19
    První přesilovka zápasu a zahraje si ji Kometa. Vyloučen je hostující útočník Jakub Nikolič na dvě minuty za podražení.

04:45
    Zato na druhé straně ujel Dospěl s Rychlovským sami na Vystavěla, ale druhý jmenovaný tečoval přihrávku svého kolegy bekhendem vedle levé tyče!

00:53
    Naopak na druhé straně ujeli do přečíslení 2 na 1 domácí, Malý zvolil individuální zakončení, trefil však jen lapačku připraveného Zajíčka!

Daniel Kinc

Branky a nahrávky: 42. Studený (Malý), 47. Popelka (Vašíček, Mlčák), 58. Popelka (Studený, Vašíček) – 12. Rychlovský (Adamec), 15. Drábek (Dospěl, Rychlovský)

HC Kometa Brno: Vystavěl (Nešťák) – Holemý, T. Sedláček, Kučeřík, Mlčák, Furch, J. Sedláček, Studený – Popelka, Konečný, Hubáček, Jedlička, Malý, Kos, Kavický, Rašovský, Vašíček (C), Brabenec.
    Bílí Tygři Liberec: Zajíček (Hosnedl) – Kovář, Adamec, Hampl, Žůrek, Moc, Starý, Kolert – Pray, Rychlovský (C), Dospěl, Jansa, Nikolič, Liška, Drábek, Cikhart, Jiruš, Křepelka, Vomáčka, Strnad, Virág.

Rozhodčí: Ondráček – Rampír, Šustr